Şimdi Ara

Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.247
Cevap
44
Favori
94.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu gidişle 4.0 ın gelmesi 2018 in sonunu bulacak çünkü eskisi gibi her güncellemede 1-2 gemi-1-2 görev vb küçük şeyler eklemeyecekler, koca koca gezegenler ve sistemler ekleyecekler.Daha Squadron 42 bitmedi ayrıca 4.0 ile betaya geçeceğimize dair bir şey söylenmedi.2019 gibi betaya geçeriz ama oyunda inanılmaz fazla miktarda hata olacağını düşünüyorum.Açık betaya bunlar düzeltilmeden geçemeyiz.Bundan dolayı 2020 diyorum hatta 2020 nin sonlarına doğru olacağını düşünüyorum ve bu benim iyimser tahminim
  • Şu konuya bir açıklık getireyim açık Beta olmayacak bu oyunda. Yani ücretsiz herkez devamlı oynasın gibi bir durum yok.

Sadece özel günlerde en fazla 1 hafta deneme hakkı verilir. Açık beta falan yok gençler.
  • Hantoa kullanıcısına yanıt
    Açık betadan kasıt zaten oyuna sahip olanların oyunda elde ettiklerinin çok ekstrem bir durum olmadıktan sonra silinmemesi, bir nevi oyunun çıkması oluyor.Bunun bir üstü oyundaki hatalar, denge problemleri, vb şeylerin tamamen düzeltilmesi ile oyunun resmi çıkış yapması.
  • Squadron 42 cıkıs tarıhı eklendi oyunun sitesine (2017) . bakalım ne olacak
  • Ben bu oyunu alan arkadaşların oyunda ne yaptıklarını çok merak ediyorum. Öylesine geziyor musunuz napıyorsunuz?
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Aynen şu an için hiçbişey yapılamıyor. Öyle boş boş gezip uçuyorsunuz.
    Şu güncelleme geldi, bu oldu şu oldu diye devamlı mail geliyor ama güncelleme yapıyorum, yine kayda değer bişey göremeyip beklemeye alıyorum kendimi.

Heyecanla bekleme kısmı artık verdiğim paranın boşa gideceği endişesi şeklinde değişti bende bir süredir.
  • Ormanci kullanıcısına yanıt
    Hocam toplam kaç gb oldu oyun klasörü acaba?
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    oyun 27gb kadar olması falan gerekiyor şuanda. yapım sürecinin bitimine doğru 100 - 150 gibi bir beklentim var belki biraz daha fazla bile olur.
    oyunda şuan istersen küçük bir evrende dolaşıp görev yapabiliyorsun. bazı istasyonların içinde silahlı çatışmalar oluyor. yaptığın görevlerden zırh silah gibi şeyleri alabiliyorsun shoplardan. ben gidip bütün silahları aldığım için bug olduydu enson sadece sniper ve pompalı kullanabiliyorum. muhtemelen bir ayarı vardırda çok kurcalamadım son patchde. zaten 2 saatte bütün ekipmanını aldıydım :)

bunun haricinde birde özel bir firmanın satın aldığı (hikayeye göre konuşuyorum) bir gezegen var buradaki küçük kasaba tarzı biryere inip shopları falan gezebiliyorsun. ben şahsen 1 kere falan gittim sanıyorum tam hatırlamıyorum bile.

millet şuanda ya universede takılıyor yada arena commanderda Capture the Flag (Capture the core) - FF(free for all) - TDM(squadron battle) bu 3 oyun modundan birinde it dalaşı yapıyor. arena commanderdan para kazanıp silah, gemi gibi şeyleri kiralayabiliyoruz.

özetle şuanda bu halde

• bu oyunu 2-3 sene sonra hayal bile edemiyorum 125 dolarlık bi gemi aldık yanlamaya başladık :D
  • merhaba arkadaşlar , ben aldığım ekran kartı sayesinde ücretsiz iki oyun alma hakkı kazanmıştım bir tanesi ile bu oyunu aldım , mustang omega isminde bir gemi , bir miktar uec kredisi , selfland hangar , arena commander ve squadron 42 giriş bileti , 2 ay sigorta geldi , birde evren haritasına erişim hakkı verdi ,

bir ara gemiyi upgrade etme olanağı vardı , gemiyi ücret vermeden origin 300i ile takas ettim , arkasından içinde tarayıcı modülü ve sıçrama modülü olduğu için 300i yi 5 dolar fark vererek 315p yaptım , ama indirmek istediğimde 100 GB download dosyası çıkınca mecburen indiremedim çünkü 8 Mb 50 GB kotalı internetim var , burada fiber henüz yok ,

yükseltmelerden sonra kontrol ettim baştaki bütün haklarım duruyor , arada sırada çıkan kodlarıda hesaba ekleyip ücretsiz olarak , biraz daha uec kredisi aldım , 7-8 kadar filoya katıldım ve öylece bıraktım ,

sorum aldığım gemi kullanışlı bir gemimi ve sıçrama ile tarayıcı modüllerinin bana ne gibi bir faydası olur , alpha aşamasında kazanılan silahlar ve ekipmanlar , oyunun tam sürümü çıktığında da kullanılabilecek mi yoksa sıfırlanacak mı ?

