Şimdi Ara

starmaxx lastik alınırmı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
3
Favori
338.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayhanoto

Yerim ikbal cad. no 95. çamlık çakmak ümraniye ist.

ayhan oto lastik : caner ayhan

not garantı bankasının altı

BEN GÜNGÖRENDE OTURUYORUM BANA EN YAKIN NERESİ VAR ?? V DESENLİ OLAN ULTRA SPORT MODELİNİ ALMAK İSTİYORUM FİYAT NEDİR ?
  • quote:

arkadaslar ben starmaxx ana bayisiyim su anda lütfenn kötülemiyin bilip bilmedenn. ben hic yoksa gündee bu lastikden en az 10 tane satıyorm gecen bmw 745.e taktım bu llastikleri adam gayet memnunn.
    ucuz olma sebebii türkiyede üretiliyoo biliyosnzz ki kırsehirde fabrıkası petlasla bire bir.

lastik gzel lastik iki senedir satıyorm bir tane şikayet dahi almadım sizde isterseniz

yerim ikbal cad. no 95. çamlık çakmak ümraniye ist.

2 aydir starmaxx in 205 45 17 ultra sport lastigini kullanıyorum gayette memnunum. Bence cok kaliteli bir lastik , herkese önerebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidynelly

quote:

arkadaslar ben starmaxx ana bayisiyim su anda lütfenn kötülemiyin bilip bilmedenn. ben hic yoksa gündee bu lastikden en az 10 tane satıyorm gecen bmw 745.e taktım bu llastikleri adam gayet memnunn.
    ucuz olma sebebii türkiyede üretiliyoo biliyosnzz ki kırsehirde fabrıkası petlasla bire bir.

lastik gzel lastik iki senedir satıyorm bir tane şikayet dahi almadım sizde isterseniz

2 aydir starmaxx in 205 45 17 ultra sport lastigini kullanıyorum gayette memnunum. Bence cok kaliteli bir lastik , herkese önerebilirim.

Alıntıları Göster
    Starmaxx, Petlas'ın bir ürünü. Petlas, Kombassan'ın şirketi. Kombassan'da memleketimin holdingi. (Konya) Lastik alırsam tercihim büyük ihtimalle starmaxx olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Starmaxx, Petlas'ın bir ürünü. Petlas, Kombassan'ın şirketi. Kombassan'da memleketimin holdingi. (Konya) Lastik alırsam tercihim büyük ihtimalle starmaxx olur.

Petlas Abdülkadir Özcan A.Ş.'nindir.
    Eskiden Kombassan Holding bünyesindeydi.
    Bu arada hemşehriyiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biturbo

quote:

Bu arada hemşehriyiz...

Bilmiyordum. Öğrenmiş oldum. Tercihim yine de starmaxx. Alternatif Pirelli. Ya da Lassa.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Biturbo

quote:

Bu arada hemşehriyiz...

Bilmiyordum. Öğrenmiş oldum. Tercihim yine de starmaxx. Alternatif Pirelli. Ya da Lassa.

Alıntıları Göster
    2007 de goodyear gt2 almıştım ve benim kabak michlen lastiklerden daha kötü yol tutuşu vardı. abs ile kanka yapmıştı beni. ha hala diş derinliği olsun sağlamlığına diıecek lafım yok. ama güvenlik sıfırdı.

Şimdi starmaxx novaro siparişi verdim. hem türk malı olması hem de hakkında olumlu yorumlardan dolayı. umarım memnun kalırım. burayada bir inceleme eklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: lvcom07

2007 de goodyear gt2 almıştım ve benim kabak michlen lastiklerden daha kötü yol tutuşu vardı. abs ile kanka yapmıştı beni. ha hala diş derinliği olsun sağlamlığına diıecek lafım yok. ama güvenlik sıfırdı.

