Şimdi Ara

Satılık Xbox one x 2700tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk sahibiyim. Tek kol+cihaz+güç kablosu+hdmi kablo+ dikey kullanma aparatı olarak verilecektir. Kutusu ve faturası yoktur. Garantisi sona erdi.

2700₺

İzmit merkez elden alışveriş yapabiliriz.

Önce havale sonra alıcı ödemeli gönderebilirim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kynenn -- 20 Haziran 2020; 17:18:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yer neresi hocam

• İstanbul da misiniz?

• İzmit merkezdeyim.

• 1750 TL ya one 2400 TL ye one s satılıyor ve siz one x i 2900 e vereceksiniz...

kimse kusura bakmasın ama one x satacak olsam şu an 3500 den aşağı satmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

1750 TL ya one 2400 TL ye one s satılıyor ve siz one x i 2900 e vereceksiniz...

kimse kusura bakmasın ama one x satacak olsam şu an 3500 den aşağı satmam
    Ne 1750 ye one alan var ne 2400 e one s.

Piyasa tamamen şişmiş durumda. 3500 e 2-3 aylık one x ler satılmıyor. Arkadaşın istediği fiyat şu anki şişmiş piyasaya göre ucuz olmasına karşın(ki bence olması gereken fiyat bu zaten) alıcı yoksa daha da düşer. Arz talep meselesinden dolayı fiyatlar arttı, yine aynı meseleden dolayı fiyatlar düşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3nokta1

Ne 1750 ye one alan var ne 2400 e one s.

Piyasa tamamen şişmiş durumda. 3500 e 2-3 aylık one x ler satılmıyor. Arkadaşın istediği fiyat şu anki şişmiş piyasaya göre ucuz olmasına karşın(ki bence olması gereken fiyat bu zaten) alıcı yoksa daha da düşer. Arz talep meselesinden dolayı fiyatlar arttı, yine aynı meseleden dolayı fiyatlar düşecek.

Alıntıları Göster
    indikten sonra sizin dediğiniz veya şimdiki fiyata satabilir o halde ben de onu diyorum

ve o dediğiniz de ancak vergi geri inerse mümkün onun için de sonbahar sonu... "şu an" 0 fiyatlarını ve diğer konsolların fiyatlarını göz önüne alınca one x 2. el fiyatları durumuna göre 3300-3400-3500-3600-3700 bu bantta olmalı öldürmenin manası yok -BANA GÖRE- size göre de bakın durum farklıymış almayan da almasın madem beklesin

alan razı satan razı ise bize pek bir şey söylemek düşmez zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 5 Haziran 2020; 17:51:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

indikten sonra sizin dediğiniz veya şimdiki fiyata satabilir o halde ben de onu diyorum

ve o dediğiniz de ancak vergi geri inerse mümkün onun için de sonbahar sonu... "şu an" 0 fiyatlarını ve diğer konsolların fiyatlarını göz önüne alınca one x 2. el fiyatları durumuna göre 3300-3400-3500-3600-3700 bu bantta olmalı öldürmenin manası yok -BANA GÖRE- size göre de bakın durum farklıymış almayan da almasın madem beklesin

alan razı satan razı ise bize pek bir şey söylemek düşmez zaten.

Alıntıları Göster
    Size görelik bana görelik bir durum yok hocam. Piyasada alıcı yok. Kimsenin piyasayı öldürdüğü falan da yok bu arada. Tabiki eski fiyatlara inmeyecek ama illa ki düşecek ve bu süreç başladı ister kabul edin ister etmeyin. Kimse 3700 lere ikinci el one x almıyor artık.

Kapalı kutu one s i 2250 liraya zar zor sattım 1-2 hafta önce. Şu an 3.5 aylık one x satıyorum 3500 liraya, mesaj atan yok. Sizin mesajınızı gören çok ucuza satılıyor falan zannedecek de öyle bir durum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3nokta1

Size görelik bana görelik bir durum yok hocam. Piyasada alıcı yok. Kimsenin piyasayı öldürdüğü falan da yok bu arada. Tabiki eski fiyatlara inmeyecek ama illa ki düşecek ve bu süreç başladı ister kabul edin ister etmeyin. Kimse 3700 lere ikinci el one x almıyor artık.