şu anda battlestar galacrica online oynuyorum ama iki oyun arasında dağlar kadar fark var :)

yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serenissimo -- 21 Ekim 2016; 21:37:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serenissimo

merhaba arkadaşlar , ben aldığım ekran kartı sayesinde ücretsiz iki oyun alma hakkı kazanmıştım bir tanesi ile bu oyunu aldım , mustang omega isminde bir gemi , bir miktar uec kredisi , selfland hangar , arena commander ve squadron 42 giriş bileti , 2 ay sigorta geldi , birde evren haritasına erişim hakkı verdi ,

bir ara gemiyi upgrade etme olanağı vardı , gemiyi ücret vermeden origin 300i ile takas ettim , arkasından içinde tarayıcı modülü ve sıçrama modülü olduğu için 300i yi 5 dolar fark vererek 315p yaptım , ama indirmek istediğimde 100 GB download dosyası çıkınca mecburen indiremedim çünkü 8 Mb 50 GB kotalı internetim var , burada fiber henüz yok ,

yükseltmelerden sonra kontrol ettim baştaki bütün haklarım duruyor , arada sırada çıkan kodlarıda hesaba ekleyip ücretsiz olarak , biraz daha uec kredisi aldım , 7-8 kadar filoya katıldım ve öylece bıraktım ,

sorum aldığım gemi kullanışlı bir gemimi ve sıçrama ile tarayıcı modüllerinin bana ne gibi bir faydası olur , alpha aşamasında kazanılan silahlar ve ekipmanlar , oyunun tam sürümü çıktığında da kullanılabilecek mi yoksa sıfırlanacak mı ?

şu anda battlestar galacrica online oynuyorum ama iki oyun arasında dağlar kadar fark var :)

hocam gemi hakkında fazla bir fikrim yok. Aldıgın gemiyi oyun tam surume gectiginde kullanabileceksin fakat yaptıgın upgradeler (yeni silahlar vs.) olmayacak.

eger ingilizce sorun olmaz ise reddit.com/r/starcitizen daha detaylı inceleme yapabilirsiniz.

(acıkcası unuttmus olabilirim, suanki bilgilerimden fazla emin degilim )

• Oyun kasim ayi boyunca ucretsiz olacakmis.

ShiftDelete.Net

Star Citizen'i nasıl ücretsiz oynayabilirsiniz?
    100 milyon doların üzerinde fon toplayıp Guinness Rekorlar Kitabı'na giren uzay simülasyonu/aksiyon oyunu Star Citizen, Kasım ayı boyunca ücretsiz olacak. Peki nasıl oynayacaksınız?
    24.10.2016 / 09:00
    Ünlü video Oyun yapımcısı Chris Roberts'ın, topluluk fonlaması yöntemiyle geliştirdiği ve oyun severlerin ilgiyle beklediği Star Citizen, Kasım ayı boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek.

Henüz alfa aşamasında olmasına rağmen erken erişim sayesinde oynanabilen oyuna ön ödeme yapmamış olanlar da artık bütün oyun dünyasının meraklı beklediği oyunu deneme şansına erişecekler.

Oyunu ücretsiz denemek isteyenler için oluşturulan sayfada, Fall2016 şifresi ile kayıt yaparak, oyuna erişim sağlamak mümkün. Bu imkan 30 Kasım'a kadar devam edecek. Sonrasında oyunu oynamaya devam etmek isteyenler oyunu satın almak zorunda.
    https://robertsspaceindustries.com/promotions/Free-Fly-Fall-2016
    Wing Commander efsanesi devam ediyor

90'lı yıllarda Wing Commander serisi ile video oyun dünyasında büyük etki bırakan ve video oyun endüstrisinin gelişiminde çok önemli bir isim olarak kabul edilen Chris Roberts uzun zamandır oyun dünyasından uzaktaydı.

90'ların sonunda oyun dağıtımcılarının PC cihazlarını arka plana iterek düşük kapasiteli konsol oyunları için oyunlara destek vermeyi tercih etmeleri nedeniyle Chris Roberts gibi yüksek profilli PC oyunları geliştiren yapımcılar piyasadan uzaklaşmak zorunda kalmıştı.

Roberts bu dönemde Hollywood'da film yapımcılığına soyunmuş ve pek çok sevilen filmin yapımcısı olarak dikkat çekmişti.

Ancak asıl hayalinin oyun yapımcılığı olduğunu sürekli belirten Roberts, 2014'te topluluk fonlaması sisteminin dünya çapında ilgi görmesi sayesinde, hayalindeki uzay gemisi simülasyonunu hayata geçirmek için Kickstarter'da başlattığı kampanyanın olağanüstü ilgi görmesiyle Star Citizen oyununu geliştirmeye başlamıştı.

Star Citizen, aslında çok gelişmiş bir uzay gemisi simülasyonu olarak geliştirilmeye başlansa da alfa aşamasındaki oyun şu anda FPS özelliğini de içeren, açık dünya yapılı bir MMO'ya dönüşmüş durumda.

