Şimdi Ara

Starbucks'daki Favori soğuk içeceğiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
7.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: osuleyman32

Tesadüfün bu kadarı hocam. En sevdiğim cold brew en kötüsü java chip. Java chipin seveni çok ancak neden sevmediğimi sorarsanız içindeki donuk çikolata parçacıkları. Dondurmada da çikolata parçaçıkları sevmiyorum. Yağı donuyor ve sadece kakaolu yağ yiyormuş gibi geliyor tadı. Yanlış anlaşılmasın tabii çikolatayla bir sorunum yok mocha seviyorum .

Cold brewde bana imamın abdest suyu gibi geliyor hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmeteren07 A kullanıcısına yanıt
    Americano ve iced filtre kahve seviyormusunuz peki ? Onlardan çok bir farkı yok çünkü. Belki gittiğiniz şubede kahvesini falan az koymuşlardır.

• frappucino mocha ama 65gram şeker var
  • Valla benim içtiğim klasik, caramel macchiato :D
  • maden suyu
  • Kesinlikle mango harika abi rengini görünce bile ferahlık hissediyorsun ve Berry o da çok nefis

• kışları americano, yazları iced americano. dümdüz yaşayıp gidiyorum
  • Caramel Frappe yaz kış dinlemez her türlü akar
  • Pek çok hoş içeceği var ama çoğu şekerlendirildiği için bayıyor. Cold Brew bu anlamda favorim. Zaten Gerçek Kahve Keyfi de bunu gerektirir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iced peppermint mocha
  • Raspberry şurup eklentili Mango. Buz gibi iyi gidiyor ferah ferah.
  • Iced Cap alacaktım dneyeyım dıye ama bol şekerlı kremalı yapıldıgını gordum vazgectım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fp buzlu filtre kahve ölümüne. venti bas kafeinden başın dönüyor mükemmel. sütlüsünden (misto) içen de var ama sevmiyorum

evde istediğim kahveyi yapabildiğim için genelde Cool Lime alıyorum yanımdaki bozuklara göre venti veya grande bol özlü.

kışın da sıcak içecek favorim uzun çekim double espresso :) filtre kahveleri çok kötü geliyor ve çok sıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Iced Cap alacaktım dneyeyım dıye ama bol şekerlı kremalı yapıldıgını gordum vazgectım

starbucks ta çalışıyorum, Iced Cappuccino da krema yok fakat şeker şurubu var, krema olarak gördüğünüz şey ise yağsız süt. şeker şurubu nu söylerseniz koymazlar daha iyi bi seçim olabilir öyle. buzlu soğuk falan bir şey istiyorsanız espresso frappuccino deneyin beğeniceksiniz kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoseDrizzy

quote:

Iced Cap alacaktım dneyeyım dıye ama bol şekerlı kremalı yapıldıgını gordum vazgectım

starbucks ta çalışıyorum, Iced Cappuccino da krema yok fakat şeker şurubu var, krema olarak gördüğünüz şey ise yağsız süt. şeker şurubu nu söylerseniz koymazlar daha iyi bi seçim olabilir öyle. buzlu soğuk falan bir şey istiyorsanız espresso frappuccino deneyin beğeniceksiniz kesinlikle.

Krema gibi koyu korundu vallaha Espresso Frappuccino ufak boy olmuyor mu ? Yani Espresso ufak servis yapılır ya ?

• quote:

quote:

quote:

Krema gibi koyu korundu vallaha Espresso Frappuccino ufak boy olmuyor mu ? Yani Espresso ufak servis yapılır ya ?

normal soğuk içeceklere göre blenderda daha çok köpürdetiyoruz sütü cappuccino için ondan öyle gelmiştir espresso frappuccino normal tall grande venti boylarında servis edilebiliyor sıcak double espresso gibi değil yani. tall boy kapın bir tane deneyin

• quote:

quote:

quote:

quote:

normal soğuk içeceklere göre blenderda daha çok köpürdetiyoruz sütü cappuccino için ondan öyle gelmiştir espresso frappuccino normal tall grande venti boylarında servis edilebiliyor sıcak double espresso gibi değil yani. tall boy kapın bir tane deneyin

Tamamdır .
    Bu arada doğum gününde bedava kahve uygulaması var mı halen ? Bana daha yüklenmedi de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1- Hafif birseyler istiyorsam: Peach Green Tea
    2- Diyetteysem: Cold Brew veya Iced Coffee ne kadar dikkat etmem gerektigine gore degisiyor
    3- Cok tatli birseyler istiyorsa canim tr de mevcut olmayan Green Tea Frappuccino, tr de ise vanilyali veya karamelli aliyorum.
  • Frappuchıno choclatte

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.