Şimdi Ara

Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
22
Favori
28.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam, bi denemek lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyun multi oynanan bir oyun galiba ama oyunsuzluktan hikaye modunu bitirdim güzel oyundu. Grafikler şahaneydi uzay savaşları çok keyifliydi. Star Wars'ı seven herkesin oynaması gereken bir oyun daha uzun, daha detaylı ve daha iyi işlenmiş bir oyun olsaymış efsane olurmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bu oyun multi oynanan bir oyun galiba ama oyunsuzluktan hikaye modunu bitirdim güzel oyundu. Grafikler şahaneydi uzay savaşları çok keyifliydi. Star Wars'ı seven herkesin oynaması gereken bir oyun daha uzun, daha detaylı ve daha iyi işlenmiş bir oyun olsaymış efsane olurmuş.
    Sanırım yeni gelecek oyun tamamen hikaye tabanlı olacakmış. Hikayeye daha önem verilecekmiş.
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    Star Wars Jedi Fallen Order senaryo oynanışı olarak daha güzel olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bu oyun multi oynanan bir oyun galiba ama oyunsuzluktan hikaye modunu bitirdim güzel oyundu. Grafikler şahaneydi uzay savaşları çok keyifliydi. Star Wars'ı seven herkesin oynaması gereken bir oyun daha uzun, daha detaylı ve daha iyi işlenmiş bir oyun olsaymış efsane olurmuş.
    Bu oyunun hikayesi gercekten cok guzel, zevkle bitirdim. Multisini oynamadim ama tekrar indirip multisini de oynayacagim.
  • Oyunun %20 lik kısmını yükleyince arcade bölümünü oynayabiliyorum. Ama oyun acaip tekliyor. Diğer oyunlarda olmuyor sadece bu oyunda sebebi ne olabilir, acaba %100 indirmesinimi beklemem gerekiyor. Aşırı takılma oluyor.Sistem gereksinimlerim yetiyor
  • solgunaltair S kullanıcısına yanıt
    Sisteminin özellikleri nedir?
  • MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Ryzen 2200g
    Rx 570
    16 GB ram
    650 +80 plus psu
    win 10 x64

Güncel diğer oyunlarda bu sorunu yaşamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solgunaltair -- 22 Ağustos 2019; 20:29:16 >
  • solgunaltair S kullanıcısına yanıt
    Kesin emin olmamakla birlikte işlemci yetmiyor bence hocam , msi afterburner varsa eğer takip edin işlemci kullanımını tahminim %100 kullanılıyordur işlemci bu da takılmalara neden oluyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dereceli sistem gelse güzel olmaz mı ?
    Star Wars oyunlarını seviyorum ama dereceli sistem gelmedğin de icimde burukluk oluyor..
    Egleniyoruz mutlu oluyoruz evet dogru ama bosa kürek cekiyoruz gibi :)
    Hani bi amac icin ugrasılır derler ya :)
    Sadece level atlamak icin mi?
    Keske pvp sistemi olsa oyunda?
    Teke tek pvp atabilsek ..
    Derecelide gelse tadından yenmezdi.
    Lütfen beni yanlıs anlamayın cok seviyorum herşeyiyle..
    Sadece ufak bir sitem :)
  • 5 euro çok elzem para değil ama star wars severim şu an alsak modlarda oyuncu bulur muyuz bi sorun olur mu ne dersiniz alalım mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crashris

5 euro çok elzem para değil ama star wars severim şu an alsak modlarda oyuncu bulur muyuz bi sorun olur mu ne dersiniz alalım mı?
    Bulursunuz oyuncu sayısında sorun yok daha
  • Arkadaşlar oyunu yeni indirdim. Herolari nasıl açacağız oyun içinde bulamıyorum. Internette araştırdım ama yok yazmıyor. Oyunun içinde kutuda açamıyorum. Yardım edebilir mısınız?

• spike87 kullanıcısına yanıt
    Herolara geçmek için normal piyadeler ile bir miktar puan kazanman lazım. Onun dışında hero veya hero ship satın almak için round sonunda gelen paraları biriktirmen gerekiyor. İyi oyunlar.
    Discord'a gel, hem beraber oynarız hemde merak ettiğin diğer soruları cevaplarım.https://discord.me/garyosavan
  • Oyun kaç gb yer kaplıyor şu an?

• bero 20 kullanıcısına yanıt
    Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU]
  • Arkadaşlar oyunu yeni edindim. İlk girdiğim oyunlarda herolar için 4.000 istiyordu şu an 80.000 oldu. 80.000 ile açmak imkansız gibi bug mı bu güncelleme mi geldi niye böyle oldu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wingardiumleviosa

Arkadaşlar oyunu yeni edindim. İlk girdiğim oyunlarda herolar için 4.000 istiyordu şu an 80.000 oldu. 80.000 ile açmak imkansız gibi bug mı bu güncelleme mi geldi niye böyle oldu bilen var mı?
    etkinlik için öyle
  • .SlimShady kullanıcısına yanıt
    Heee eyvallah. Ya etkinlik dediğin eğlenceli olur niye böyle bir şey yapmışlar ki Ne zamana kadar sürecek biliyor musunuz peki?
  • Season pas almak şartmı ne veriyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.