Şimdi Ara

Steam Christmas 2014 indirimleri - 18 ARALIK 20:00 de başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunseverlerin merakla beklediği ve Enpara'yı son kez kullanacağımız Steam yılbaşı (noel) indirimleri 18 Aralık günü başlıyor.

Kaynak olarak Reddit Steam sayfasındaki bir kişiye gelen emaildeki (sızdırılmış) bilgi gösterilmiş.

Steam X-Mas Sale --- Reddit

%75'e varan indirimlerden bahsediyor ama tahminimce indirimler genel olarak önceki flash indirimler gibi olacaktır. Mesela ben EU4 oyununu bekliyorum, Steam fiyat istatistiklerine göre geçen sene bir kere 7.99$'a düşmüş, tahminen yine o fiyattan vereceklerdir. Tabii yeni oyunlar için farklı oranlar gelir.

Bu konu altında alacağınız oyun listelerini paylaşabilirsiniz.

Benim listem;

- Europa Universalis 4 (30 lira ve altı olursa)
    - Civilization Beyond Earth (40 lira ve altı olursa)
    - Assassin's Creed 1 ve 2 (15 lira ve altı olursa)

2 tane Enpara ile uygun fiyata geleceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deblod -- 18 Aralık 2014; 13:42:04 >

• Assasins Creed 1-2-3-Revelations-Brotherhood toplamda 6 oyun geçen hafta Steam'de %75 indirm gördü hatta bende dayanamayıp aldım. 3. oyun hariç hepsi 5 TL, 3. oyun 10 TL fiyatla satıldı toplam paket değeri 30 TL. Enpara ile 15 TL'e geldi.

Bu arada 2K fiyat politikasını değiştirmedikçe Civilization Beyond Earth kolay kolay 100 liranın altına düşmez yaz indirimlerine kadar. Sen birde 40 TL fiyat bekliyorsun. Seneye yılbaşı indirimlerinde %75 görürse anca 42.5 TL olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 10 Aralık 2014; 10:38:55 >
  • Beyond earth 40 lira alti beklemeye devam et sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drakoid D kullanıcısına yanıt
    Kendileri bilirler arkadaşım.

Oyunu torrentle indirip denedim, gerçek anlamda hayal kırıklığı - Civ5 üzerine mod yapmışlar ama oyunun tadı kaçmış, olmamış. Atmosfer ve diğer rakipler çok yavan.
    Expansionları iyi olur ümidiyle 40 lira x 0.5 enpara = 20 lira veririm. Ederi budur.

Net 19 liraya Civ5 complete edition almış adamım, bir Türk evladının bu oyuna 170 lira vereceğini düşünüp fiyat koyanlara ya da o parayı verenlere gül bence.
  • Alien Isolation ve COD AW Digital Pro Edition için umutluyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cod için fazla umutlanma hocam sonuçta ea bu. Alien ise geçen bi indirim yedi gene girer indireme girecektir. Bende alien bekliyorum.
  • cod ea mi? activision olmasin o.
  • FM14 süprizi bekliyoruz bakalım
  • Wingsaber kullanıcısına yanıt
    herneyse işte adam on yıllık oyunlarını kaç liradan satıyor indirim yapsa bile %25 felan yapar oda zor.
  • eidos anthology alınırmı peki
  • Valla ben bu indirimleden umutluyum, cadılar bayramı indirimleri pek iyi değildi ama sonbahar indirimleri fenaydı, wolfenstein the new order, the evil within falan %66 indirime girnişti, witcher 2, euro truck simulator 2 falan %85 indirime girmişti. Bu indirimlerde half life complete pack almayı planlıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim nacizane listem bu...

Sonbaharda mafia DLC paketi ve age of mythology ex aldım...kendimi yılbaşı indirimlerine sakladım...

• FM 2015 40 liraya düşüsün enpara ile 20 ye gelsin
  • http://steamcommunity.com/auction

şöyle bi etkinlik varmış bu sene anladığıma göre itemleri kartları falan gem'e dönüştürüp açık arttırmalara katılcaz?
  • Ben Ubisoft'un yeni çıkan oyunlarından umutluyum (!) Sonuçta umut fakirin ekmeğidir Kesinlikle Far Cry 4 ve Assassin's Creed: Unity'nin indirime girmesi gerek. Bari adamlar normal (Amerika) fiyatına düşürsünler. Yoksa kimse iki oyuna 358 TL vermez.
  • BF4 kaça düşer sizce
  • HeLLsTeR kullanıcısına yanıt
    Battlefield 4 şu an Origin'de 13.32 € (39 TL). Acelen yoksa Yılbaşı İndirimini bekle. Belki 20 TL gibi bir fiyata da düşebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nlowire -- 15 Aralık 2014; 18:50:16 >
  • DayZ
  • FM15 düşer mi acaba???
  • Bu oyun düşer mi, şu oyun şu fiyat olurmu tarzı sorular sizce de çok saçma değil mi? Aramızda Valve'de çalışan yada Gabe Newell'i tanıyan birileri varmı ki bu tür sorulara cevap verebilsin? Sizler ne kadar biliyorsanız bizlerde o kadar biliyoruz. Söyleyebileceklerimiz sadece tahmin olur ki bu tahminleri sizlerde yürütebilirsiniz. Yeni çıkan oyunlar %25'ten fazla, 1 seneyi doldurmamış oyunlarda %66'dan fazla indirim görmezler. Genellikle 1 seneyi geçmiş oyunlar %75 görür. Kaldı ki bu söylediklerim bile iyimser tahminler, her oyun için geçerli olmuyor. Onun dışında beklediğiniz cevapları buradan bizlerden alamazsınız, hiçbir yerden alamazsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.