Şimdi Ara

STAR WARS: The Old Republic [ANA KONU] #Steam'e geldi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.653
Cevap
9
Favori
198.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Legend_Warrior

mmporg star wars ruhuna yakışır mı battlefield 2142 de yaptı onu kimse yüzüne bakmadı single player yoksa hele.force unleashed çıkmayınca çok üzülmüştüm arkadaş demiş pazarlama stratejisi gta IV hakkında rockstar kesin çıkarmayacaz demişti bunlar öyle kesin falan da demedi bekliyorum force unleashed'in yapımcısı kim yayıcı lucasarts da.pandemic ise süper olur bf serisi.orada obi wan kenobi falan var mı?

Aslında The force unleashed'ın pc'ye çıkma söylentileri baya kuvvetli.Heleki NVision 08'de sırf pc'ye çıkan oyunların gösterildiği bir fuarda the force unleashead'ın gösterilmesi de ayrı bir konu.

Bunların yanı sıra pc platformu hariç 6 farklı platforma çıkması da ayrı bir saçmalık.

• quote:

Orjinalden alıntı: dipcihino

oyun güzel olucak ama tabi paralı

oyun güzel olacak diyip paralı olmasına sövmek nasıl bir mantıktır?? adamlar güzel olsun diye o kadar emek veriyor, milyon dolarlık bütçe veriyorlar; sen de niye para istiyorlar diye sövüyorsun?? Kalsın oynama o zaman, 1 kişi kaybederek batacak firma değiller BioWare'le LucasArts.
  • quote:

Orjinalden alıntı: N. Flamel

quote:

Orjinalden alıntı: dipcihino

oyun güzel olucak ama tabi paralı

oyun güzel olacak diyip paralı olmasına sövmek nasıl bir mantıktır?? adamlar güzel olsun diye o kadar emek veriyor, milyon dolarlık bütçe veriyorlar; sen de niye para istiyorlar diye sövüyorsun?? Kalsın oynama o zaman, 1 kişi kaybederek batacak firma değiller BioWare'le LucasArts.

bu oyunun yapımcısı bioware ama yayıncı lucasarts değil ea zaten ea'nın ne kadar iyi bir firma olduğu bilinir.peki force unleashed 4000 yıl önceden geçiyorsa eski sw oynarız demektir süper.

• Benim için farketmez.
    Star Wars oyunu olsunda taştan olsun.. :D :D
  • Bune ya atari oyunu gibi mahvettiler sw serisini yeter artık ya...Animasyon filmide rezaletti ne olucak böyle çocuk filmi gibi yapıyorlar sevimli göstermek için
  • Ben o kadar önyargılı yaklaşmıyorum açıkçası. Grafikler fazla pastel gözüküyor olabilir, nitekim Star Wars evreni de pek karanlık sayılmaz. Ayrıca Bioware insanların yüzünü kara çıkaran bir firma değil. Bugüne kadar ne yaptılarsa, parmaklarımızı yalayarak yedik. Eğer çıkışı önümüzdeki kışı geçmez ise piyasaya bomba gibi düşecektir bu MMO.

Beni en sevindiren şeylerden biri de, bunun herhangi bir Star Wars MMO'su değil, Old Republic serisi üzerine kurgulanacak bir oyun olması haberi oldu. Eğer sağlam bir Quest ve PvP sistemi oturtmayı başarırlarsa, bence lezzetine doyum olmayacak bir potansiyeli var bu oyunun. Fakat etrafta hoplaya zıplaya dolaşan jedi ların "green lightsaber- only for 2000 credits" şeklinde flood yapması gibi bir durum oluşursa 2 gün sonra tarih olur oyun orası ayrı.
  • umarım aylık ücreti çok abartı olmaz yaw ... grafikleri de böyle gayet güzel sonuçta kotor oynayanlar bilirler old republic demek hikaye demek gameplay demek
  • Yeni ekran görüntüleri.

http://www.swtor.com/media/screens
  • 4 ay aradan sonra yeni resimler.

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=62420
  • Yahu MMORPG bu. Açıkcası ben grafik beklemiyorum. Hele başında birde SW varsa iş bitmiştir.
  • yeni class acıklandı
    bounty hunterin yanına trooper da eklendi :)
  • repuclip commando tarzı yapcaklar MMO sunu ya aslında , aboww ne manyak olur.
  • Bu oyun çok güzel olucak.
  • yeni video harika gerçekten bugün izledim.

çık artık çıık.
  • Yeni cinematic trailer dehşet arkadaşlar.. Alternatif link:

http://www.swtor.com/media/trailers/deceived-cinematic-trailer
  • quote:

Orjinalden alıntı: Legend_Warrior

mmporg star wars ruhuna yakışır mı battlefield 2142 de yaptı onu kimse yüzüne bakmadı single player yoksa hele.force unleashed çıkmayınca çok üzülmüştüm arkadaş demiş pazarlama stratejisi gta IV hakkında rockstar kesin çıkarmayacaz demişti bunlar öyle kesin falan da demedi bekliyorum force unleashed'in yapımcısı kim yayıcı lucasarts da.pandemic ise süper olur bf serisi.orada obi wan kenobi falan var mı?

Star Wars Galaxies vardı. WoW çıkmadan önce EN ÇOK oynanan MMPORG oyunlarından biriydi Bu sefer de güzel olacağına inanıyorum

• paralı olur gibi gelio bana :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.