Şimdi Ara

Stardew Valley Resmi Türkçe Dil Desteği (Android ve iOS için de Türkçe!) (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.455
Cevap
38
Favori
101.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk önce normal yamayı kurup üstüne güncellemeyi mi kuracağım? Bu arada hangi versiyonu indirmem gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B4E5B635E

ilk önce normal yamayı kurup üstüne güncellemeyi mi kuracağım? Bu arada hangi versiyonu indirmem gerekiyor.
    Evet ilk önce yama sonra güncelleme. 1.2.30 versiyonuydu sanırım yamanın çalıştığı sürüm tam emin değilim ama.
  • Olmuyor :( her versiyonda denedim herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B4E5B635E

Olmuyor :( her versiyonda denedim herhalde
    Dil kısmından Türkçeyi seçmeyi dene.
  • Yamayı nerden indiricem 'İndirmek için tıklayın' a basıyorum beni mega.nz ye atıyor günceller misin indirme linkini lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarantula775

Yamayı nerden indiricem 'İndirmek için tıklayın' a basıyorum beni mega.nz ye atıyor günceller misin indirme linkini lütfen
    https://drive.google.com/uc?export=download&id=13Y9Cvbe_PtWDTQD9Medv91t49Ks_Bvd1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DAD5424B4

https://drive.google.com/uc?export=download&id=13Y9Cvbe_PtWDTQD9Medv91t49Ks_Bvd1

Alıntıları Göster
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Stardew_Valley_PC_Multiplayer_Guncellemesi_1_Agustosta_Yayinlanacak-91582.htm güncelleme tarihi belli olmuş bu güncelleme ile Türkçe resmi olarak geliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Stardew_Valley_PC_Multiplayer_Guncellemesi_1_Agustosta_Yayinlanacak-91582.htm güncelleme tarihi belli olmuş bu güncelleme ile Türkçe resmi olarak geliyor mu

Alıntıları Göster
    Ben bu güncellemeyle gelmesini bekliyorum. Ama kesin olarak bir bilgim yok.

• ben türkçe yamayı yerleştirdim ama güncellemeyle beraber türkçe gelirse ne olacak yani yamadanmı kullanacak yoksa resmi yayınladığı türkçe Dil devreye girecekmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

ben türkçe yamayı yerleştirdim ama güncellemeyle beraber türkçe gelirse ne olacak yani yamadanmı kullanacak yoksa resmi yayınladığı türkçe Dil devreye girecekmi ?
    Güncellemede Türkçe dil desteği gelirse buradan biz ne yapılacağını anlatırız hocam. Şu an için bir şey diyemiyorum. Muhtemelen güncellemeden sonra oyununuz İspanyolcaya dönecek sonra tekrar Türkçeyi seçmek zorunda kalacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DAD5424B4

Güncellemede Türkçe dil desteği gelirse buradan biz ne yapılacağını anlatırız hocam. Şu an için bir şey diyemiyorum. Muhtemelen güncellemeden sonra oyununuz İspanyolcaya dönecek sonra tekrar Türkçeyi seçmek zorunda kalacaksınız.

Alıntıları Göster
    Beklediğim gibi olmadı. Türkçe dili hala eklenmedi. Bunun için bir e-posta etkinliği yapmayı düşünebiliriz belki.
  • Bugün ki yamayla oyuna girdiğimde oyun portekizce olmuş ve girmeye çalıştığımda benim Save dosyam silinmiş ve oyun açılmıyor ne yapıcaz bütün köyüm gitti Save dosyasını bulunamıyor yazıyor İspanyolca .
  • quote:

Orijinalden alıntı: b4h0303

Bugün ki yamayla oyuna girdiğimde oyun portekizce olmuş ve girmeye çalıştığımda benim Save dosyam silinmiş ve oyun açılmıyor ne yapıcaz bütün köyüm gitti Save dosyasını bulunamıyor yazıyor İspanyolca .
    1.2.33 sürümüne geri dönmeniz gerekli. Onunla ilgili bir tutorial da yapmayı düşünüyorum. Akşama kadar hazırlamaya çalışacağım.
  • Evet bu günkü güncelleme ile yama gitti Türkçede iyiydi ya ben oyunu sildim baştan kurdum anca öyle düzeldi oyun Türkçe çalışması yapacak mısınız yoksa Türkçe güncelleme sinimi bekleyecez

Emekleriniz için sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlbNil kullanıcısına yanıt
    Yamayı güncelleyebiliriz tabi ama zaten resmi olarak dil desteği gelecek. Uğraşlarımıza değmez diye düşünüyorum.
  • keşke bu şekilde düşünmeseydiniz bu beni gerçekten üzdü, yama ne zaman gelecek belli değil ve oyun türkçe olunca başlangıçta oyundan atıyor oyunum son sürüm ve orijinal. Lütfen yeni sürüme güncelleyin çünkü resmi yamanın ne zaman geleceği belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: farzetes

keşke bu şekilde düşünmeseydiniz bu beni gerçekten üzdü, yama ne zaman gelecek belli değil ve oyun türkçe olunca başlangıçta oyundan atıyor oyunum son sürüm ve orijinal. Lütfen yeni sürüme güncelleyin çünkü resmi yamanın ne zaman geleceği belli değil
    Hocam o zaman konu başına bir anket koyayım. İsteğe bakarak güncelleme işlemini yapmaya çalışırım.
  • Anlaşıldı arkadaşlar güncellemeye başlıyorum. Ama öyle hemen beklemeyin. 1 ay bile sürebilir. Hem kontrol edip hem de yeni eklenen yerleri çevirmem gerek. Umarım böyle bir işe giriştiğime değer de işin tam ortasındayken resmi olarak eklenmez.
  • Dostum ankette evet verdim ancak 1 ay sürecek mesajını yeni gördüm ve şuan değiştirecegim, ben mesajımı yazarken basit bir şekilde uyumlu hale gelir diye düşünerek yazmıştım 1 ay gibi bir süre çok fazla ve oyun resmi olarak türkçeleşecekse bu saatten sonra bence değmez. Üzgünüm ankete vesile oldugum için
  • Türkçe yamayı kurduğum zaman oyun çalışmayı durduruyor
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.