Şimdi starmaxx novaro siparişi verdim. hem türk malı olması hem de hakkında olumlu yorumlardan dolayı. umarım memnun kalırım. burayada bir inceleme eklerim

Alıntıları Göster
    starmaxx 'ın ultra sport lastiklerinden dün tanesi 125 tl ye 5 taksitle almış bulunmaktayım. ebatlarım 195/55/15 idi yine değiştirmedim ve aynı ölçü aldım lastikleri. bakalım nasıl gelicek hankook dan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

starmaxx 'ın ultra sport lastiklerinden dün tanesi 125 tl ye 5 taksitle almış bulunmaktayım. ebatlarım 195/55/15 idi yine değiştirmedim ve aynı ölçü aldım lastikleri. bakalım nasıl gelicek hankook dan sonra.

yorumlarını bekliyorum. bende almayı düşünüyordum. senin yorumunu beklemeye karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASİVOLKİX

quote:

yorumlarını bekliyorum. bende almayı düşünüyordum. senin yorumunu beklemeye karar verdim.

Alıntıları Göster
    starmaxx novaro ile yaklaşık 3000km yol yaptım. otoban olsun virajlı yollar olsun denedim. Kuru yolda yol tutuş olarak beklediğimden daha iyi, arabayı yola yapıştırıyor. ani frende de abs koloy kolay devreye girmedi. sertlik konusuna gelince orta karar diyebilirim ne çok yumuşak nede çok sert. aslında tam olarak bizim yol şartlarına göre üretilmiş.

Islak zemin konusunda şu an için birşey diyemem. deneme imkanı bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lvcom07

starmaxx novaro ile yaklaşık 3000km yol yaptım. otoban olsun virajlı yollar olsun denedim. Kuru yolda yol tutuş olarak beklediğimden daha iyi, arabayı yola yapıştırıyor. ani frende de abs koloy kolay devreye girmedi. sertlik konusuna gelince orta karar diyebilirim ne çok yumuşak nede çok sert. aslında tam olarak bizim yol şartlarına göre üretilmiş.

Islak zemin konusunda şu an için birşey diyemem. deneme imkanı bulamadım.

Alıntıları Göster
    Benim yumurta kasa accent in lastiklerini değiştirdim ve satıcının önerisi üzerine starmax aldım ancak kalkışlarda patinaj çekiyor ve virajlarda ciyaklıyor oysa eski bridgestone lastiklerde böyle birşey yoktu acaba yanlışmı yaptık??? araba çok güçlü olsa patinajı anlayacağız ama bildiğimiz yumurta kasa işte...
    Bu arada lastiklerin tarihide yeni. Araştırdığım kadarıyla birçok arkadaş starmaxlardan memnun ama ben biraz tedirgin oldum. Ustalarımdan yorum alabilirsek sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: justinyo

Benim yumurta kasa accent in lastiklerini değiştirdim ve satıcının önerisi üzerine starmax aldım ancak kalkışlarda patinaj çekiyor ve virajlarda ciyaklıyor oysa eski bridgestone lastiklerde böyle birşey yoktu acaba yanlışmı yaptık??? araba çok güçlü olsa patinajı anlayacağız ama bildiğimiz yumurta kasa işte...
    Bu arada lastiklerin tarihide yeni. Araştırdığım kadarıyla birçok arkadaş starmaxlardan memnun ama ben biraz tedirgin oldum. Ustalarımdan yorum alabilirsek sevinirim.

Alıntıları Göster
    bende 3 gün önce aldım starmax 205*45*17 eski lastiklerim marshall dan kat ve kat üstün bir lastik eski lastiklerim çok fazla ses yapıyorlardı 4. günün içindeyim şu anda yumşaklık olsun yola tutuş olsun gayet iyi bir lastik yağmurlu havada deneme fırsatım olmadı

• quote:

205/60/16 fiyatı nakit peşin ne olur?

arkanın birine takmayı düşünüyorum, diğeri bridgestone turanza. Desenler birbirine benziyormuş zannedersem, bir problem yaşar mıyım?

(Ön lastikler de turanza...)

