Şimdi Ara

STAR WARS: The Old Republic [ANA KONU] #Steam'e geldi (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.652
Cevap
9
Favori
198.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Usharkiz

Merhabalar oyuna yeni başladım hangi serverde türk yoğunluğu fazla ve guild var mı???
    Merhaba Darth Malgus Server’ına gelebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 adet prepaid time card var. 60 ar günlük toplam 180 gün. ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir.
  • Halen daha aktif olarak oynayan var mı?
  • RoaDWaRRioR kullanıcısına yanıt
    oynuyorsanız dc linki atından geleyim
  • Aktif olarak EU serverında oynayan arkadaşlar discord serverıma gelebilirler.

Oyun içi nickim: Sakarya Milletvekili

Discorrd linkim:https://discordapp.com/invite/tDjjff
  • Oyun Steam'e gelmiş:
    https://store.steampowered.com/app/1286830/

Başlık ve ilk mesaj düzenlendi. Konu PC Oyunları 'na yansıtıldı.
  • Maalesef EA/Bioware oyunu Steam'e ekleme konusunda çok çok geç kaldılar. Herkes steam'den ulaştığı uyduruk MMO'larla uğraşırken SWTOR gibi kalitesi oldukça yüksek bir oyun bilinmezde kaldı. Neyse bu da bir adımdır, önümüzdeki geliştirmelere bakacağız artık.
  • İlk çıktığı zamanlarda anlık 30k'ya kadar oyuncu gördü. Şu sıralar 20k kişi oynuyor.
  • MMO tarafı ile hiç ilgim yok fakat arada açar sinematiklerini izlerim. Gerçekten harika işler yapıyorlar.
  • Aktif Türk Guild i arıyorum hala aktif olan varsa yazabilir mi gelmek isterim
  • 2014'de bıraktığım oyuna Steam'e gelmesi sebebiyle tekrar giriyorum. Darth malgus server'ında Türk guildi varsa katılırım. İyi oyunlar.
  • Ücretsiz versiyonu oynamaya değermi yoksa aylık abonelik olmadan oynamak vakit kaybımı çok fazla kısıtlama varmıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.