Şimdi Ara

STAR WARS: The Old Republic [ANA KONU] #Steam'e geldi (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.652
Cevap
9
Favori
198.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Exp event bekleyip sub al bence büyün karakterlerin hikayesini bitirmiş olursun fazla player kalmadığından pvp ve pve çok zahmetli oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 7 gün bedava subscriber status. login olun sonra bu linke tıklayıp yes seçin bitti. iyi eğlenceler.

http://www.swtor.com/r/jznljF

here 7 days subscriber status
  • Subluğumu tekrar aktif ettim free nad empire tarafında olanlar nick bırakabilir :)

• 3 arkadaş başlıyoruz oyuna beraber ilerliycez. Hangi classları önerirsiniz? kolay kasılalım görevlerde vs. Pvpde oynıycaz beraber uyumlu olan classlar??

• Bide f2p olduğı için oynıycaz. Çok büyük eksiler var mı oynanır mı yani?

• Pony Hunter kullanıcısına yanıt
    F2p e güvenme değil çünkü. Oyuna aylık ücret ödemezsen hiçbir şey yapamazsın. Ben bırakmadan önce öyleydi yani. Aylık ödeme yapmazsan DLC lerden yararlanamıyosun zaten. Yani son levela kadar gidemezsin. Ya da DLC paralarını vereceksin. Ama yine aylık ücret ödemezsen son levelda, kullanacağın itemların hiçbirini giyemiyorsun. Para verip slota artifact item mı neydi ismi, onu koyabilmeyi açman gerekiyo falan. Aylık ücret ödersen her şeyden yararlanırsın ama. Kısaca para vermeyeceksen hiç başlama. Veya oynarsın single player gibi 50 level olur bırakırsın. Hikayeyi ilerletmek, oyunu görmek vs açısından güzel. Aslında oyun single player oyun olarak başarılı. Yani hiç sıkılmadan 50 level mı 55 levela mı ne gidersin. Sonra bırakırsın ama. Çünkü Dlcler olmadığı için zaten ilerki levellara gidemeyeceksin, ayrıca son safhalarda oyun inanılmaz kısıtlıyor seni para vermezsen. Kısacası sadece oyuna girip etrafta dolaşmana izin verirler.

Ha ben oynamayalı yarım yıl falan oldu bir şeyler değiştimi bilinmez. Ama değiştiğini hiç sanmam. Zaten p2p den f2p e dönen tüm oyunlar bu şekilde devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

F2p e güvenme değil çünkü. Oyuna aylık ücret ödemezsen hiçbir şey yapamazsın. Ben bırakmadan önce öyleydi yani. Aylık ödeme yapmazsan DLC lerden yararlanamıyosun zaten. Yani son levela kadar gidemezsin. Ya da DLC paralarını vereceksin. Ama yine aylık ücret ödemezsen son levelda, kullanacağın itemların hiçbirini giyemiyorsun. Para verip slota artifact item mı neydi ismi, onu koyabilmeyi açman gerekiyo falan. Aylık ücret ödersen her şeyden yararlanırsın ama. Kısaca para vermeyeceksen hiç başlama. Veya oynarsın single player gibi 50 level olur bırakırsın. Hikayeyi ilerletmek, oyunu görmek vs açısından güzel. Aslında oyun single player oyun olarak başarılı. Yani hiç sıkılmadan 50 level mı 55 levela mı ne gidersin. Sonra bırakırsın ama. Çünkü Dlcler olmadığı için zaten ilerki levellara gidemeyeceksin, ayrıca son safhalarda oyun inanılmaz kısıtlıyor seni para vermezsen. Kısacası sadece oyuna girip etrafta dolaşmana izin verirler.

Ha ben oynamayalı yarım yıl falan oldu bir şeyler değiştimi bilinmez. Ama değiştiğini hiç sanmam. Zaten p2p den f2p e dönen tüm oyunlar bu şekilde devam eder.

Anladım hocam teşekkürler.

• Merhabalar. Oyunu daha önceden 20 levele kadar oynamıştım ve sub almıştım. Geçen sene sub 20 liraydı GALİBA. Şimdi tekrar oynamak istiyorum. Aylık ücret ne kadardır bilgilendirirseniz sevinirim. Güç sizinle olsun.
  • Oyunu ilk çıktığı zamanlarda oynamıştım maksimum 50 level sanırım. Uzuuun süredir oynamıyorum. Jedi tarafında consular idim. Sith tarafında başlayabilirim bir oluşum var ise. Dengeler nasıl pvp için melee önerebileceginiz bir class var mı? İlk zamanlar knightlat kötüydü ama bi içimde kaldı doğrusu...

• Oyunun grafikleri 4k da inanılmaz arkadaşlar. ESO'dan falan daha güzel görünüyor.. Atmosferi sesleri çok iyi. İlk çıktığında satın alıp 50 levele gelip bırakmıştım. Oyunun en kötü yanı tam olarak açık dünya gibi olmaması. Haritaların yollar şeklinde tasarlanmış olması ve özgürlük sunmaması. Oyunun fazla rağbet görmemesinin sebebi bu.. Ben tekrar oynamaya başladım. Tomb of Freedon Nadd serverında Imperial tarafındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 26 Şubat 2016; 16:54:26 >
  • Ya arkadaş koca Donanımhaber'de hiç mi oynayan yok? İlla vardır ya dikkat çekmiyor burada alt forum ya da...

• launcher yükleme yapmıyor bilgisi olan varmı?
  • şuan aktif oynayan var mi oyunu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAMİK68 -- 12 Ağustos 2016; 23:39:49 >
  • TAMİK68 kullanıcısına yanıt
    Ben aktif olarak oynuyorum.

• Metoaga kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hangi servur ve hangi taraf bende karekter varda sıht tarafındayım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAMİK68 -- 16 Ağustos 2016; 13:27:21 >
  • Aktif bir guild var mı acaba?

• Sinematik çok iyi

"2011 yapımı Star Wars: The Old Republic için duyurulan yeni eklenti paketi Knights of the Eternal Throne'dan yayınlanan 6 dakikalık tanıtım videosu 'Star Wars filmlerinden daha iyi' gibi yorumlar aldı."

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Aktif olarak arkadaş aranıyor story misionları beraber yapmak sohbet muhabet etmek eklerseniz sevinirim

tomb of Fredom ımperial:Sincapp

Güç Seninle olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAMİK68 -- 15 Ekim 2016; 23:51:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TAMİK68

Aktif olarak arkadaş aranıyor story misionları beraber yapmak sohbet muhabet etmek eklerseniz sevinirim

tomb of Fredom ımperial:Sincapp

Güç Seninle olsun

merhabalar

oyun ilk çıktığında oynadım. consular trooper v.s. sonra bıraktım. şu an cidden hevesim var. yalnız merak ettiğim şu.

ilk çıkış paketi hariç hesapta başka ek paket veya dlc v.s hiçbiri yok. bir de 2 aralıkta heralde yeni paket geliyor.

şimdi oyunu full oynamak için hem paket hem aylık üyelik mi alacaz yoksa aylık üyelik parası oyunun tamamını oynamak için yeterli olacak mı?
  • Aylık üyelik alırsın bedavadan veriyorlar ben oyle aldım 15 dolar verdim herşey bitti :D
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.