Şimdi Ara

STAR S5233 (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
7
Favori
806.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende ılk aldıgımda jelatın yok dıye dusunmustum ama gercekten varmıs hıc bellı olmuyor neyse hadi geçmiş olsun sonucu gene tatlı bitmiş
  • saol kardeşim zaten ben biraz böle kıl tüy şeylere kafayı takarım ama şimdi rahat ettim. burdan gazı alınca doğruca gittim vatan a ama bu gönderiliyor ne iştir anlamadım..
  • sertac-73
    sende benim gibi pimpiriklisin desene bu gönderiliyor bir kaç kişide daha cıkmıstı ama bende oyle ır prolem yok acaba operatorden olabılırmı
  • Hangi hat.
  • Arkadaşlar Stara Hard format atmak nasıldı? *#6984125*# komutuyla bi kaç ayarını kurcaladım. tel kenndini restart yaptı ama bu kezde açılmaya çalışıyo fakat sim kartı okur gibi simgede takıldı kaldı?n Bi format atsak düzelirmi acep? Bilen varsa paylaşırsa sevinirim...
  • Beyler bu arada telefonu şarj ederken şarj aletini dinlediniz mi hiç? Dün gece başucumda taktım sivrisinek vızıldaması gibi ses vardı. Ucunu telefona takınca sinek vızıldamasına döndü ses. Sizde dinleyin.
  • Selam arkadaşlar denedigim kullandıgım bir, iki programı ve oyunu tam ekran yaptım paylaşmak istedim hepsi denendi ve çok iyi şekilde çalışıyor.

Bluetooth File Transfer FULL v1.41.0 (Full Screen)

http://www.4shared.com/file/133931379/9031756a/Bluetooth_File_Transfer_FULL_v1410___Full_Screen_.html

jFog (Full Screen)

http://www.4shared.com/file/133931383/f77c80bb/jFog___Full_Screen_.html

Zum-zum v1.21.0 (Full Screen)

http://www.4shared.com/file/133931382/807bb02d/Zum-zum_v1210__Full_Screen_.html

• quote:

Orijinalden alıntı: nehalem28

sertac-73
    sende benim gibi pimpiriklisin desene bu gönderiliyor bir kaç kişide daha cıkmıstı ama bende oyle ır prolem yok acaba operatorden olabılırmı

aynen pimpirik olayı mevcut. kafama takıldımı uyuyamam dert ederim kendime.. sevmediğim 1 huy ama var işte..

ayrıca opertörden olma ihtimali var hattım vodafone.. ve dikkat ettim çağrı atarken kapatınca gönderiliyor diyip 10 saniye kalıyor. ama arama yaparken yanikarşı tarafın teli çalarken kapatınca yapmıyor. bu arada tüm arkadaşların bayramını kutlarım..
  • herkesin mübarek ramazan bayramı kutlu olsun
  • saoL hepimizn herkesİN :D:D
  • Arkadaslar Herkezin Bayramı kutlu olsun..

Bu arada mesaj atarken sadece 10 kişi ekleyebiliyorum bunu nasıl çözebilirim...
  • arkadaşlar star lar gerçekten saglam telefon neden dersenız az once babam yaklaşık 1.50 metreden yere(parkeye)düşürdü oyle bır ses cıktıkı anlatılmaz yasanır mısalı bende dedım kesın bunun bır yerıne bısey oldu yerden almaya bıle cesaret edemedım elim ayagım bı an bosaldı aldım bı baktım calısıyo sukur dedım sonra sagına soluna baktım cızık bıle yoktu dedım sukurler olsun arkadaslar star gercekten saglam telefon ama genede dıkkat etmek lazım off allaha sukurler olsun bır yerıne bırsey olmadı yoksa br haftalık telefonum perte cıkacaktı az daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: nehalem28

arkadaşlar star lar gerçekten saglam telefon neden dersenız az once babam yaklaşık 1.50 metreden yere(parkeye)düşürdü oyle bır ses cıktıkı anlatılmaz yasanır mısalı bende dedım kesın bunun bır yerıne bısey oldu yerden almaya bıle cesaret edemedım elim ayagım bı an bosaldı aldım bı baktım calısıyo sukur dedım sonra sagına soluna baktım cızık bıle yoktu dedım sukurler olsun arkadaslar star gercekten saglam telefon ama genede dıkkat etmek lazım off allaha sukurler olsun bır yerıne bırsey olmadı yoksa br haftalık telefonum perte cıkacaktı az daha

Dostum, ben de elimi yukarı doğu uzatmıştım ve kılıftan telefon havaya oğru uçtu. (Aynı filimlerdeki gibi ağır çekimde seyrettim ) sonra yaklaşık 2 metreden betona çakıldı. Kapak ve batarya sağa sola dağıldı. Ama maşallah bişi olmadı hele o kapak açılırken zorlamyor ben kesin kırıldı dedim ama maşallah

Bu arada şu 10 Mesajdan başka seçeçeme olayını çözen var mı 100 kişiye msaj ayacm aynı şeyi yapıp duruyorum

• gercekten baya saglam nazar degmesın
  • Piyasa fiyatı ne kadar bu aralar.. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: padiSAHINoglu

Arkadaslar Herkezin Bayramı kutlu olsun..

Bu arada mesaj atarken sadece 10 kişi ekleyebiliyorum bunu nasıl çözebilirim...

Bu benimde canımı sıktı. Nokia gibi yapsana sınırsız mesaj gönderimi.
  • Beyler arama geldiğinde benim telefonun telefon hafızasında da isimler var ortak numara olunca neden telefon hafızasını kullanıyor da sim hafızasını kullanmıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Piyasa fiyatı ne kadar bu aralar.. ?

Hespiburada.com' da 369 Tl düşmüş.
    Havale ile : 354 gayet iyi bir fiyat hemde hepsiburada.com
  • Bu sabah 2. kazasını yaptı starım maşallah çizik bile yok üzerin de sağlam harbiden
  • samsung gercekten saglam telefon yapmıs yoksa sahsen ben daha 1 haftada perte cıkaracaktım arkadaslar arka kapagın cızılmesı konusunuda strec le hallledebılırsınız 2 kat yaparsanız daha ıyı olur
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.