Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.671
Cevap
130
Favori
282.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gittiginde urunun ne zaman gelecegini sordunuz mu? yani acaba ben ordayyken kesin olarak bulabilirmyiim bu retina li macbook u
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrapolat

gittiginde urunun ne zaman gelecegini sordunuz mu? yani acaba ben ordayyken kesin olarak bulabilirmyiim bu retina li macbook u

Şuan çoğu AppStore da ürün mevcut ama daha net bilgi almak istersen AppStore lari arayarak bilgi alabilirsin

http://www.apple.com/retail/storelist/
    burdan alacağın store tıklarsan numarayı bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treko -- 22 Haziran 2012; 1:09:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: treko

quote:

gittiginde urunun ne zaman gelecegini sordunuz mu? yani acaba ben ordayyken kesin olarak bulabilirmyiim bu retina li macbook u

Şuan çoğu AppStore da ürün mevcut ama daha net bilgi almak istersen AppStore lari arayarak bilgi alabilirsin

telefonum yurtdisina acik ancak aradigimda bu numara kullanilmamaktadir diyor? siteye gore numara bu acaba basina baska bir kod mu getirecegim?

New York, NY 10153:

(212) 336-1440
    Driving Directions and Map

Store hours:
    24/7, 365 days a year

• +1 yazman lazim amerika ulke kodunu.
    yani +12123361440
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

+1 yazman lazim amerika ulke kodunu.
    yani +12123361440

4 saatlik yurtdisi paketi almama ragmen aradigimda yeterli kontorunuz yoktur diyor. :S arkadalslar bu numarayi arayip sorabilecek varmi?
  • quote:

quote:

quote:

telefonum yurtdisina acik ancak aradigimda bu numara kullanilmamaktadir diyor? siteye gore numara bu acaba basina baska bir kod mu getirecegim?

New York, NY 10153:

(212) 336-1440
    Driving Directions and Map

Store hours:
    24/7, 365 days a year

+01212336-1440
    yada +1212336-1440 şeklinde arıycan galiba

• ben ararim da benim yurtdisi acik degil. beles arama siteleri var voip olarak gecer. 1 dakikalik deneme kullanmasi olur genelde bi arastirma yap nette onun uzerinden arayabilirsin.
  • retina model alalımmı diye konular uçuşuyor etrafta ama kimsede ne kontör var ne yurtdışı arama şansı trajikomik olduğunu düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: visiotech.gen.tr

retina model alalımmı diye konular uçuşuyor etrafta ama kimsede ne kontör var ne yurtdışı arama şansı trajikomik olduğunu düşünüyorum

Tüm parayı MacBook a yatırınca böyle oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: visiotech.gen.tr

retina model alalımmı diye konular uçuşuyor etrafta ama kimsede ne kontör var ne yurtdışı arama şansı trajikomik olduğunu düşünüyorum

arkdasim ne alakasi var :D telefonu fazla kullanmiyorum o kadar :)
  • Ben de almayi dusunuyorum tabi fiyati uygun olursa
  • Bugun, giris seviyesindeki modeli siparis verdim. Temmuz sonu gibi ancak teslim edilecek gibi gozukuyor. Magazalarda maalesef stokta yoktur. Kendimi business olarak kaydettirip erken alabilirdim fakat o zaman ogrenci indiriminden yararlanamayacaktim.

%15 ogrenci indirimi, £70 iTunes Gift Card ve £60 Cashback ile beraber toplamda £1400 (yaklasik 4000TL) civari birseye geldi cihaz. Bir de daha once belirtildi mi bilmiyorum. Eger, Ingiltere'den yuksek ogretim ogrenci indirimi ile Mac alirsaniz, garanti suresi 1 yil degil 3 yil. Bu garantinin tamami mi yoksa sadece 1 yili mi uluslararasi garanti onu bilmiyorum fakat 3 yil garanti ile geldiginden eminim.