Oyun, benzer oyunlardan farklı olarak, oyuncuların gerçek para ile satın aldıkları gemiler üzerinden gelir sağlayan bir iş modeline sahip.

Star Citizen Guinnes Rekorlar Kitabı'nda! Star Citizen Guinnes Rekorlar Kitabı'nda!
    Chris Roberts, temel olarak sanal uzay gemileri satan bir uzay gemisi fabrikası kurmuş durumda ve oyuncular kullanmak istedikleri uzay gemilerini satın alarak oyuna devam ediyorlar.

Roberts oyuncuların kullanabileceği onlarca farklı uzay gemisi modeli üretmiş durumda ve son derece detaylı dinamiklere sahip bu gemilerin fiyatları 15-20 dolar seviyesinden başlayıp yüzlerce dolar seviyesine kadar çıkabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YveJhin -- 24 Ekim 2016; 10:27:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• archVillain A kullanıcısına yanıt
    Referral kodum budur.

STAR-PNK3-CC9L

Teşekkürler.
  • Kasım ayı için ücretsiz olduğunu duyunca bi deneyeyim deyip yükledim ama şu haliyle oynanabilirlik açısından çok yavan. Bu haliyle görünce final sürüm için söylenenlere hak verdim. Oynanıpta keyif alınacak hale gelmesi için daha önünde uzuun yılları var. Şu hali için para verip verip destek vermiş olsaydım epey üzülürdüm.

Yinede oynayacaklara sabırlar ve iyi oyunlar diliyorum.
  • Oyun çok güzel olacak fakat kanımca çok yavaş geliştiriliyor arkadaşların dediği gibi 2020 yılında anca çıkacak gibi geliyor benim endişem 2020 yılında şimdi hayranlıkla baktığımız oyunun grafikleri,motoru,özellikleri 2020 yılında da böyle gözükecek mi ? Teknoloji çok hızı ilerliyor.
  • arkadaslar oyun aslında yavas gelistirilmiyor, sıradan bir AAA oyun zaten 3-5 yıl arası suruyor, bakmayın bunların 2012 de basladıklarına, oyun 2014 tam anlamıyla yapılmaya baslandı. Saolsun cryengine gibi gereksiz zor olan bir motor sectikleri icin cok fazla vakit kaybettiler.

eger 3.0 cok ertelenmez ise (yıl basından once dediler fakat sanmıyorum yetisecegini / ben subat-mart diye tahmin ediyorum) oyundaki özelliklerin cogu aktif olacak zaten (gerci kucuk bir kısmı) 3.0 dan sonra zaten patchler daha hızlı gelir. Kısacası her şey 3.0a baglı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serenissimo

merhaba arkadaşlar , ben aldığım ekran kartı sayesinde ücretsiz iki oyun alma hakkı kazanmıştım bir tanesi ile bu oyunu aldım , mustang omega isminde bir gemi , bir miktar uec kredisi , selfland hangar , arena commander ve squadron 42 giriş bileti , 2 ay sigorta geldi , birde evren haritasına erişim hakkı verdi ,

ORIGIN 315p genel anlamda savaş kapasitesi olan hızlı bir keşif gemisidir.Keşifte ki ana rolü ise atlama noktalarını bulup haritalandırmaktır.Muhtemelen keşif için kullanılacağı zaman ateş gücünden fedakarlık yapıp ekstra yakıt taşıyarak uçuş menzili arttırabilecek.Küçük sınıf bir gemi olduğu için tüm atlama noktalarında geçebilecek bu da ona daha fazla keşif alanı sunacak, böylelikle her geminin giremediği yerlere girip atlama noktalarını bulacak.Bu esnada bulduğu maden, yakıt ve hatta gezegen içeren sistemleri kaydedip bulduklarını ilgilenenlere satacak.Ayrıca şansının yaver gitmesi durumda bulduğun materyalleri taşımanı sağlayacak küçükte olsa kargo kapasitesine sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Versalid -- 25 Ekim 2016; 22:41:50 >

• Arkadaşlar oyunu dün indirdim girdim çok hoşuma gitti oyundaki insanlar çok yardımsever ben böyle yardımsever bir topluluk görmedim bir arkadaş bana 1 saat oyunun temel mekaniklerini öğretip gemisi ile gezintiye çıkardı bir diğer kişi ise yeni başlayan herkesi toplayıp Freelancer ile gezdirdi

Velhasıl forumda oynayan arkadaşlar,varsa bir ekibiniz katılmak isterim yoksada toplanalım kaynaşalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 26 Ekim 2016; 15:1:40 >
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Bence bunun sebebi oyunu oynayanların yaş aralığının yüksek olması.Forumda yapılan anketin sonuçları şöyle ;

less than 16
    0.78%
    16 - 20
    4.26%
    21 - 25
    10.59%
    26 - 30
    16.28%
    31 - 35
    17.57%
    36 - 40
    16.28%
    41 - 45
    10.98%
    46 - 55
    15.89%
    56 - 65
    5.30%
    65 +
    2.07%
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.