Şimdi Ara

State of Decay 2 türkçe yama istek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
4
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yamayla oynanması gereken güzel bir oyun
    çevirmeyi düşünen arkadaşlarımız var mı acaba?

• gel multiplayer oynayalımmı :)@hayati1977
  • Kesinlikle katılıyorum. Yamaya ihtiyaç var. Hikayeyin anlaşılması ve bazı sıkıntılı görevlerin algılanması açısından.. İlkini yama ile bitirmiştim çok keyifli bir oyun. Yamayı yapacak arkadaşlar var mı acaba?
  • Arkadaşlar rica ediyorum biri bu oyunla uğraşabilir mi? Bu oyuna Türkçe Yama çıkması harika olur. Bu ay içinde çıkacak çok güzel bir oyun görmüyorum. Oynamak istiyorum ve kütüphanemde duran bu oyunu bekletiyorum. Belki bir umut Türkçe Yama gelir diye. :)
  • Yaması yok diye oynamıyorum. Beklemedeyim inşallah birileri el atar.
  • Dil dosyaları aşırı fazla olduğu için yama işine giren yok bu oyun için.
  • İlk oyunu xbox'ta bayağı oynamış birisi olarak türkçe yama ihtiyacı hissetmemiştim. Bu oyunda onun biraz geliştirilmişi gibi görünüyor. Hem perma death olduğu için karaktere bağ kurma olayı da yoktu. Hikayesi pek birşey anlatmadığı için kimsenin bu çeviri yüküne gireceğini sanmam.
  • Türkce Yaması Cıksa Güzel Olur Hic Hikayesi olmasa bile State of Decay Vardı Bitirmistim Ama.Oyunu Anlayarak Oynamak Baska
  • Yapılsa iyi olur bağışta yaparım.
  • ama oyun sıtınkılı diyorlar yani önceki oyun iyi diyorlar ama bu oyunu yapamamıslar
  • ama steam gelirse alırım gelmezse kendileri bilir
  • İlk oyunun çevirisini Oyunçeviri yapmıştı. Umarım 2. oyuna da yaparlar.
  • Oyunu oynayan var mı bilmiyorum.Daha önce nasıl olduysa bu seriyi hiç duymama gibi bir gaflete düştüm.

Neyse baktım ettim , ilk oyunun grafikleri çok eski geldiğinden 2'yi aldım , oynuyorum şuan.

Oyun bana çok zevkli geldi , açık dünyası , atmosferi , girilebilen mekan çeşitliliği , araba sürüş mekaniği vs süper olmasada , gayet eğlenceli.

Orta seviye ingilizce ile çok rahat oynanabiliyor , ancak Base ile ilgili konular ve bazı görev açıklamalarını anlamakta zorlandım , Türkçe yaması yapılsaydı iyi olurdu , zaten yazın Turizm sezonu başladığından , oyun oynamak için 1 ay boş zamanım var sadece.
  • ilk oyunu çok oynamıştım zevkliydi 2. oyun steam'e gelmedi kötü oldu gelseydi keşke microsoft store da var sadece saçmalık
  • Çevirmenler duyun sesimizi.
  • Up Up
  • Oyun güzel ya inşallah çevirecek arkadaşlar çıkar.
  • Oyun Güzel İnsallah Ceviricek Biri Cıkar. :(
  • Halen bir gelişme yok mu? İnşallah gözden çıkarılmaz da çevrilir oyun
  • farcry 5 yada farcry new dawn bu oyunlar yerine state of decay 2 cevrilseydi çok iyi olurdu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.