Şimdi Ara

Stalker Lost Alpha Türkçe Yama (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
6
Favori
4.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.oyunindir.vip/oyun-indir/stalker-lost-alpha-dc-indir-full-final.html

Arkadaşlar oyunu birde buradan indiridim.Hani 1.4007 ve Türkçe Yamalı olduğu için.
    Ama konuşmanın bir yerinden sonra oyundan atıyor.Sizde indirin bir deneyin (yorum kısmında sadece yama linki de var) sizde de oyundan atacak mı?
  • Yamanın yapımı devam ediyor. Yeni fotoğraflar gelmiş.
  • Bana özelden yamanın bittiğini sadece yayınlanmayı beklediği söyledi 2 gün önce Tabii ben oyunu bitirdim bu arada :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TamaoSerizawa

Bana özelden yamanın bittiğini sadece yayınlanmayı beklediği söyledi 2 gün önce Tabii ben oyunu bitirdim bu arada :D
    bittiyse niye yayınlamıyo ?
  • ReconTR kullanıcısına yanıt
    Hocam orasını bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailt

https://www.oyunindir.vip/oyun-indir/stalker-lost-alpha-dc-indir-full-final.html

Arkadaşlar oyunu birde buradan indiridim.Hani 1.4007 ve Türkçe Yamalı olduğu için.
    Ama konuşmanın bir yerinden sonra oyundan atıyor.Sizde indirin bir deneyin (yorum kısmında sadece yama linki de var) sizde de oyundan atacak mı?
    Yorumdaki, yama 1.3 versiyona ait, 1.4007ile çalışmaz
  • Evet çalışmıyor. Bir süre sonra oyun/bilgisayar kilitlenip kalıyor...
    Uyuz site 1.4007 versiyona uygun gibi göstermiş...
  • ismailyt İ kullanıcısına yanıt
    İsmail abi bilmediğin sitelerden bişey indirme, başlıkta senin istedigin şeyler yazıyor indiriyon saçma sapan bişey çıkabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uğur Güney -- 26 Mayıs 2019; 21:48:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada yayınlanması için oyunda türkçe yamayla birlikte son versiyon olsa dahi bir kaç oyun hatasınıda hallettim. Setup ve lisans işlerinide hallettim yarın iftardan sonra (istanbul saatime göre) yamayı kesinlikle yayınlıyorum, baya zaman geçti biliyorum fakat çok güzel oldu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uğur Güney -- 26 Mayıs 2019; 21:52:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uğur Güney

Bu arada yayınlanması için oyunda türkçe yamayla birlikte son versiyon olsa dahi bir kaç oyun hatasınıda hallettim. Setup ve lisans işlerinide hallettim yarın iftardan sonra (istanbul saatime göre) yamayı kesinlikle yayınlıyorum, baya zaman geçti biliyorum fakat çok güzel oldu .
    Adamsın

• quote:

Bu arada yayınlanması için oyunda türkçe yamayla birlikte son versiyon olsa dahi bir kaç oyun hatasınıda hallettim. Setup ve lisans işlerinide hallettim yarın iftardan sonra (istanbul saatime göre) yamayı kesinlikle yayınlıyorum, baya zaman geçti biliyorum fakat çok güzel oldu .
    Yazılım dili biliyor musunuz?
  • James Sawyer kullanıcısına yanıt
    Lisede Bilişim teknolojilerinden mezunum bilgisayar dili gördük çok az biliyorum

• Yayınlıyorum arkadaşlar , inşallah yamada herhangi bir yerde yanlışlık yapmamışımdır. Derinlemesine kontrol ettim herşeyi ayarladım kurulum eskisinde olduğu gibi aynı direk indirdiğiniz dosyanın üzerine çift tıklayın "ileri ileri ileri" ve yüklendi.
  • Şuan da yayında indirin kuramayan olursa haber etsin yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uğur Güney -- 28 Mayıs 2019; 0:35:47 >
  • quote:

Şuan da yayında indirin kuramayan olursa haber etsin yardımcı olurum
    kurulum yaparken configratör.exe bulunamadı diyo reis nasıl düzeltebilirim ?
  • Oyun yüklü mü sende

• Sen oyunun kurulu olduğu yeri belirtip yüklediysen türkçe yama yüklenmiştir. O hatayı boşver oyununa gir bi bak bakalım türkçe olmuşmu

• Senin dediğin gibiymiş saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReconTR -- 28 Mayıs 2019; 3:13:19 >
  • quote:

İsmail abi bilmediğin sitelerden bişey indirme, başlıkta senin istedigin şeyler yazıyor indiriyon saçma sapan bişey çıkabiliyor
    Eyvallah Uğur cuğum eline emeğine sağlık.Çok teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.