A

Yüzbaşı
22 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler yarın ankaraya üniversiteye kayda gidicem bir tanıdık üniversite kaydı için e devletten ön kayıt yaptırmanın şart olduğunu söyledi var mı böyle birşey acil yardım edin.
Arkadaşlar selam eylül ayında sıfır se aldım,şuan telefonumun ekranında gözle görülür şekilde lekeler var bu lekeler terden oldu galiba kaskoda yaptırmıştım garanti kapsamına girer mi?
Arkadaşlar daha önce açıldımı bilmiyorum ama ygs de kesin çıkar dediğiniz konu veya soru var mı yazın yardımlaşalım ben tarihten dört Halife devrinden kesin soru çıkar diyorum
Herkese selam mezunum sosyal Türkçe 35+ mat 15+ fen +10 fen çalışmaya başladım geometri hiç yok matematikte artmıyor var mı tavsiyeniz devlet hukuk nasıl tutar?
Hukuk istiyorum fakat matematik bir türlü 15 üstüne çıkmıyor onun dışında netler fena değil nasıl halledebilirim matematiği?
Arkadaşlar ygs sonucum çok kötü geldi sizce 430 k dan devlet hukuk kazanma ihtimalim var mı?
Herkese merhaba,ygs 5 sıralamam
türkçe 30-35 sosyal 35 en az mat 5-10 bu netlerle ygs 5 te sıralamam nasıl olur?
Herkese merhaba;bu sene üniversite sınavına girecem okulda mf yim fakat tm den hazırlanıyorum,hukuk istiyorum.Sınav başvuru zamanı geldiğinde tm nasıl başvurucam sınıftaki tek tm den hazırlanan benim detaylıca anlatır mısınız?
Öncelikle herkese merhaba,taht oyunlarına başladım bu tarz sürükleyici diziler önerebilir misiniz?
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 702
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.036 (Bu ay: 115)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 145 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Futbol
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.