Şimdi Ara

STANLEY 0,7 Lt Soğuk İçecek Bardağı Bu Sefer 91TL (Trendyol + 100/40 Kuponu) TUKENDI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
6.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam çok teşekkürler cevabınız için . Ama bim deki 1.2 l çok büyük, seramik de akıtma ve erken soğuma problemi, trendyol çeki ise indirimli fiyattan değil normal fiyattan düşüyor (cakallik) hızlıca yazdım kusura bakmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sebatet S kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda BİM 1 litreliğini verdi. Yeni konu açtım ona bakın. sadece 5% lik indirimi kesiyor sonuçta 191 TL ye geliyor. Daha ne istiyorsunuz. Birdaha bu fiyata bulmak çok zor olur. Hatta size daha güzelini buldum buyrun:
    https://www.trendyol.com/thermos/thermocafe-1-lt-celik-termos-053227-p-2230300?boutiqueId=371695&merchantId=1289
    https://www.trendyol.com/thermos/thermocafe-0-7-lt-celik-termos-053269-p-2229862?boutiqueId=371695&merchantId=107477

Thermosun bu modelide çok çok başarılı kullanmıştı arkadaşım gördüm çok çok iyi vede hafif bir model. Tam sizlik. Birde sıcak tutma performansı olarak Thermos genel olarak Stanley'den daha iyi... Stanley dayanıklılık ve Türkiye içerisindeki garanti sedteği açısından daha önde.

Bu Thermos modelini kullanın daha çok teşekkür edersiniz. Okadar iyi bir ürün. Stainless King serisi kadar üstün değil ama çok çok iyi.

Şu videodaki ile aynı ürün olması lazım vide sonunda test sonuçları mevcut tümünü izleyin:
    https://www.youtube.com/watch?v=70Atq5GHNpU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonythetonguc -- 29 Kasım 2019; 19:30:14 >

• sebatet S kullanıcısına yanıt
    Link açılmıyor hocam ozaman bunu al:
    https://www.trendyol.com/thermos/sk-4000-king-series-710-ml-celik-termos-191614-p-2230541?boutiqueId=371695&merchantId=1289

Yada bence alma artık, karar verene kadar kuponların süresi geçecek.
  • Hocam benim link attigim ürünü buydu 😂😂 ilginize çok teşekkür ederim aralık gibi fiyatın daha da düşeceğini dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • STANLEY 0,7 Lt Soğuk İçecek Bardağı Bu Sefer 91TL (Trendyol + 100/40 Kuponu) TUKENDI
    Metro

STANLEY 0,7 Lt Soğuk İçecek Bardağı Bu Sefer 91TL (Trendyol + 100/40 Kuponu) TUKENDI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar şu 100 e 40 denen arızalı kupon mavi jeans yüzde 20 indirim butiğinde geçiyor, indirim uygulayınca kargo ücreti geliyor, silgi ekleyince halloluyor. Uğraşa uğraşa hanıma bi çanta alabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

Arkadaşlar şu 100 e 40 denen arızalı kupon mavi jeans yüzde 20 indirim butiğinde geçiyor, indirim uygulayınca kargo ücreti geliyor, silgi ekleyince halloluyor. Uğraşa uğraşa hanıma bi çanta alabildim.
    Tebrikler kuponun kullanım yerini bulan 2. kişi 2. ürün grubu heralde. Adamlar araştırmalı kupon yapmışlar... ))) Neyse biz kullandık stanley ile, güzelde oldu.
  • ersoyesra E kullanıcısına yanıt
    Online mağazası var mı metronun online oalrak alınabiliyor mu? Bu arada kutupayısı ürünü mü?

• Bardağı alıp kullanmaktan vazgeçen arkadaş varsa ben alabilirim.

• m.hüseyin kullanıcısına yanıt
    Ben 3 tane aldım toplam. 1 tanesi.ilk HB kanpanyasından 108 TL ye 2 tanesinide buradan 91TL ye. 1 ini babama hediye edicem 108 TL ye aldığımıda iade edeceğim. İlgilenirsen 108 TL olanı aldığım fiyattan verebilirim.

• tonythetonguc kullanıcısına yanıt
    Pm attım.

