Şimdi Ara

StarCraft II [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.164
Cevap
34
Favori
577.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • grafikleri güzel olmuş bence ben de dediğiniz gibi 3d stratejilei pek sevmiyorum (warcraft3 aoe3 gibi) ama bu fazla bozulmamış bence bilerek böyle yapmışlar görüş açısı, üniteler filan starcraft 1 deki gibi aynı.
  • " Dünden beri bu muhabbetin içindeyim. Başlarda inanmak istememiştim SC2 'nin çıkacağına, kesin Ghost'tur deyip durdum ortalıkta. Şimdi ise demoyu seyredip sadece o marine'in power armor'u giyişi var ya o bile beni nasıl gaza getirdi. "

ghost iptal edileli çok oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: bekoc

" Dünden beri bu muhabbetin içindeyim. Başlarda inanmak istememiştim SC2 'nin çıkacağına, kesin Ghost'tur deyip durdum ortalıkta. Şimdi ise demoyu seyredip sadece o marine'in power armor'u giyişi var ya o bile beni nasıl gaza getirdi. "

ghost iptal edileli çok oldu

Şimdi bu görüntüleri izlemediğini bir düşün.

Adamlar SC2'yi bayağı bir geliştirmişler ve çok zaman alan bir iş, düşünsene kaç aydır (belki 1 yıldan fazla) bununla uğraşıyorlar ve ortalıkta tek bir haber bile yok. Ghost'a gelince ben bu oyunu düzenli olarak takip ederim ve kesin iptal olduğuna dair hiç haber çıkmadı ortaya, hep oyuniçi görüntüler verildi piyasaya ve insanlar beklenti içine sokuldu.

Oyun üretiminin zahmetli bir iş olduğunu düşündüğüm için eldeki hazır materyalin geliştirildiğini düşünmek hiç de yanlış bir yaklaşım değildi, tabi sonuç itibariyle bir tahmindi ve tutmadı.

SC2'nin çıkışına en az bu oyunun tutkunları kadar sevindim. Piyasada zaten adam gibi oyun bulmak zor (gerçi bu yıl iyi oyunlar vardı) SC gibi bir klasiğe oyun tutkunlarından kimsenin hayır diyeceğine inanmıyorum.

Zaten dünya oyun piyasası büyük bir şaşkınlık içinde adamlar iyi gizledi projelerini.

• quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

Adamlar SC2'yi bayağı bir geliştirmişler ve çok zaman alan bir iş, düşünsene kaç aydır (belki 1 yıldan fazla) bununla uğraşıyorlar ve ortalıkta tek bir haber bile yok. Ghost'a gelince ben bu oyunu düzenli olarak takip ederim ve kesin iptal olduğuna dair hiç haber çıkmadı ortaya, hep oyuniçi görüntüler verildi piyasaya ve insanlar beklenti içine sokuldu.

Oyun üretiminin zahmetli bir iş olduğunu düşündüğüm için eldeki hazır materyalin geliştirildiğini düşünmek hiç de yanlış bir yaklaşım değildi, tabi sonuç itibariyle bir tahmindi ve tutmadı.

SC2'nin çıkışına en az bu oyunun tutkunları kadar sevindim. Piyasada zaten adam gibi oyun bulmak zor (gerçi bu yıl iyi oyunlar vardı) SC gibi bir klasiğe oyun tutkunlarından kimsenin hayır diyeceğine inanmıyorum.

Zaten dünya oyun piyasası büyük bir şaşkınlık içinde adamlar iyi gizledi projelerini.

İlk mesaja bakarsan taa ağustos'ta üzerinde çalıştıklarını açıklamışlardı üstü kapalı olarak.

• starcraft 1 i oynama fırsatım olmadı ama bunu alıp oynucam. sizin yorumlarınızdan benim ağzımın suyu aktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Demus

quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

İlk mesaja bakarsan taa ağustos'ta üzerinde çalıştıklarını açıklamışlardı üstü kapalı olarak.

Bunlar bir ara grafiker falan arıyorlardı, piyasada Diablo 3 geliyor sanıyordu,(ben de dahil, zaten o yüzden hep SC:Ghost deyip durduk ya) Neyse sonuç önemli ben şimdi SC broodwar oynuyorum, görevlerin tamamını bitirmeden bırakmayacağım. SC2 o zaman daha tatlı olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 20 Mayıs 2007; 13:47:08 >

• Beyler müthiş bir haber, yenisinin çıkmasını en çok bekleyeceğim oyundu ama grafikler hiç beklediğim gibi değil (SS'lere bakılırsa)... İnşallah oynanabilirlikle grafik isteğimizi sansür ederler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: m@trix

starcraft 1 i oynama fırsatım olmadı ama bunu alıp oynucam. sizin yorumlarınızdan benim ağzımın suyu aktı