Son olarak, Amerika'dan alacak arkadaslar genellikle, o fiyatlara eklenecek olan vergiyi gozardi ediyor gibi. Birkac eyalette vergi muafiyeti oldugunu biliyorum fakat genellike %8 oraninda vergi oluyor. Fiyat karsilastirmasi yaparken bunu unutmamak gerek.

Alacak arkadaslara simdiden hayirli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheChatlaq

Bugun, giris seviyesindeki modeli siparis verdim. Temmuz sonu gibi ancak teslim edilecek gibi gozukuyor. Magazalarda maalesef stokta yoktur. Kendimi business olarak kaydettirip erken alabilirdim fakat o zaman ogrenci indiriminden yararlanamayacaktim.

%15 ogrenci indirimi, £70 iTunes Gift Card ve £60 Cashback ile beraber toplamda £1400 (yaklasik 4000TL) civari birseye geldi cihaz. Bir de daha once belirtildi mi bilmiyorum. Eger, Ingiltere'den yuksek ogretim ogrenci indirimi ile Mac alirsaniz, garanti suresi 1 yil degil 3 yil. Bu garantinin tamami mi yoksa sadece 1 yili mi uluslararasi garanti onu bilmiyorum fakat 3 yil garanti ile geldiginden eminim.

Son olarak, Amerika'dan alacak arkadaslar genellikle, o fiyatlara eklenecek olan vergiyi gozardi ediyor gibi. Birkac eyalette vergi muafiyeti oldugunu biliyorum fakat genellike %8 oraninda vergi oluyor. Fiyat karsilastirmasi yaparken bunu unutmamak gerek.

Alacak arkadaslara simdiden hayirli olsun.

Amerika'nın vergili hali genelde ingilterenin vergisiz haline denk geliyor. Hatta bazen dahada ucuza.

New york 5. Caddedeki Apple mağazası 24 saat açık orada olabilir ama her daim dolu oldugundan stok sıkıntısında olabilir.

• Non retina modellerin incelemesi ve tüm yeni modeller (retina dahil) ve eski modellerin karşılaştırmalı test sonuçları

http://www.macworld.com/article/1167330/macbook_pro_15_inch_and_13_inch_non_retina_models_occupy_the_consumer_space.html

• quote:

Kız tek kelime bile anlıyorsa arap olayım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufcetin

quote:

Kız tek kelime bile anlıyorsa arap olayım :)

gerekli yerleri anlıyor yeter o kadarı

• Retina display'in tek modelde olması hayal kırıklığı oldu bende. Üstelik ABD fiyatı bile oldukça pahalı burada € cinsinden araba fiyatına gelir artık!! Bir sonraki revizyonda başta mac. pro lar olmak üzere tüm notebook modellerinde retina ekrana geçileceğini düşünüyorum.

Artılar; biraz daha incelmiş macbook air kadar neredeyse! USB 3.0 var, %60 perfrmans artışı getiren ekran kartı, intel i7 işlemci, 7 saat batarya süresi, ram kapasitesi arttı, Thunderbolt teknolojisi, HDMI önemli yenilikler.

USB 2.0 hiç olmaması kötü oldu. Evde ve ofiste herşey usb 2.0 Bunu şimdi alsam telefonumu bile bağlayamam!
    Eksiler; Retina olan makine de superdrive yok galiba. Disk kapasitesi de biraz yetersiz geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rider30
    USB 2.0 hiç olmaması kötü oldu. Evde ve ofiste herşey usb 2.0 Bunu şimdi alsam telefonumu bile bağlayamam!

USB 3.0 portuna USB 2.0 cihazları bağlayamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn991402

quote:

Orijinalden alıntı: rider30

USB 3.0 portuna USB 2.0 cihazları bağlayamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

USB 2.0 cihazları 3.0 da kullanabiliyorsak çok iyi. Ben olamaz sanıyordum.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.