• Bardaklar gelmistir, ilk yorumlari alalim ... benimki bugun ulasti, yesil renkti, kutusuz geldi, stanley normalde orjinal bir kutuyla mi satiliyor bilmiyorum ama bu belli ki raftan sarilip yollanmis

80 lira civarina bunu almak cok iyi oldu, ev kullanimi icin de uygun, ozellikle bira icin malum soguk kalmasi istenir
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Benimkiler 2 gün önce ulaştı. 3 tane almıştım 3 ü birlikte geldi, 1 hepsi buradadan diğer ikisi trendyol hepside kutup ayısı ürünü. Aynı tarif ettiğiniz gibi kutusuz sadece jendi naylonu var sonra kartona sarılmış, sağlammış bari ezilme bükülme olmamış. 1 tanesini yukarıda PM satan arkadaşa devrettim

Hemen su ile deneme yaptım Sonuçlar şu şekilde, Buzdolabında duran 5LT pet şişedeki suyu doldurdum teste başlamadan önce bardaklar 20 dk kadar budolabına koydum, yani başlangıç sıcaklıkları aynı koşullar aynı, Oca sıcaklığı 24 derece.

1. Dakika 0,5 Lt Cam bardak 3,9 0,7Lt Stanley 3,6 Derece
    15. Dakika 0,5 Lt Cam bardak 6,4 0,7Lt Stanley 3,8 Derece
    30. Dakika 0,5 Lt Cam bardak 8,6 0,7Lt Stanley 3,9 Derece
    45. Dakika 0,5 Lt Cam bardak 10,0 0,7Lt Stanley 4,1 Derece
    1. Saat 0,5 Lt Cam bardak 12,1 0,7Lt Stanley 4,3 Derece
    2. Saat 0,5 Lt Cam bardak 15,6 0,7Lt Stanley 5,0 Derece
    3. Saat 0,5 Lt Cam bardak 19,0 0,7Lt Stanley 6,1 Derece
    7. Saat 0,5 Lt Cam bardak 22,8 0,7Lt Stanley 9,5 Derece

5 Derecenin altını buz gibi (arzu edilen sğukluk) kabul edip, 10 derecenin altını da içilebilir soğuk kabul edersek;

Cam bardaktaki sıvı yaklaşık 4,5 dakika boyunca buz gibi kıvamında tutabilirken 45 dakika içinde içilebilir özelliğini yitirip imamın abdest suyu kıvamına ulaşıyor.

Yukarıdaki kabule göre, 2 saat boyunca Ooo buzz gibi dediğimiz süreyi sağlıyor ve yine etiketinde vaadettiği 7 Saatlik soğuk tutma süresini tamamlıyor. Tabiki normal kullanımda içerisindeki sıvı içtikçe azalacak ve dudağımız sıvıya değdikce ısınacak vs. derken içine koyduğumuz sıvıyı 1 seferde içmedikçe bu 2 saatlik süre azalacaktır. Ama yarı yarıyadan daha aşağı düşeceğini sanmam yani 1 birayı bitirmek için yeterli süresi size sunuyor. Birgün olmazsa bira içerkende ölçüm yaparım

Dün içim performansını da denedim, tek cümle ile tarif etmek gerekirse: "Bira içme deneyiminizi değiştirecek bir bardak". Hakikaten şaşılacak bir hissiyat son yudumda bile o buz gibi, kaç dakika da bitirdim bakmadım ama son yudumda bile ilk buz dolabından aldığınıza çok yakın bir soğukluk vermeyi başarıyor, zaten test sonuçlarıda benzer. Sadece bir 10dk. önce bardağınızıda dolaba koyun yeter (vakumlu bardağı buzluğa atmayın sakın), 10 dk. vaktiniz yoksa da soğuk suyla çalkalayın. Bira içenler bilir hele yazın o bardağın dibini içmek istemezsin ama ziyan olmasın diye içersin ya. Bunda hiç öyle birşey yok çok garip. Ayrıca selefi boyda olan cam bardaklardan da yaklaşık olarak yarısı kadar hafif olması da güzel bir avantaj.

• Alıp kullanmıcak varsa satın alabilirim arkadaşlar
  • Bende bir tanesini sattım ama sonra aklıma bir tane de yazlığa koymak lazım diyerek biraz da pişman oldum aslında. Satacak olan varsa bende talibim (tabi ki alış fiyatından). Yoksa bir daha ki kampanyayı da bekleriz illaki bir daha düşecek fiyatları.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.