Şimdi Ara

STANLEY 0,7 Lt Soğuk İçecek Bardağı Bu Sefer 91TL (Trendyol + 100/40 Kuponu) TUKENDI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
6.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• konu sahibi ile her cumlesinde hemfikirim ,tek ayrildigim nokta, yesil alamiyorsaniz tek kelime ile ALMAYIN .. siyah ya da x bir renk ... asla .. dis kaplamasindaki farki gorurseniz zaten stanley in ana renginin yesil oldugunu anlarsiniz .. detaya girmiyorum ..

siyah ozelinde soylemiyorum , siyah kirmizi beyaz vs .. yesil haric hic bir renk alinmaz , gorsel sebeplerle soylemiyorum .. benden bu kadar, geri kalani internetten inceleyebilirsiniz
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum yukarıdaki mesajımda aynı şeyi bende belirttim. Özellikle evde kullanacaksanız diye de ekledim çünkü hakikaten o yeşil renkin değilde boyası farklı birşey. Nasıl tarif edeyim bu özellikle alman arabalarında olan arabaların kapı altlarında bulunana marşpiyel kısımlarındaki pütürlü çizilmeyen boyalar gibi. Oralara lastikten çokça taş sektipi için bu şekilde özel bir boyan kullanırlar. Stanley yeşil renktede o şekilde bir boya var. Diğer renklerde yok. Bu arada yanlışanlaşılmasın test etmedim. Daha dayanıklı gibi duruyor diyorum. Sonuçta stanley master serisinde de siyah matboyayı luşlanıyor belkide düşğndüğü birşey var ve sadece bize öyle geliyor. Siyah ve siyahın çelik rengiyle olanuyumu kesinlikle daha şık. Ama evet bence de yeşilin boyası daha dayanıklı duruyor... ele alınca farklıbirmkalite hissiyatı bırakıyor. Parmak izi veya leke tutmuyor. Ama siyah acayip yağ ve parmak izi tutuyor örneğin cips yerken bardaktan tutup içerseniz çok daha çirkin gözükeceği kesin... Yine de bu fiyata bence renge takılmamak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar hiç uyumuyor musunuz siz konu sahibi haber vermiş özelden sağolsun bir bakayım dedim ama gene kurutmuşsunuz ortalığı bu ekstreleri ödeyeceksiniz unutmayın bedava sanıp 😆😛

• ONUR-40 kullanıcısına yanıt
    Link açılıyor hangi ürün?
    Nasıl 55e geldi?

• quote:

Orijinalden alıntı: tonythetonguc

Link açılıyor hangi ürün?
    Nasıl 55e geldi?
    https://www.hepsiburada.com/stanley-klasik-trigger-action-seyahat-bardagi-0-47-lt-p-HBV00000LE613

Bu ürün beyaz renk 300e 100 kupon ve world 50 TL puan kampanyası ile hocam

• Şansa bak kalmamış.

• ONUR-40 kullanıcısına yanıt
    Tam analamadım 100/300 kupon dediğine göre trendyol ama bu ürün trendyolda indirimde değildiki nasıl 55 e getridiniz onu anlayamadım. Tam bi detaylı yazar mısınız? 300 TL deki tüm 100tl indirimi diğer aldığınız ürünlere oranlamadan bu ürüne sayarsanız ancak öyle bir fiyat söz konusu olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: çikkarito09

Bu mesaj silindi.
    Sizde konunun uyanığısınız heralde ama geç uyanmışsınız ürün tükenmiş çoktan. Birde neyin uyanıklığı millet 5-10 arası satıyor zaten bu kuponu.

• Kaçırdık, çok iyi fırsatmış. 10 civarı stok eklemişler sanırım kampanyalı fiyattan, bugün bir parti daha eklerler İnşallah. Bu arada sıcak içecekleri de 1 saat sıcak tutuyor bardak, onu belirtmemiş mağaza.

