Şimdi Ara

Star Wars: The Old Republic Video İnceleme (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
19.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emresarac1

ARKADASLAR BIRI YARDIMCI OLABILIRMI OYUNU NERDEN INDIREBILIRIM VE NASIL ONLINE OYNUYABILIRIM

Resmi sitesinden bir indire aracı indirerek indirebilirsin yanlız aktif bir heseba ihtiyacın var, diğer türlü indirmene izin vermiyor, Online nasıl oynarım derken birşey anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slychs

quote:

Orijinalden alıntı: D4V3

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bir bayan burda sizin için video inceleme yapmış siz yok sesi rahatsız edici yok şöyle yok böyle aslında siz incelemeyide hak etmiyorsunuz sizin sesinizide merak ediyorum açıkcası.

Evet haklısın bir bayan, Erkek olsaydı böyle savunmazdın değilmi? Senin gibiler olduğundan türkiye yerinde sayıyor. biraz kaliteli birşeyi istemeyi öğrenin. Bir kadın bir şeyi yapasa kötüde olsa iyi denir... Arkadaşlar anlamsız yere başlığı trollemeyin.

Edit: Ayrıca bizim için yapılan birşey yok, DH daki kullanıcılar için yapldı diyebilmem için video nun başında BSC yazmaz reklam amaçlı yapılan bir şeydir bu video...

Hem orası öyle bir oyun sitesinjin bukadar berbat bi inceleme yapması gerçekten ilhinç youtube daki amatör videolar bile daha gerçekçi ve güzel incelemeler yapmışlar.Ama bizim insanımız böyle bayan seslendiriyor ya hemen iyi çok güzel diyecekler.Ama bizim gibi gerçekçi yorum yazacak birileri lazımki kendilerini düzeltsinler.

Nasıl seslendirildiğine birşey demem iyi bir iş çıkartılırsa takipçisi oluruz, çıkartılmaz ise böyle eleştiri yaparız, benim kızdığım cof cofcu arkadaşlara görüyor ama nasıl bir seslendirme var emeğe saygı diyor, tamam onuda anladık emek vermiş, malesef olmamış, yukarıda bir link verdim farklı bir BSC ekibi, izlerken video yu gayet iyi dedim görüntünün yanında seslendirme güzel yapılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Labadak

Trial başladı mı?

başlamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D4V3

quote:

Orijinalden alıntı: Labadak

Trial başladı mı?

başlamadı.

Ne zaman başlar?
  • Bioware de calisan birisi olarak , yaklasik 3 ay sonra ilk olarak " invite friend " seklinde acilcaktir. Trial icin henüz erken.
  • iyi bi inceleme olmuş teşekkürler. beril hanım yerine rahmetli whitney housten inceleseymiş daha iyi olurmuş çünkü onun sesi daha güzel. keşke ölmeseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viik

Bioware de calisan birisi olarak , yaklasik 3 ay sonra ilk olarak " invite friend " seklinde acilcaktir. Trial icin henüz erken.

bioware de mi çalışıyorsun hadi canım yeme bizi. daha geçen leveltr kod vermiyor diye ağlayan sen değilmiydin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktekno

quote:

Bioware de calisan birisi olarak , yaklasik 3 ay sonra ilk olarak " invite friend " seklinde acilcaktir. Trial icin henüz erken.

bioware de mi çalışıyorsun hadi canım yeme bizi. daha geçen leveltr kod vermiyor diye ağlayan sen değilmiydin :)

yaş kaç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktekno

quote:

IQ below 0 olunca yapilan imayida anlamiyorsunuz. Yapacak bir sey yok. Öyle soruya böyle cevap. Gülücügünü yesinler. nabtekno
  • güzeldi teşekkürler. ama bioware oyuna türkçe desteği kesinlikle getirmeli.
  • BSC, yalvarırım şu puan sistemini kaldırın. Milletin troll yaptığı yetmiyormuş gibi birde o artı ve eksi saçmalığıyla gözüme sokulması eminim başkalarını dahi rahatsız ediyordur. Saygılar.
  • Belir hanım bu video baya eskiden hazırlanmış; warzone pvp 50 lvl ile 1-49 lvl şu an ayrı.

Ayrıca herkes warzone pvp ile open world pvp birbirine karıştırıyor.

50lvlden sonra yapılacak birşey yok diyorsunuz da yanılıyorsunuz.
    Warzone pvp amacı Valor 60 yapıp Pvp Battle master set takmaktır. Battle master setin amacı ise expertise stat puanınızı artırıp; player vs playerda atak, defans vs yüzdeniz artacaktır.

Silah; belt, zırh Full battle master setinizi takıp warzone pvp veya open world pvpde takılın; farkın ne kadar çok olduğunu hissedeceksiniz.

iyi eğlenceler
  • Bazı cocuklar wow ile bu oyunu karşılastırıp başlamayın diyor. WOW ilk çıktığı hafta başladım ilk çıktığı zamanlar simdiki swtor'den daha kötü durumdaydı 5-6 yıl sonra wow oynamaya başlayanlar swtor'e kötü diyor anlamıyorum neyin kafasıdır bu. oyun çıkalı 2.5 ay oldu wow çıktından 2.5 ay sonra nasıl bir durumdaydı biliyormusunuz? Seslendirme grafik bunlar varmıydı? Lütfen mmorpg'ye yeni başlamıslar bi zahmet bu oyuna laf atmasınlar
    Ha dipnot edit:
    Haziran veya temmuz ayında tekrar bu konuya gelsin oyunu eleştirenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumong88 -- 18 Şubat 2012; 14:20:09 >
  • Oyun Güzel Ama Keşke Bide Clonlarda olsaydı
  • Swtorda şu an 661 tane codex bulunmaktadır.

Videoda codex, luck out, datacron vs hiç bahsedilmemiş :)
  • Arkadaslar Nasıl Uye olabılırm ? Boyle mmorpg Oyunları Hakkında bılgım Yok Yardım Edersneız Sevınırım
  • tutturmuş millet wow da wow metin2 veletlerinden farkı kalmadı hala wow diyenlerin gerçi wow da metin2 veletleriyle doldu
    neyse star wars tam bi sefil oyunu şuanda RİFT star wars tan daha iyi ama oyun piyasasını sarsacak oyun guild wars 2 olacak üstüne oyun tanımıyorum
  • ışın kılıcımı sallamak istedi canın force unleashed 2 oyna bırak old repuclici falan
  • Oynanabilirlik : 9.8 ?????

Sanırım ben başka bir oyun oynadım. Yinede inceleme için teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.