Şimdi Ara

STAR S5233 (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.823
Cevap
7
Favori
806.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende 2 gün önce metalik gri rengini aldım Vatan Bilgisayar'dan 10 taksite böldürdüm,

Telefon hakkında biraz bilgi veriyim

1)Dokunmatik ekran hassasiyeti harika, ekran klavyesini kullanarak çok rahat msj yazılabiliyor

2)Fotoğraf çekimi dış mekanlarda ışık düzgün olduğu sürece gayet başarılı, çok düzgün fotolar yakalayabilirsiniz, ama gece ortamında yada evde flan ısık yetersizken kamerası kötü tabi bu flash olmamasından kaynaklanıyor

3)Sesi gayet güzel, ince cılız bi ses çıkarmıyor gayet hoş bi şekilde mp3 keyfi sunuyor,

4)Kulaklık ses kalitesi gayet başarılı

5)Şarj süreside çok iyi daha kutusunun jelatinini ben açtım bataryasını taktım 2 diş şarjı wardı, hiç şarja koymadım hala aynı şarjla gidiyor okadarda kurcaladım

6)Ekran parlaklıgı çok güzel, çok net

7)Mobil Mp4 320*240 çözünürlükte video convert ederek attıgınızda harika kalitede ses ve video izleniyor

8)Kamera kayıt 320x240 çözünürlükte ve hafıza kartı dolanakadar çekiliyor, ayrıca çekim formatı mp4- seskalitesi mp3 gayet düzgün video çekebiliyoruz

aklıma gelenler bukadar şimdilik

Usb den Şarj sorunu yaşıyan arkadas bence değiştirme şansı warsa telefonu geri wersin, bende sıkıntı yok bilgisayardan da şarj edilebiliyor bilginize

• sarz cubugu hareket ediyor ama sarz olmuyor arkadaslar birde operada p harfine basmada sorun yasiyorum ya kenarda oldugundan tam algiamiyor yada dokunmarikte problem var servisi aramqk farz olldu
  • Arkadaşlar şu an için Ankara veya internette en uygun fiyat nerde var? tşkler..
  • Arkadaşlar bende şöyle bir sorunla karşılaştım.
    Telefonun Fotoğraf, ve Bluetoth hafızasını Hafıza kartı olarak belirliyorum, fakat bir süre sonra tekrar telefon hafızasına geçiyor ve çektiğim Resimleri ve bluetoth ile aldığım verileri telefon hafızasına kaydediyor.

Aranızda bunu farkeden oldumu? yada bana has bi sorunmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nehalem28
    sarz cubugu hareket ediyor ama sarz olmuyor arkadaslar birde operada p harfine basmada sorun yasiyorum ya kenarda oldugundan tam algiamiyor yada dokunmarikte problem var servisi aramqk farz olldu

operadaki p veya kenarlardaki tuslari gec algilamasi programda kaynaklaniyor. bilgidayardan sarz fise takmamla ayni kisa surede sarz oluyor okonuda poroplem olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blumer
    Arkadaşlar bende şöyle bir sorunla karşılaştım.
    Telefonun Fotoğraf, ve Bluetoth hafızasını Hafıza kartı olarak belirliyorum, fakat bir süre sonra tekrar telefon hafızasına geçiyor ve çektiğim Resimleri ve bluetoth ile aldığım verileri telefon hafızasına kaydediyor.

Aranızda bunu farkeden oldumu? yada bana has bi sorunmu?

Eger telefonu bilgisayara bagladiysan otamatik hafiza ayarlarini sifirliyor telefon hafizasina geciroyor. yok ben oyle bir sey yapmadim kendinden oldu diyorsan versyondan kaynaklaniyordur eski versyonlarda hatalar dizboyuydu benim tel yeni versiyon oyle bir sorunla hic karsilasmadim.
  • arkadaşlar starım geldi ama şöle bişi varki kutusu gayet jelatinliydi ama içini açınca pil ve şarj alet jelatinde değildi ve toz vardı üzerlerinde.. ama telefon jelatindeydi ve içinde toz moz yoktu inceledim birz telefon sıfır gibi duruo ama bu şarj aleti falan içime kurt düşürdü.. bide son versiyon olduğunu nerden anlicam? menüye girince yukarda ana menü ve araçlar sekmesi var bu son sürüm demek mi? bide ben şu telefon yatayken hafif yan çevirince resimlerin akıp gitme olayını yapamadım bi ayarı falan mı var onun?
  • Bende telefonu yeni aldım arkadaşlar hakketten son kuruşuna kadar hak ediyor.
    Ama bende arama yapıldığı zaman ekranda çıkan menüyü aktif edemedim bir türlü. Mesela sesi dışarı verme veya bekletme gibi vs...
    Arama yaparken bu fonksiyonların kilitli olduğunu olduğunu gösteriyor ekran.
    Bunu hangi menüden yada nerden yapabileceğimi söylerseniz sevinirim.
  • Pazar günü Espark'a Star 5233 almaya gittim. Media Market,Bimeks,Turkcell bayisisi ve Samsung bayisine sordum siyah olanı ellerinde kalmamış.
    Ne aranan telefonmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayko35

Bende telefonu yeni aldım arkadaşlar hakketten son kuruşuna kadar hak ediyor.
    Ama bende arama yapıldığı zaman ekranda çıkan menüyü aktif edemedim bir türlü. Mesela sesi dışarı verme veya bekletme gibi vs...

telefonun sağ yan bölümündeki kilit resmi olan tuşa basılı tuttuğunda o kilit kalkar istersen beklemeye istersen hoparlörü seçebilirsin...
  • arkadaslar servisi aradim adamin dedigi aynen su usb den sarzi tavsiye etmiyoruz onun icin problem yok dedi
  • inanamiyorum ekranin icine toz girmis
  • arkadaslart nasıl toz gırmıs anlamadım jelatınıde kaldırdım ama ekranın ıcıne gercekten toz gırmıs acaba sızdede var mı bole bısey
  • Hadi bee.
    Benim en sinir kaptığım şeydir ekrana toz kaçması.
  • Tayfa-140
    sorma walla offff herhalde forumda ekrana toz kacması tek benım basıma geldı offffffffffff nazar degdı
  • Teşekkürler :)

quote:

Orijinalden alıntı: Hips

quote:

Orijinalden alıntı: sayko35

Bende telefonu yeni aldım arkadaşlar hakketten son kuruşuna kadar hak ediyor.

telefonun sağ yan bölümündeki kilit resmi olan tuşa basılı tuttuğunda o kilit kalkar istersen beklemeye istersen hoparlörü seçebilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nehalem28

Tayfa-140
    sorma walla offff herhalde forumda ekrana toz kacması tek benım basıma geldı offffffffffff nazar degdı

Star'ı aldığımda en korktuğum şey bu olur herhalde.
    O yüzden kılıf alıcam bir tane telefonu alırken.
    Keşke sen de alsaydın. Bir nebze faydası dokunurdu.
  • ya o kadarda goze batmıyor aslında
  • arkadaşlar benım bır sorum olacak ben bı gun alısverıs merkezındeyken bırı telefonlar görüşüyodu dediki bekle bırı arıyo dedı nasıl anlıyo bırının aradığını
  • 1ay önce aranıza star sahibi olarak hızlı bir giriş yapmıştım.

Ama işler o kadarda iyi gitmedi. Telefonu kaybettim
    Starınızla size, eski takozla bana mutluluklar artık
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.