• tonythetonguc kullanıcısına yanıt
    Dzügün konuşun hocam. Ekmeğimizdeyiz bizde

• Arkadaşlar 0.7 günlük taşımada 5 6 saat sıcak tutabilecek termos önerisi verebilecek var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sebatet S kullanıcısına yanıt
    Var Stanley veya Thermos markalarına bakın. Birde bi japon markası var çok övülen ama onu kullanmadım. Bu iki marka en iyileri, ikisinde 0,7 Lt modelleri ve uygun kullanımla 12 saat üzeri sıcak tutar. Ama kampanyada bulmak lazım normal fiyatları çok yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonythetonguc -- 29 Kasım 2019; 16:29:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonythetonguc

Sizde konunun uyanığısınız heralde ama geç uyanmışsınız ürün tükenmiş çoktan. Birde neyin uyanıklığı millet 5-10 arası satıyor zaten bu kuponu.

Alıntıları Göster
    ben ilgili mesaji sikayet ettim . konu icerikleri kupon satis alani degildir
  • çikkarito09 Ç kullanıcısına yanıt
    Ben hakaret etmedim ki yaptığınız şeyin adını söyledim. Yeri burası değil konuyla ilgili grup var yazarsınız oraya ilgilenen pm atar.
  • tonythetonguc kullanıcısına yanıt
    Hocam dediginiz markalar 250 altına düşse alacağım zaten hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Biraz araştırsanız düşüyor özellikle bu ürünlerin sezon sonu olan bu mevsimde İlla 0,7 mi olması lazım? değilse BİM daha yeni 175 e verdi 1Lt stanley. hadi BİM i kaçırdınız 1 Litre olan 11.11 kampanyasında n11 de 230-250 gibi bir fiyata indi ve kullanılabilir kuponlar arasında 250 TL ye 30 veya 40 TL gibi kuponlar vardı böylelikle 210-220 TL gibi fiyatlara alınabiliyordu. HB Thermos 1,2 lt Stainless King 2010 model termosu 190 TL den verdi 1 ay önce.. İlla çelik olmasan dersen şu anda trendyolda stanley seramivac 227 TL ye satılıyor.

Daha da can alıcısı yine stanley 1 Litre adventure serisi Trendyolda 273 TL 30 TL daha birşeyler alın. 100 e 300 kuponlar satılıyor 25Tl Civarında... %33 İndirim demek 30 TL eklediğiniz ürün 20 TL ye gelmiş olur. Stanley termosta 183 TL ye gelir. 25TL de kupon masrafı ekle 208TL eder daha ne olsun... Sıra beklemek yok erken kalkmak yok... Hatta güzel fikir kuponu olanlar için. buna bir konu açmak lazım

Biraz araştırsanız düşüyor özellikle bu ürünlerin sezon sonu olan bu mevsimde İlla 0,7 mi olması lazım? değilse BİM daha yeni 175 e verdi 1Lt stanley. hadi BİM i kaçırdınız 1 Litre olan 11.11 kampanyasında n11 de 230-250 gibi bir fiyata indi ve kullanılabilir kuponlar arasında 250 TL ye 30 veya 40 TL gibi kuponlar vardı böylelikle 210-220 TL gibi fiyatlara alınabiliyordu. HB Thermos 1,2 lt Stainless King 2010 model termosu 190 TL den verdi 1 ay önce.. İlla çelik olmasan dersen şu anda trendyolda stanley seramivac 227 TL ye satılıyor.

Daha da can alıcısı yine stanley 1 Litre adventure serisi Trendyolda 273 TL 30 TL daha birşeyler alın. 100 e 300 kuponlar satılıyor 25Tl Civarında... %33 İndirim demek 30 TL eklediğiniz ürün 20 TL ye gelmiş olur. Stanley termosta 183 TL ye gelir. 25TL de kupon masrafı ekle 208TL eder daha ne olsun... Sıra beklemek yok erken kalkmak yok... Hatta güzel fikir kuponu olanlar için. buna bir konu açmak lazım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.