Şimdi Ara

Stardew Valley Resmi Türkçe Dil Desteği (Android ve iOS için de Türkçe!) (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.455
Cevap
38
Favori
101.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    büyük ihtimal yamayı araştırıp foruma denk gelen ve linke tıklayıp hızlıca hesap alıp bir an önce bitsin diye google translate e yapıştıran biri
  • Busenur41 B kullanıcısına yanıt
    Bari 1000 diyalog filan çevirseymişte amacına ulaşsaymış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    iyiki çevirmemiş yama baştan çevrilirdi
  • Arkadaşlar oyundan atma gibi bir sıkıntı olursa Başlat - Çalıştır - %appdata% - Stardew Valley - Errorlog klasörünün içindeki son oluşan dosyayı atarsanız daha rahat bulabiliriz sorunları. Ama dikkat çekiyorum yalnızca "Oyundan Atma" gibi bir sıkıntı olursa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 10. günü de geçtiğim halde oyundan atma gibi bir problem ile karşılaşmadım ama daha fazla oyuna devam edemiyorum çünkü furnace ile copper eritemiyorum en önemli şeylerden biri çünkü
  • bende atma sorunu 10. günde oluyor akşam evden bakıp hatayı bildireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 29 Mayıs 2017; 9:56:29 >
  • arkadaşlar emeği geçen herkese teşekkürler bakır eritme çalışmıyor bakır ve kömür olduğu halde ocağa tıklanmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sourunlar n zamana kadar oynancak seviyede olacak kadar giderilir :D
    bn daha oyunu almadım indirimleri bekliyorum o zamana kadr yeni sürüm çıkar mı?
  • mike4peace kullanıcısına yanıt
    Tırpan sorunu için data dosyasına attığımız iki dosyadan sonra bazı bitkiler ve madendeki taşları falan kesip parçalayamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnbrs -- 29 Mayıs 2017; 13:26:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tombe_Fahaer T kullanıcısına yanıt
    Kesin bir tarih yok kardeş.
  • yumurta festivali olmuyor bu arada
  • adembababa1 A kullanıcısına yanıt
    10.Gün atma sorunu çözüldü. Fakat özel günlerdeki olaylar gerçekleşmiyor. Yumurta festivali, çiçek dansı falan.
  • Bende balığı tam tutuyorum hop atıyor oyundan

Başlat - Çalıştır - %appdata% - Stardew Valley - Errorlog dan baktım. txt de dosyayı vardı:

InnerException:
    Stack Trace: konum: System.Number.StringToNumber(String str, NumberStyles options, NumberBuffer& number, NumberFormatInfo info, Boolean parseDecimal)
    konum: System.Number.ParseInt32(String s, NumberStyles style, NumberFormatInfo info)
    konum: StardewValley.Menus.IClickableMenu.drawHoverText(SpriteBatch b, String text, SpriteFont font, Int32 xOffset, Int32 yOffset, Int32 moneyAmountToDisplayAtBottom, String boldTitleText, Int32 healAmountToDisplay, String[] buffIconsToDisplay, Item hoveredItem, Int32 currencySymbol, Int32 extraItemToShowIndex, Int32 extraItemToShowAmount, Int32 overrideX, Int32 overrideY, Single alpha, CraftingRecipe craftingIngredients) C:\Users\tomc\Documents\Visual Studio 2010\Projects\Stardew.XNA\Farmer\Farmer\Menus\IClickableMenu.cs içinde: satır 698
    konum: StardewValley.Menus.IClickableMenu.drawToolTip(SpriteBatch b, String hoverText, String hoverTitle, Item hoveredItem, Boolean heldItem, Int32 healAmountToDisplay, Int32 currencySymbol, Int32 extraItemToShowIndex, Int32 extraItemToShowAmount, CraftingRecipe craftingIngredients, Int32 moneyAmountToShowAtBottom) C:\Users\tomc\Documents\Visual Studio 2010\Projects\Stardew.XNA\Farmer\Farmer\Menus\IClickableMenu.cs içinde: satır 388
    konum: StardewValley.Menus.ItemGrabMenu.draw(SpriteBatch b) C:\Users\tomc\Documents\Visual Studio 2010\Projects\Stardew.XNA\Farmer\Farmer\Menus\ItemGrabMenu.cs içinde: satır 535
    konum: StardewValley.Game1.Draw(GameTime gameTime) C:\Users\tomc\Documents\Visual Studio 2010\Projects\Stardew.XNA\Farmer\Farmer\Game1.cs içinde: satır 10079
    konum: Microsoft.Xna.Framework.Game.HostIdle(Object sender, EventArgs e)
    konum: Microsoft.Xna.Framework.WindowsGameHost.RunOneFrame()
    konum: Microsoft.Xna.Framework.WindowsGameHost.ApplicationIdle(Object sender, EventArgs e)
    konum: System.Windows.Forms.Application.ThreadContext.System.Windows.Forms.UnsafeNativeMethods.IMsoComponent.FDoIdle(Int32 grfidlef)
    konum: System.Windows.Forms.Application.ComponentManager.System.Windows.Forms.UnsafeNativeMethods.IMsoComponentManager.FPushMessageLoop(IntPtr dwComponentID, Int32 reason, Int32 pvLoopData)
    konum: System.Windows.Forms.Application.ThreadContext.RunMessageLoopInner(Int32 reason, ApplicationContext context)
    konum: System.Windows.Forms.Application.ThreadContext.RunMessageLoop(Int32 reason, ApplicationContext context)
    konum: System.Windows.Forms.Application.Run(Form mainForm)
    konum: Microsoft.Xna.Framework.Game.RunGame(Boolean useBlockingRun)
    konum: StardewValley.Program.Main(String[] args) C:\Users\tomc\Documents\Visual Studio 2010\Projects\Stardew.XNA\Farmer\Farmer\Program.cs içinde: satır 35

yazmış :)

• fırın da çalışmıyor
  • NpcDispositions gibi 4-5 dosyayı çevirmemişiz. Onları başka yerlere mi attık gerek yok muydu? Diğer dillerin çevirisine baktım da çevrilmiş hepsi.

Ayrıca konu da ölümcül bir sessizlik hakim oldu.

Edit:anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 29 Mayıs 2017; 20:18:23 >
  • Festivallerin olmaması Content\Data\Festivals içindekilerden kaynaklanıyor.
  • beyler bendede balık hatası,büyücünün yanında iksiri içiğimzaman şimdide uyumaya gittiğim zaman oyundan atıyor çalışmayı durdurdu hatası veriyor (yamayı kurduktan sonra böyle oluyor)
    inşallah en yakın zamanda düzeltirsiniz.
  • metmete. kullanıcısına yanıt
    Hata kodu nedir? %appdata dan bakabilirsin
    InnerException:
    Stack Trace: konum: StardewValley.Game1.Update(GameTime gameTime)
    konum: Microsoft.Xna.Framework.Game.HostIdle(Object sender, EventArgs e)
    konum: Microsoft.Xna.Framework.WindowsGameHost.RunOneFrame()
    konum: Microsoft.Xna.Framework.WindowsGameHost.ApplicationIdle(Object sender, EventArgs e)
    konum: System.Windows.Forms.Application.ThreadContext.System.Windows.Forms.UnsafeNativeMethods.IMsoComponent.FDoIdle(Int32 grfidlef)
    konum: System.Windows.Forms.Application.ComponentManager.System.Windows.Forms.UnsafeNativeMethods.IMsoComponentManager.FPushMessageLoop(IntPtr dwComponentID, Int32 reason, Int32 pvLoopData)
    konum: System.Windows.Forms.Application.ThreadContext.RunMessageLoopInner(Int32 reason, ApplicationContext context)
    konum: System.Windows.Forms.Application.ThreadContext.RunMessageLoop(Int32 reason, ApplicationContext context)
    konum: System.Windows.Forms.Application.Run(Form mainForm)
    konum: Microsoft.Xna.Framework.Game.RunGame(Boolean useBlockingRun)

hata bu abi uyumaya gittiğimde oluyor 9. gündeyim

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.