Şimdi Ara

STAR S5233 (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.823
Cevap
7
Favori
806.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yeni çıkan starlarda menü kısmının sağ üst kısmında farklı bir seçenek var multimedia falan eskilerde yok acaba versiyon nasıl yükleriz güncel hale getiririz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Arkadaşlar şu an için Ankara veya internette en uygun fiyat nerde var? tşkler..

http://www.deveyuku.com/prodView.asp?idCategory=27591&idproduct=144825

kargo bedava
  • quote:

Arkadaşlar öncelikle sorularımı yanıtsız bırakmadığınız için teşekkürler. Dün akşam uzun aramalar sonucunda bende starıma kavuştum.

Birçok yerde yeni versiyon yoktu. Ankara Cepa AVM Avea bayisinde 395,00 tl 12 taksit yeni versiyon cihazımı aldım. Taksit için kampanyada dün son gün demişti satıcı arkadaş. Şimdi fiyat ne olur bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sstar

arkadaşlar benım bır sorum olacak ben bı gun alısverıs merkezındeyken bırı telefonlar görüşüyodu dediki bekle bırı arıyo dedı nasıl anlıyo bırının aradığını

Arkadaşım gayet basit. Görüşme yaparken başka biri aramış işte. Telefon bir uyarı sesi verir başka bir çağrı olduğuna dair. istersen aktif görüşmeyi beklemeye alıp yeni gelen çağrıya geçersin istersen eskisine devam esersin.
  • Arkadaşlar Allah rızası için biri bana uygun boyutlarda ortada alfa romeo amblem sag ve solda güzel bir araba wallpaper'ı ayarlasın bir türlü yapamadım
  • karşı taraftan ses geldikten sonra yani konuşurken arama tuşuna bi kere bas ve sonra ortadaki geri tuşuna basarsan dışarıya ses verme bekletme kulaklık gibi menüleri yöneteceğin kısım çıkar karşına.
    quote:

Orijinalden alıntı: sayko35

Bende telefonu yeni aldım arkadaşlar hakketten son kuruşuna kadar hak ediyor.
    Ama bende arama yapıldığı zaman ekranda çıkan menüyü aktif edemedim bir türlü. Mesela sesi dışarı verme veya bekletme gibi vs...
    Arama yaparken bu fonksiyonların kilitli olduğunu olduğunu gösteriyor ekran.
    Bunu hangi menüden yada nerden yapabileceğimi söylerseniz sevinirim.
  • Teşekkürler..

Site sağlammıdır, distribitör garantisi var mı üründe?

quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

quote:

kargo bedava

• Öncelikle ürünün enucuz olduğu mağazalar bu linkte
    http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-s5233-star-fiyati,022869.html

mağaza hakkındaki yorumlarda bu linkte

http://www.akakce.com/forum/?qFCT=1&qVD=174
    diğer mağazalar hakkındaki yorumlarada soldaki menüden ulaşabilirsin yüm mağazalar listelenmiş
    quote:

Teşekkürler..

Site sağlammıdır, distribitör garantisi var mı üründe?

quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

quote:

kargo bedava

• quote:

2)Fotoğraf çekimi dış mekanlarda ışık düzgün olduğu sürece gayet başarılı, çok düzgün fotolar yakalayabilirsiniz, ama gece ortamında yada evde flan ısık yetersizken kamerası kötü tabi bu flash olmamasından kaynaklanıyor

Gece çekim modunu deneyebilirsin, o modda renk ve ışık dağılımını daha iyi yapabiliyor.
  • ya arkadaşlar ilk şarjını yaparken telefon batarya zatıf uyarısı verdi 2 diş şarzı vardı geldiğinde yaklasık 6 saat sonra uyarı verdı uyarı verdıkten 3 saat sonra falan yatıp uyucağım için telefonu kapatıp şarja taktım.. sabah batarya dolu yazıyodu çektim ve aynı gün yaklasık 45 dk telefon görüşmesi ve yarım saat internete bağlanma ve en fazla 30 sms attım 2 diş düştü şarjı.. sizce batarya yeni olduğu için mi yoksa bi problem mi var? (edit:telefon ilk gün kilitlendi ilk defa kameradayken pilini çıkarıp taktım.. gecen sayfadaki mesajımı okursanız endişemi anlarsınız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebelyell -- 2 Ekim 2009; 9:19:22 >
  • Arkadaşlar Wi-Fi'si olan model tahminen ne zaman çıkar..?
    Hala alayım mi bekleyeyim mi karar verebilmiş değilim.. sabredemiyor insan : )
  • Arkadaşlar Bizim telefon için pusula uygulaması varmı acaba. ben neeten arastırdım ama bulamadım. Vede bana oyun indirme sitesi verebilecek varmı 5233 uyumlu oyunlar
  • şunlara bir bak, oyun, wallpaper, ringtone vb...... mevcut

http://mobile9.com/
    http://www.zedge.net/
    quote:

