Şimdi Ara

STAR WARS: The Old Republic [ANA KONU] #Steam'e geldi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.653
Cevap
9
Favori
198.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: byalfa

paralı olur gibi gelio bana :)

%90 p2p olur %9 dvd parasını ödeyip aylık ücret olmaz %1 f2p (aslında %1 den de az bedavaya normal oyunu bile yayınlanmayan bi oyun sonuçta)
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDFURKAN

quote:

Orjinalden alıntı: byalfa

paralı olur gibi gelio bana :)

%90 p2p olur %9 dvd parasını ödeyip aylık ücret olmaz %1 f2p (aslında %1 den de az bedavaya normal oyunu bile yayınlanmayan bi oyun sonuçta)

MMPORG olduğundan dolayı tartışmaya gerek yok.. %100 paralı olur
  • %100 paralı olur, ayrıca umarım paralı olur. Çünkü kaliteli bir oyun olsun istiyorum. Wow etkisi yapamaz diyen arkadaşlara soruyorum acaba WOW oynayanların % kaçı W3 veya herhangi bir warcraft ı oynamıştı, ya da bir kitabını okumuş vs. Wow a başlayanlar Warcraft serisinden nekadar haberdardı ki ? Ben söyliyim en fazla %10 u. Ama Emin ol SWTOR Wow gibi bir başarı elde ederse en az %90 ı StarWars un en azından 1 filmini izlemiş veya 1 oyununu oynamış olacak. Tamamen reklama bakar. Eğer oyunu ve senaryoyu düzgün oturturlarsa, Reklamı da en az wow kadar yaparlarsa wow dan çok daha büyük bir potansiyele sahip Starwars evreni. Bunu tartışmanın anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rouvax -- 4 Haziran 2009; 1:25:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rouvax

%100 paralı olur, ayrıca umarım paralı olur. Çünkü kaliteli bir oyun olsun istiyorum. Wow etkisi yapamaz diyen arkadaşlara soruyorum acaba WOW oynayanların % kaçı W3 veya herhangi bir warcraft ı oynamıştı, ya da bir kitabını okumuş vs. Wow a başlayanlar Warcraft serisinden nekadar haberdardı ki ? Ben söyliyim en fazla %10 u. Ama Emin ol SWTOR Wow gibi bir başarı elde ederse en az %90 ı StarWars un en azından 1 filmini izlemiş veya 1 oyununu oynamış olacak. Tamamen reklama bakar. Eğer oyunu ve senaryoyu düzgün oturturlarsa, Reklamı da en az wow kadar yaparlarsa wow dan çok daha büyük bir potansiyele sahip Starwars evreni. Bunu tartışmanın anlamı yok.

Kesinlikle katılıyorum... WoW ben de oynuyorum şuan ve oynayan çoğu kişinin WoW dünyasından haberi yok. Çok sıkı Star Wars fanıyımdır. Tüm oyunları oynadım, filmleri izledim. Clone Wars fazla sarmadı bikaç bölümünü izledim bıraktım.

Zamanında deli gibi Galaxies oynadım sıkılmadan 2 yıl boyunca. ÖSS yüzünden bırakmıştım Galaxies'i. WoW beni 3 ayda sıktı, şu an üyeliğimi dondurdum. SW:TOR ise muhteşem olacak kanaatindeyim. KOTOR serilerini oynayan arkadaşlar Old Republic zamanının ne kadar güzel bir evren olduğunu çok iyi bilir. Hikaye sadece oyunla da sınırlı değil..

Beni en çok heyecanlandıran, KOTORlardan 300 yıl sonra geçmesi ve büyük Sith lordların, Jedi masterların adını orda görecek olmamız. Çoğu Star Wars'cunun bile haberi yoktur Old Republic zamanından.. Az mı Sith, Jedi savaşları oldu. Ha bu arada oyunda altılama olan Star Wars filmindeki karakterlerin hiç birini beklemeyin arkadaşlar.. Onlar çok yeni

Sabırsızlıkla bekliyorum

Feel the power of the dark side
  • Sıcak sıcak
    STAR WARS: The Old Republic [ANA KONU] #Steam'e geldi
  • Bunlarda Artworklar ve Mekan Tasarımları
  • bu konuyu güncel tutalım çok sağlam bir yapım gelio eger gameplayleri izlemeyenler varsa tavsiye ederim
  • Son durum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

Son durum ?

Oyunun 2011 ilkbaharında çıkması planlanıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RadagasT_

quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

Son durum ?

Oyunun 2011 ilkbaharında çıkması planlanıyormuş.

Yavaşşşşşş.
  • Evet, 2011 spring. O zamana kadar anca geniş evreni yapabilirler zaten, şöyle bir düşününce - swtor'un yapımcılarının yazılarına göre konuşuyorm - Hem hikaye olarak, hem oynanış olarak mükemmel bir oyun yapmaya çalışıyorlar.Bende açıkcası bu yıl bekliyordum fakat ! . Neyse artık bekleyeceğiz.

Bu arada Grafikleri kötü diyen arkadaşlara : Bioware'in hangi oyunu mükemmel grafikte?
  • Test başvuruları başlamıştır oyun için.Kayıt yaptırıp testlere girebilmek için şansınızı deneyin bence
  • Daha çok var
  • 4 gözle bekliyorum. Oyunun oynanışı tam olarak nasıl olacak co-op sistemi mi yoksa haritada özgürce dolaşıp klon mu kesicez anlamadım ben
  • 2010 eylül de çıkıyormuş

badblood1903 @

sanırım level kasmalı birşey olacak oyunda yaşayacakların ve yapacakların iyi ve kötü tarafı belirleyecek kendi görüşüm bu.
  • fiyatı uygunsa oynayabilirim,tsw ile aynı zamanda çıkarsa bilemem.
  • Blizzard ve Bioware dan babam cıksa oynarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: m1ndfre4k

Blizzard ve Bioware dan babam cıksa oynarım :)

Mass Effect online veya Dragon age: Online
  • aylık ücret olmazsa yani cd parasından geçirseler alabilirim.
  • beta için üye oldum fakat system specifications u update etmem gerekiyormuş. tıklayınca hiç birşey olmuyor :S
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.