Şimdi Ara

Steam ! Aynı hesapta , farklı zamanlarda oynanabilir mi ? (2 kişi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
19.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi ben MW3 key alıcam arkadaşla dedik ortak alalım ucuza gelir ikimiz de oynarız öyle.Şimdi arkadaş tedirgin etti beni.Şimdi benim derdim 1 key olucak 1 kullanıcıdan aktive edicez burda sorun yok. Ama o kullanıcıya 2 arkadaş farklı zamanlarda giricez.

Sorayım dedim.

• oynarsın.
  • oynanır
  • iki pc de de aynı hesapla oyunu kurman gerekecek.oyunu kurduktan sonra istediğin zaman dönüşümlü olarak oynarsın.
  • Tamam sorun yok yani. Teşekkürler.
  • peki steam hesabı yanda açıksa? oyunda değil ama 2pcde de açık unutulursa ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Refusal

peki steam hesabı yanda açıksa? oyunda değil ama 2pcde de açık unutulursa ne olur?

birinde ackken digeri steame girerse ilk acik olanda uyari verir bi baska bilgisayarda giris yapildi yeniden giris yapilmali diye. Bende bu sekilde oynuyorum abimle ortak aldik farkli sehirlerdeyiz steami ben harddiske kurdum istedgm zaman istedgm pcden acip oynuyorum, yada abim ordan. Yalniz steam guard i acik yaparsaniz bi baska pcdn girerken e maile bi kod gonderiyo steam, onu grmenz istenyo baska bi sikintisi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler benim ce kardeşimin ortak kullandığı 2 bilgisayar var. yani %90 aynı ipden bağlanıyoruz.

iki bilgisayarda aynı anda 2 steam açık olabilir mi?
    aynı anda farklı oyunları oynayabilir miyiz?, birimiz call of duty, diğerimiz half-life oynayabilir mi?
    steam için yasal sorun teşkil eder mi?
  • gedikgedik kullanıcısına yanıt
    tam olarak ne şekilde ypıyorsunuz hocam? onu anlayamadım?

Diğer sorum: bir steam hesabından çıkıp, başka steam hesabına girmek kolay mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

beyler benim ce kardeşimin ortak kullandığı 2 bilgisayar var. yani %90 aynı ipden bağlanıyoruz.

aynı anda farklı oyunları oynayabilir miyiz?, birimiz call of duty, diğerimiz half-life oynayabilir mi?

Oynanır ama internet bağlantısının birinde kesilmesi gerekir. Sadece çevrimdışı oynayabilir birisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

quote:

beyler benim ce kardeşimin ortak kullandığı 2 bilgisayar var. yani %90 aynı ipden bağlanıyoruz.

Oynanır ama internet bağlantısının birinde kesilmesi gerekir. Sadece çevrimdışı oynayabilir birisi.

ben işi çözdüm hocam. öğrendiklerimi söyleyeyim:

diyelim ki A hesabı Familiy Share ile tüm oyunlarını B hesabına açtı.

eğer A hesabı kendisi o anda online olarak kendi kütüphanesindeki herhangi bir oyunu oynuyorsa, B bilgisayarı paylaşılan o kütüphaneyi kullanamaz(A hesabı oynadığı sürece)

A hesabı oynamıyorsa, B hesabının oynayabilmesi için çevrimiçi olması lazım. çevrimdışı modda gene kendisine paylaşılan kütüphaneyi oynayamaz.

özetle: A hesabı oynamıyor, B hesabı da internete bağlı olmalı.

öte yandan family share pek beklediğim gibi çıkmadı. bir sürü kısıtlaması var...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

quote:

ben işi çözdüm hocam. öğrendiklerimi söyleyeyim:

diyelim ki A hesabı Familiy Share ile tüm oyunlarını B hesabına açtı.

eğer A hesabı kendisi o anda online olarak kendi kütüphanesindeki herhangi bir oyunu oynuyorsa, B bilgisayarı paylaşılan o kütüphaneyi kullanamaz(A hesabı oynadığı sürece)

A hesabı oynamıyorsa, B hesabının oynayabilmesi için çevrimiçi olması lazım. çevrimdışı modda gene kendisine paylaşılan kütüphaneyi oynayamaz.

özetle: A hesabı oynamıyor, B hesabı da internete bağlı olmalı.

öte yandan family share pek beklediğim gibi çıkmadı. bir sürü kısıtlaması var...

hocam sormak istediğim bir şey var. bir iki video gördüm mıy mıy konuşuyorlar hiçbir şey anlamadım. Evde iki masaüstü bilgisayar var oyunların çoğu benim bilgisayarda. Oyunlarını paylaşmak isteyen kişi benim. Her iki bilgisayarda da kendimize ait steam hesabımız var. steam aile kütüphanesi açtığımızda kardeşim ikinci bilgisayardan benim oyunlarımı oynayabilir mi?

• Kütüphane paylaşımı tam eziyet her yun paylaşılmaz paylaşılanların bazıları da kısıtlı oynanır.Ben cs:go oynamak için kardeşimle paylaştım ama rekabetçi ve onlinea giremiyorsun envantere erişimin kısıtlı yani kütüphane paylaşımıyla uğraşma.
    Aynı hesapla farklı pclerden oynarsın setamin mobil uygulamasını indir steam guardla da eşleştir. hesaba girmeye çalışınca kod teefonuna geliyor hiç uğraşmıyorsun.
    ikinci steam hesabın yedek dursun indirim filan olursa ona da atarsın aynı oyunu.
    Tek sıkıntısı aynı anda iki hesap açık kalmamalı birinden çıkış yaptırıyor steam.
    Ben böyle kullanıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.