Orijinalden alıntı: Kenjinn

Arkadaşlar Bizim telefon için pusula uygulaması varmı acaba. ben neeten arastırdım ama bulamadım. Vede bana oyun indirme sitesi verebilecek varmı 5233 uyumlu oyunlar

• Arkadaşlar telefonu Bakırköy Electroworld'dan satın aldım!
    Beklediğimden çok daha iyi bir telefonla karşılaştım biraz tereddütlerim vardı ama hakikaten doğru bir seçim yapmışım..

Şimdi acemi olarak iki sorum var cevap verirseniz mesut olurum

1: Telefonun ekranın'ın yanındaki ince boşluk kısmına tozlar giriyor.. Bu normalmidir.. Ekrana sızar mı bu yolla?
    2: Ekran'ın üzerindeki jilatini kaldırtım alırken bu seferde çizilir düşüncesiyle ekran koruyucu aldım ama takarken tam olarak batırdım.. Baloncuklar oluştu.. Çıkarmayı düşünüyorum ama ekranın çizilip çizilmeyeceği konusunda kafam karışık.. ne dersiniz kolay kolay normalde çizilir mi?
  • benim ekrana tozkactı ıkı ıhtımal var ya hoparlorden yada o kenarlardan kactı
  • masaüstünde müzik çalar ve radyo duruor. kapattım ama gecmior. unu nasıl kaldırıcam ? aradım forumda ama bulamadım k bakmayın =S
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakajahaga

masaüstünde müzik çalar ve radyo duruor. kapattım ama gecmior. unu nasıl kaldırıcam ? aradım forumda ama bulamadım k bakmayın =S

Sola kaydırıp bırakman gerekiyor edindiğim 2 saatlik tecrübeye göre..
  • bu telefona e-buddy msn programından başka msn programı yükleyen varmı arkadaşlar..kanka msni yükledim ama hata verdi o daha kullanışlı görünüyor ama yapamadım..başka msn programı kullanan varsa söylerse sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelyell

ya arkadaşlar ilk şarjını yaparken telefon batarya zatıf uyarısı verdi 2 diş şarzı vardı geldiğinde yaklasık 6 saat sonra uyarı verdı uyarı verdıkten 3 saat sonra falan yatıp uyucağım için telefonu kapatıp şarja taktım.. sabah batarya dolu yazıyodu çektim ve aynı gün yaklasık 45 dk telefon görüşmesi ve yarım saat internete bağlanma ve en fazla 30 sms attım 2 diş düştü şarjı.. sizce batarya yeni olduğu için mi yoksa bi problem mi var? (edit:telefon ilk gün kilitlendi ilk defa kameradayken pilini çıkarıp taktım.. gecen sayfadaki mesajımı okursanız endişemi anlarsınız)

İnternete girince ve fotoğraf çekince sarz çok çabuk iniyor.
    Sonra tekrar bir diş artıyor genelde bende öle oluyor.
    Açıkcası 5-6 gün gidiyor diyenleri duyunca bu biraz insana koyuyor ama sanmıyorum 5-6 gün gideceğini.
    Birde pil 3 - 4 şarz dan sonra daha iyi kıvama geliyor...

• arkadaslar sarzı benım gıbı elınızden dusurmessenız en fazla 2 gun gunde 10 msj 15 dakikalık telefon gorusmesıylede 5 gun gıder tabııkı aksamları kapatmak kosuluyla benım usb den sarz sorunumda cozuldu herhalde arkadaslar cunku telefonun sarzı bıtmıstı bende dedım telefonu bı usb den sarz edım 30 dakıkalık bır sarzla sabahdan berı dayanıyor hemde 2 dıs gosterıyor oysakı tam olarak sarzıda bıtmıstı yanı kısaca pıl bostu bırazdan ıyıce oynayıp sarzı bıtırmeye calısacam sonra usb den full dolana kadar beklıycem(ınsallah dolar)benı bu sorumsuz servısın elıne bırakmasın da(nedemek yahu usb den sarzı onermıyoruz)suan tek canımı sıkan nokta ekranın ıcındekı toz
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.