Şimdi Ara

Stalker Lost Alpha Türkçe Yama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
6
Favori
4.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm seriyi severek oynamıştım zamanında. Bi bu kaldı. Sayenizde onuda oynayacaz. Teşekürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyisi bende bekleyeyim.
    '' Yamayı dün bende 1.4005 güncellemesi ile denedim.Arkadaşın dediği gibi 3-5 dk sonra donuyor.''

1.4007 güncellemesi ile oyun daha iyi gibi.
    Kolay gelsin Uğur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailyt -- 19 Şubat 2019; 9:51:49 >
  • Hocam bende final sürümünü türkçe yamanıza uyumlu hale getirmenizi bekleyeceğim. Eski versiyonlarda genellikle çeşitli buglar oluyor. Modun yapımcıları bu sebebple güncelleme getiriyor, güncelleme getiriyorkende ekstra özellikler vs ekliyorlar.
  • James Sawyer kullanıcısına yanıt
    Çok doğru söylüyorsun . 1.4007 türkçe yamasına başlıyorum 1.3001 yamasında bazı buglar var pda da iletişim bölümüne tıklayınca oyun çöküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uğur Güney -- 21 Şubat 2019; 0:58:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uğur Güney

Çok doğru söylüyorsun . 1.4007 türkçe yamasına başlıyorum 1.3001 yamasında bazı buglar var pda da iletişim bölümüne tıklayınca oyun çöküyor
    dostum selamlar, varmıdır bir gelişme=)
  • 11.03.2019 tarihli Uğur la mailden gelen cevap...:

- Uğur ne yaptın gözüm var mı bir gelişme?

- 1.4007 sürümünde varolan metinleri de değiştirmişler onun için sıfırdan çevirerek yapıcam biraz mola verdim kendime , benim planım eski türkçe yamayı 1.4007 sürümüyle birleştirmekti böylelikle zamandan kazanmış olacaktım ama planlandığı gibi gitmedi . Şuan yarısındayım %50 tamamlandı.

Metinleri değiştirdiklerine göre bence 1.4 versiyonu da oynanmalı diye düşünüyorum.
    Bitince de 1.4007 sürümü de oynanabilir...
  • 1.4007 Sürümü için türkçe yama çalışmamız çok güzel ilerliyor. Yakın bir tarihte yayınlanacaktır. Stalker hayranları takipte kalın.
  • Bekliyoruz Uğur...Kolay gelsin...
  • hey stalker... takipteyiz=)
  • Beklemedeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James Sawyer -- 24 Mart 2019; 18:24:59 >
  • Son durum nedir?
    Büyük bir Kısmı tamamlanmış bulunmaktadır. En iyi şekilde hazırlayıp herkesin türkçe oynamasını sağlayacağız.
  • beklemedeyiz (=
  • 3'lü seriden sonra Lost Alpha'da efsane olur Türkçe ile Beklemedeyiz
  • Türkçe yama çalışması sanırım durdu?
    Türkçe yama çalışması durmadı, sadece fazla diyolog olduğu için yavaş ilerliyorum çevirinin anlaşılır bir şekilde olmasına gayret ediyorum . Yama tamamlanıp indirdiğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uğur Güney

Türkçe yama çalışması durmadı, sadece fazla diyolog olduğu için yavaş ilerliyorum çevirinin anlaşılır bir şekilde olmasına gayret ediyorum . Yama tamamlanıp indirdiğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız :)
    Call of chernobly türkçe yamasını yapan arkadaşımız yanlış anlamasın eğer bunu okuyorsa ben sizi gayet iyi anladım hocam.
    Ben normalde call of chernobly türkçe yamasını kullanırken diyaloglar çok saçma ve hiç anlaşılmıyordu. En azından stalker lost alphada böyle birşey olmasın.
    Bu yüzden yavaş fakat öz olacaksa ben beklerim. En azından dediğiniz gibi saçma sapan diyaloglar çıkmasın call of chernobly türkçe yaması gibi olmasın yani :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James Sawyer -- 13 Nisan 2019; 1:57:10 >

Gerçekten çok iyi bir konuya değindiniz. Chernobly ve diğer oyunlarda hikayenin konusu anlaşılmıyor ve ayrıyetten 1.3001 sürümü için hazırladığım türkçe yamada acele ettiğimden dolayı bende aynı hataya düştüm bazı yerlerde anlaşılmayan cümleler oldu. fakat 1.4007 için aynısı olmayacaktır . iyi anlaşılır bir şekilde hazırlayacağım dediğiniz gibi yavaş ama öz olacaktır
  • Selam, tahmini bir tarih verme şansınız varmıdır acaba?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.