Bence Starcraft asla eskimez.
    Günümüzün strateji oyunlarından hala üstündür, daha iyisi hiç gelmemiştir.
    İlk oyunu alıp oynamaman için hiçbir neden göremiyorum
  • Arkadaşlar oyunun SS'leri değil de videolarına bakın derim. Grafikler bence çok iyi gözüküyor. Yani tam SC'nin ruhuna uygun grafikler. Başka tarz grafikler beklemeyin bu oyundan. Nasıl WarCraft'ın grafik olarak bir tarzı varsa, SC'nin de bir tarzı var ve yeni oyunda bu çok iyi verilmiş. Oyun harika olacak. Blizzard yine çok büyük bir sorumluluk aldı üzerine. Ama bundan da yüzlerinin akıyla çıkacaklarından kuşkum yok.
  • süper bir haber gelsin artık starcraft bende askerdeyim oynarız çıkınca inşallah
  • Çok ilginç....

Oyunun birincisini kurmuş oynuyordum, 1.15 yaması da yeni çıkmış onu da yaptım. Tam oyuna gireceğim an da bir şey fark ettim, oyunun 9 yıllık simgesi değişmiş, çok hoş olmuş. Resmi buraya koymak isterdim ama devamlı hata veriyor.

Elinde oyun olanlar kurup bir baksın.
  • Full map-making and scripting tools to give players incredible freedom in customizing and personalizing their gameplay experience

yani harita yapma programıda olacak aynı starcraft 1 ve warcraft 3 deki gibi,belkide çok güzel multiplayer modlar yaparlar,starcraft dota yaparlar belki
  • Harita editörünün olması iyide, ben şimdi hatırlamıyorum, zamanın birinde bizden biri tarafından SC modlanmış ve çok da komik olmuştu. Çok hızlı çıkan bir birim vardı, onun çıktığı binanın adı k..hane'di. Kesin harita yapımıyla manyak eğlenceli modlar çıkacaktır.

Ben bu arada bir taraftan SC:Broodwar oynuyorum (Campain) , bir taraftan SC2 oyuniçi görüntülere bakıyorum. İnsan bunları seyredince sanki oyun yarın çıkacakmış gibi hissediyor.
  • starcraftı çok sverim ama bu sc2 nin görüntüleri biraz fazla renkli gözükmüyor mu çizgi roman gibi geldi bana,oyun zevki süper ama C%C kadar etkili grafik sunacaklar mı sizce ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

starcraftı çok sverim ama bu sc2 nin görüntüleri biraz fazla renkli gözükmüyor mu çizgi roman gibi geldi bana,oyun zevki süper ama C%C kadar etkili grafik sunacaklar mı sizce ?

İlk oyunu oynadıysan aynı renklerin hakim olduğunu göreceksin, ancak ilk oyundaki kasveti henüz bu oyunda göremedim.

C&C2ye gelince sen bu oyunun grafiklerini ölçü kabul ediyorsan, SC2 ondan daha iyi olacaktır. Ben C&C'yi 1280x1024 çözünürlükte full detay oynadım ve pek bir şey göremedim grafik adına (ION CANON - bilemiyorum bu biraz hoştu)

Ama Company of Heroes kadar iyi olur mu dersen işte bu tartışılır, dilerim iyi olur. Olmasa da fark etmiyor, iyi bir senaryo, dengelenmiş ama oynanışları birbirinden farklı ırklar, güzel haritalar sadece bunlar bile yeter.

• beylerwww.starcraft2.com da gameplay trailerlar geldi.
  • sabırsızlıklaa bekliyoruz biran önce çıksadaa kopmayaa başlasak
  • StarCraft 2'nin grafikleri mutlaka değişecektir. Duyuru yapıldı tamam ama oyunun çıkışı 1-2 seneyi bulur. O zamana kadar grafikler, insanların görüşleri doğrultusunda da düzenlenecektir, daha da iyileştirilecektir.

Efsanenin devamının gelmesi harika bir şey.
  • İŞTE O SONUNDA GERİ DÖNÜYOR

ÖZELLİKLE MÜZİKLERİ MÜKEMMEL SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM

http://www.youtube.com/watch?v=aUXoekeDIW8
  • quote:

Orjinalden alıntı: Challenger

StarCraft 2'nin grafikleri mutlaka değişecektir. Duyuru yapıldı tamam ama oyunun çıkışı 1-2 seneyi bulur. O zamana kadar grafikler, insanların görüşleri doğrultusunda da düzenlenecektir, daha da iyileştirilecektir.

Efsanenin devamının gelmesi harika bir şey.

Yok abicim bu grafikler gayet kifayetli hemen yarın çıksın hatta, ne 1-2 senesi, sabredebilecek biri var mı 2 sene aranızda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 21 Mayıs 2007; 13:18:43 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.