Kapalı kutu one s i 2250 liraya zar zor sattım 1-2 hafta önce. Şu an 3.5 aylık one x satıyorum 3500 liraya, mesaj atan yok. Sizin mesajınızı gören çok ucuza satılıyor falan zannedecek de öyle bir durum yok.

Alıntıları Göster
    Var hocam size göre anormal olan fiyatlar düşsün istiyorsunuz ama istediğiniz fiyata ne ürünü satabiliyorsunuz ne alabiliyorsunuz dediğiniz gibi :) ama bana para lazım acil satıcam şekil a...

siz anlattığım şeyi anlamadınız ya da benim dediğim doğrusu diye düşünüyorsunuz sanırım. 0 fiyatları inerse dediğiniz şey mümkün. Bu fiyatlar varken şu an eski piyasa gibi 2. el piyasasının hareket etmesini beklemeniz saçma diyorum ha bana para lazım satılsın diye fiyat düşürüp elden çıkarıcam derseniz o sizin bileceğiniz iş sizin sattığınız fiyat kimseyi bağlamaz bu durumda. siz diyorsunuz ki olması gereken bu :D olması gereken bu değil işte bakın kendiniz diyorsunuz mesaj atan yok diye atmasın ? alamıyorsa almasın mesela ?

2250TL ye one s satıp 3500 e one x satamıyorum demekki ederi bu değil diye düşünüyorsanız hata edersiniz siz de.

"Şu an 3.5 aylık one x satıyorum 3500 liraya" ben de tam bunu diyorum işte :D siz süreci başlatın dediğim gibi ürünün 0 satış fiyatı ulaşılabilirliği durumu vs belirler 2. el fiyatını "ahmet geçen 10TL ya sattı sen de 10 a satacaksın" gibi bir durum söz konusu bile değil bakış açınız buysa.

siz ister fiyat kırıp satılmasını sağlarsınız ister bekler bu şekilde olması gereken yani benim dediğim ve de sizin belirlediğiniz 3500 e satmayı beklersiniz yapacak bir şey yok.

• ilker burak kullanıcısına yanıt
    Garantisiz one s ler 1750₺ den zor alıcı buluyor
    Garantili 22 ay s konsolloar 2200 civarı
    Ben x aldım 3200 e 22 ay garantili 3500 e garantisiz
    Konsolu kim alır

• quote:

Orijinalden alıntı: makavell54

Garantisiz one s ler 1750₺ den zor alıcı buluyor
    Garantili 22 ay s konsolloar 2200 civarı
    Ben x aldım 3200 e 22 ay garantili 3500 e garantisiz
    Konsolu kim alır
    https://forum.donanimhaber.com/satildi-silinebilir--143483933#143483933

bu ürünü 2200 yazıp 1900 e sattıysanız demekki alan var siz satarken fiyatlar yüksek ama alırken düşük olsun tabiki en güzeli yine aynı şekilde 3200 size iyi fiyat gelmiş almışsınız ben size aldığınız one x i 3500 ün 1 kuruş altına satmazdım mesela siz de almazdınız olur biterdi :)

ve ayrıca demekki garantisiz de olsa ürün satılabiliyor garanti bitince son kullanma tarihi geçmiyor yani kısaca...

her neyse gereksiz uzadı konu ben satmam dediğim fiyat garantili için geçerli zaten fiyat aralığı verdim yukarıda garantisiz "taş çatlasın" 3000 altı fiyatlar konsol temizse gerçekçi değil bana göre alana satana mani olmayalım başka bir şey yazmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 5 Haziran 2020; 22:35:52 >

• İyi güzel konuşuyorsunuz ama bu fiyata teklif bile yok. 3500₺ ye satmak imkansız. Ya da alıcı bulmak çok zor diyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kynenn

İyi güzel konuşuyorsunuz ama bu fiyata teklif bile yok. 3500₺ ye satmak imkansız. Ya da alıcı bulmak çok zor diyeyim.
    est hocam siz 3500 e satmalısınız demiyorum benim dediğim kişisel ben olsam bu fiyatlara satmazdım bu kadar :)

elimde 1 yıllık tertemiz one x var şu anki fiyatların altına sıfır olarak aldım ben de zamanında çok şükür kullanıyorum memnunum ve diğer arkadaşların dediği de doğru bir yerde ancak one s lerin kendi sattıkları one x lerin söyledikleri üzere ve de geçen ayki ilan fiyatları ortada

teklif gelmiyor diye one s fiyatına verin o zaman oldu olacak ha dediğim gibi para lazımdır satarsınız 2700 e 2800 e ama durum gerçeği yansıtmaz yeni garantisiz xbox one x fiyatı normali olmaz.