• quote:

Orijinalden alıntı: morkertenkele

quote:

205/60/16 fiyatı nakit peşin ne olur?

arkanın birine takmayı düşünüyorum, diğeri bridgestone turanza. Desenler birbirine benziyormuş zannedersem, bir problem yaşar mıyım?

(Ön lastikler de turanza...)

Alıntıları Göster
    starmaxx ultra sport lastiklerimi aldıktan 4 gün sonra aracımı sattım ve başka bir araç aldım o yüzden fazla bir şey söyleyemeyeceğim 4 günlük yorumum iyi yönde. bu arada halen lastiklerin taksidini ödüyorum :D

• quote:

starmaxx ultra sport lastiklerimi aldıktan 4 gün sonra aracımı sattım ve başka bir araç aldım o yüzden fazla bir şey söyleyemeyeceğim 4 günlük yorumum iyi yönde. bu arada halen lastiklerin taksidini ödüyorum :D

Alıntıları Göster
    evet bende cok kararsızdım starmaxx navora st532 modelinin 195/55 r16 87v modelinden 2 adet aldım aracım eskiden çabuk abs devreye girmesi vardı şimdi bu lastikler ile sorun çözüldü.
    teşekkürler starmaxx (yerli malına davet edelim derim)

• quote:

Orijinalden alıntı: ymantalya

evet bende cok kararsızdım starmaxx navora st532 modelinin 195/55 r16 87v modelinden 2 adet aldım aracım eskiden çabuk abs devreye girmesi vardı şimdi bu lastikler ile sorun çözüldü.

Arkadaşlar Hyundai accen için 4 adet almayı düşünüyorum..
    Acaba fiat alan varmı?
    Kaç tl acaba tanesi..
    teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinogretmen

quote:

Orijinalden alıntı: ymantalya

Arkadaşlar Hyundai accen için 4 adet almayı düşünüyorum..
    Acaba fiat alan varmı?
    Kaç tl acaba tanesi..
    teşekkürler..

Alıntıları Göster
    yeni meriva aracıma 225-45-17 ebatında tanesi 200 liradan 4 tane aldım.http://www.gokhanguneri.com/starmaxx-ice-gripper-w850.html fotoğraflarını buradan görebilirisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokeri06

yeni meriva aracıma 225-45-17 ebatında tanesi 200 liradan 4 tane aldım.http://www.gokhanguneri.com/starmaxx-ice-gripper-w850.html fotoğraflarını buradan görebilirisiniz.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar petlas pt711 ve dunlop lm702 arasında kaldım aynı fiyat yardımcı olurmusunuz

• arkadaslar 17 kasımda petlas 711 ultra sport lastıklerımı aldım gereklı evreakları fakslayıp yol yardıma kayıtta oldum , lastıklerden cok memnunum kayma yok ses yok , aracım sınıf atladı resmen herkeze tavsıye ederım :)185-55-15 i 140*4 : 560 lıraya aldım 5 taksıt yaptırdım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: knngndz

arkadaslar 17 kasımda petlas 711 ultra sport lastıklerımı aldım gereklı evreakları fakslayıp yol yardıma kayıtta oldum , lastıklerden cok memnunum kayma yok ses yok , aracım sınıf atladı resmen herkeze tavsıye ederım :)185-55-15 i 140*4 : 560 lıraya aldım 5 taksıt yaptırdım .
    Yaklaşık 5 ay önce bende 4 adet starmaxx aldım gayet başarılı. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoze78

Yaklaşık 5 ay önce bende 4 adet starmaxx aldım gayet başarılı. Tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    1 seneye yakın kullandım kaldırıma bile çarptım 50 km hızla ne bombe yaptı ne yarıldı taş gibi jantım yamuldu lastiğe hiçbir şey olmadı yanaklar çift katmanmış sonradan öğrendiğm konfor zayıf bu yüzden ama uzun süre kullanırsın 10 üzerinden 8 puan...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.