Şimdi Ara

STAR S5233 (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.823
Cevap
7
Favori
806.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler cihazın AVEA internet ayarlarını bilenler bi paylaşabilir mi? AVEA beceriksizi sağolsun ayarları hala gönderemedi de.
  • benimki ayarları otomatik olarak aldı
  • STARI BEĞENMEDİM DOĞRUSU NEDEN Mİ?

SES ÇIKIŞI İÇİN AYRI HOPARLÖR YOK ,
    ANTEN ZAYIF ,ALT TARAFA KÜÇÜK BİR ANTEN TAKILMIŞ..SİNYAL ZAYIF ,
    REHBERDE İSİM BULUP ARAMAK ZOR ,
    TEMA VS. DEĞİŞMESİ ÇOOK ZOR ,
    KARŞI TARAFIN SES NETLİĞİ NOKİALARA GÖRE KÖTÜ ,
    EKRAN ÇİZİLMEYE MÜSAİT ,

KEŞKE 6300 I MI SATMASAYDIM , Bİ SÜRÜ TEMA,OYUN YÜKLÜYDÜ .

SATIP YİNE NOKİA ALACAM .
  • DAHA ÖNCE DE SÖYLEDİĞİM ÜZERE STARDA GİZLİ MENÜDEN *#6984125*# GİRİLDİKTEN SONRA NETWORK SETTING SERVİCE DOMAIN -CS SEÇİMİ İLE ŞARZ YEME AZALIYO ÇÜNKÜ TEL. SİZ GEZERKEN SÜREKLİ EDGE VE GSM E BAĞLANMAYA ÇALIŞMIYO SADECE GSM E BAĞLANIYO (YABANCI SİTEDEN)

BU NOKİALARDA ZATEN ORİJİNALİNDE BÖYLE YANİ SÜREKLİ EDGE ,GPRS AÇIK DEĞİL ,İSTEĞE BAĞLI .
    BU ARADA GİZLİ MENÜDEN Bİ ÇOK PROGRAMSAL VERİLERİ DEĞİŞTİRDİM ,TELİN. SESİ ACAYİP ARTTI .
  • bende artık bi star kullanıcı oldum,dün forumdan marikanwap arkadaşımızın telefonun aldım,bugün kargodan gelmesi lazım,uzuun bi araştırma ve bekleme sonucunda cihazı aldım,umarım memnun kalırım ve erken sıkılmam :)
  • hayırlı olsun reymon01
  • Hehe Bir şey Düşündüm şimdi devlet mp3 ve film indirenlere ceza verecekya pc de indirdigimiz zaman tespıt edıyorlar ee ben telden indiriyorum o zaman vodafonamı gelecek cezası 4 5 mb lik mp3'ü 3 4 dk da indiriyor telden
  • saol nehalem28,cihazı aldım biraz önce kargodan,şimdi kurcalıyorummm :) beklediğim gibi temiz bi cihazz çıktı gerçekten....

ilk yaptığım ayarlar...parlaklık 3,titreşim 2 ve tuş sesi tamamen kapalı :)
  • Ya arkadaşlar Opera mini 5 iyi güzelde bu telefonda Bir özellige gıcık kaptım javalı herşeyde altta tuslar cıkıyorya ... YUKARI ISARET 123 ...SOL AŞŞAGI SAG OK tusları onları nasıl kaybedebılırız tam ekranda daha zevkli olur Birde forumdan bir arkadaş ebuddy nın tam ekranını yapmıs operanında yapabılırmı
  • opera da tam ekran için ayarlardan nevbar ı off yap
  • hayır olmadı o tuşlar javayla çalışan program oyun ebuddy vs vs hep çıkıyor onu kaybetmenın yontemi yokmu ???
  • ha sen genel olarak tuşları kapatmak istiyosun sanırım öyle bişey yok ya :S
  • ındırdıgım dosyada bir sürü dosya var nası java yapıcaz
  • Arkadaşlar siz niye bu kulaklığa bu kadar taktınız bence bu kulaklık mutiş otesı kutudan cıktı benım sızde farklı mı yoksa ben teknosadan aldım teli hem cıft sekmelı menu cıktı hemde bu kulaklık cıktı fıyat 360 tl yani eğer herkezde bu kulaklık cıkıorsa bence gayet rahat bi kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sstar -- 19 Eylül 2009; 12:44:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1834

Ya arkadaşlar Opera mini 5 iyi güzelde bu telefonda Bir özellige gıcık kaptım javalı herşeyde altta tuslar cıkıyorya ... YUKARI ISARET 123 ...SOL AŞŞAGI SAG OK tusları onları nasıl kaybedebılırız tam ekranda daha zevkli olur Birde forumdan bir arkadaş ebuddy nın tam ekranını yapmıs operanında yapabılırmı

arkadaşım bir sayfa öncesini okuyun hiç değilse her sayfada ayrı ayrı yazılacakmı her soran için. 100 kere yazdık tuşların nasıl kaldırılacağı muhabbetini. Çok değil toplasan 10 mesaj önce yazdık. yanlış anlama sana kızmıyorum ama forum 58 sayfa olmuş abartmıyorum en az 20 kere yazıldı bu mevzu bilmiyorum bir çözüm bulunsa buna sabitlenemezmi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sstar

Arkadaşlar siz niye bu kulaklığa bu kadar taktınız bence bu kulaklık mutiş otesı kutudan cıktı benım sızde farklı mı yoksa ben teknosadan aldım teli hem cıft sekmelı menu cıktı hemde bu kulaklık cıktı fıyat 360 tl yani eğer herkezde bu kulaklık cıkıorsa bence gayet rahat bi kulaklık

Sen yat kalk teknosa daki adamlara dua et yanlıslıklamı koydular naptılarsa Bize gelenlerin aynısı degil

vertas sende kusura bakma haklısın ama sonradan gördüm

• bende teknosadan aldım 450 ye aldım içinden ne bu kulaklık çıktı nede menüm çift sekmeli :S harbi şanslısın
  • quote:

ındırdıgım dosyada bir sürü dosya var nası java yapıcaz

O İndirdigin dosyayı telefona direkt atacaksın rardan çıkartmadan nedense javları bendede rar olarak gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcan00

quote:

ındırdıgım dosyada bir sürü dosya var nası java yapıcaz

O İndirdigin dosyayı telefona direkt atacaksın rardan çıkartmadan nedense javları bendede rar olarak gösteriyor.

allah razı olsun valla rar dosyası olarak gosterıyordu şimdi attım oldu sağol
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.