Şimdi Ara

Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
22
Favori
28.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isbara alp

Hayatımda hiç star wars izlemedim, star wars oyunu da oynamadım baya zevkliymiş 2 gündür oynuyorum ama biraz bodoslama daldım

Oynayarak öğrenmeye çalışıyorum, aynı titanfall'daki gibi bunda da boost kartları var. İlk başta hangi klasla oynamak daha iyi? Ben sadece assault ve heavy oynuyorum diğerlerini pek beceremedim

battlefield oynadıysanız klasları battlefield'daki klaslara benzetebilirsiniz. ben oyunun seyrine göre klas seçiyorum, mesela açık alanlara sahip haritalarda sniper ya da yakın alanlarda assault seçiyorum.

• 3x XP etkinliği var. Çok sağlam XP geliyor bilginiz olsun.

• Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU]
  • https://www.merlininkazani.com/star-wars-battlefront-3-yakinda-duyurulabilir-haber-115077

Lütfen gerçek olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar multi ile isim yok. Single nasil oyun ? Su an jedi fallen order i oynuyorum baya iyi. Bu biraz daha cerezlik sanirim fallen orderdaki ciddiyet yok gibi...

• fero01 kullanıcısına yanıt

Bunun single'ı da bayağı güzel hocam jedi fallen orderdan geri kalmaz.

COD single senaryosu gibi, sürekli aksiyon ve arada da hikaye ara sahneleri, farklı farklı karakterleri ve sahneleri (bazısında asker bazısında araç kontrol ediyorsunuz) sunuyor ondan sıkmıyor oyun

Mutlaka oynayın single'ını

• Tesekkurler oynicam vallaha epic sagolsun...

• Kredi ne işe yarıyor bu oyunda?Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU] 

• 1 2 senedir oynamıyorum.

Değişik şeyler geldi mi ?

İndirmeyi düşünüyorum efsaneyi..

İnsallah daha da güzelleşmiştir. :)

• Supremacy oynarken yani bildiğimiz capture ve defend modu işte, bazen oyun 2. tura gidiyor, bazen tekte bitiyor neden böyle aradaki fark nedir?

Yani bazen kaybeden tarafa son bir defend hakkı veriyor oyun jeneratorleri falan savunmanı istiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

3x etkinlik tekrar başladı.

• GATIRCAN kullanıcısına yanıt

Eskiden kostüm, victory pose gibi kozmetik şeyleri açmak için kullanılıyordu fakat Celebration Edition gelince her şey unlocked olduğu için krediler geçersiz kaldı. Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU] 

• Epic Games'ten ücretsiz olarak Star Wars Battlefront 2 alan kullanıcı sayısı belli oldu

https://www.donanimhaber.com/epic-games-ten-ucretsiz-olarak-star-wars-battlefront-2-alan-kullanici-sayisi-belli-oldu--129389

• quote:

tekrar

• single player yükleme ekranında kalıyor yahu.

sağ tarafta yuvarlak sürekli doluyor ama menüye girmiyor.
    Star Wars Battlefront II (2017) [PC ANA KONU]

edit: biraz daha bekleyince açıldı, daha sonrakilerde daha kısa sürede açılmaya başladı.

yalnız npc ler aşırı kötü.. yanımdaki elemanlardan biri 5 kişilik asi arasında duruyor. herkes birbirine sıkıyor ama kimse ölmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 11 Şubat 2021; 22:33:40 >

• quote:

tekrar

• Multi oyuncu kitlesi nasıl hile kullanımı vs var mı?

• Origin oyun indirirken arkada işlemci ile mining yapıyor herhalde, dün geceden beri sadece oyunu indiriyorum işlemciyi %23 - %25 arasında kullanıyor sürekli hiç değişmeden (i5 9300HQ)

• hero ile oynayan arkadaş ebesinin gözü level olması aslında güzel olacak ama bir aldılar mı heroları maşallahı var bırakmıyorlar. Neyse ara ara girip 1-2 el supramacy atıp çıkıyorum şimdilik.

• bayadır oyunu oynamıyorum tekrar yükleyeyim bari

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.