keşke çok daha düşse de fiyatlar ben de aldığım fiyatların altına satsam 2. el olarak... satmayı düşünmüyorum gerçi o ayrı konu :)

one x in o ürünlere kıyasla piyasa fiyatı farkı belli ve sizin fiyatınızla da karşılaştırılınca bence sizin ürün "o one s vs ye göre çok daha alınası" fiyatta alıcısına da hayırlı olsun diyelim özetle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 5 Haziran 2020; 23:0:9 >

Hayır ben fiyat yüksek demedim yanlış anladınız arkadaşın fiyatı uygun 3500 e alıcı bulmaz demek istedim

• quote:

Hayır ben fiyat yüksek demedim yanlış anladınız arkadaşın fiyatı uygun 3500 e alıcı bulmaz demek istedim
    benim tarafımda yanlış anlama yok hocam o sizin tarafınıza ait olur olsa olsa

konudaki ilk mesajımdaki ironiyi anlamayıp "piyasası bu kardeş" demeye getirip ben dahil herkesi bilgilendirmenizi izliyorum ben

"Arkadaşın istediği fiyat şu anki şişmiş piyasaya göre ucuz olmasına karşın(ki bence olması gereken fiyat bu zaten) alıcı yoksa daha da düşer."

vurguladığım yeri tekrar okur sonra da cümleye devam ederseniz sevinirim.

"Size görelik bana görelik bir durum yok hocam."

bir sonraki mesajda bana yazılan cevap. niye ? -BANA GÖRE- dedim diye. arkadaş bir önceki mesajında ne diyordu ? unuttunuz mu ? söyleyim "bence olması gereken fiyat" aynı zamanda da "ama ucuz" diyordu devamında... onun "bence"sine cevabım bana göre olunca size göresi bana göresi yok oldu...

"Kapalı kutu one s i 2250 liraya zar zor sattım 1-2 hafta önce"

benzer tarihlerde sizin garantisi bitmek üzere olan one s e 2200 istediğiniz ilanınızın linkini verdim. bu mantıkla ilan sahibi garantisiz one x i 2900 e satarken pek ala 3500 yazarım satarsam satılır satılmaz pazarlık vs orası benim bileceğim şey.

"Ben x aldım 3200 e 22 ay garantili 3500 e garantisiz
    Konsolu kim alır"

demişsiniz sonra da... e bu arkadaş sıfır kapalı kutuyu satmış 2250 ye ? siz koymuşsunuz ilana garanti sonuna gelmiş 2200 e ??? hayırdır ? garantisiz konsol oluyor demekki satan siz olunca hem de neredeyse sıfırıyla benzer fiyata...

ben vazgeçtim arkadaşlar satmayacaktım ama elimdeki one x in garantisi bitince 4500 e satıcam diye tahmin ediyorum ileride şimdiden "zor satarsın o kadar etmez piyasadan haberin yok" şeklinde mesajlarınızı bekliyorum kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 6 Haziran 2020; 3:41:57 >

Bak benim ilanımda rocess arkadaşımızın ilanı iyi oku 2200 dedi ben letgoya koy burda gitmez demeye getirdim 2000 dedik 1900 e ver anca satılır dedim hatta yazdım insiyatif alarak 1900 diye o ürünün fiyatı düşmedi zaten 1900 yazdık 1900 e de satıldı zaten

• quote:

Bak benim ilanımda rocess arkadaşımızın ilanı iyi oku 2200 dedi ben letgoya koy burda gitmez demeye getirdim 2000 dedik 1900 e ver anca satılır dedim hatta yazdım insiyatif alarak 1900 diye o ürünün fiyatı düşmedi zaten 1900 yazdık 1900 e de satıldı zaten
    madem öyle benim buraya diğer konsolların fiyatı buysa ben de satarım şu fiyata dememin nesine cevap yazıyorsunuz o zaman ? ben o kısmı anlamak istiyorum hala.

sattığınız fiyat yazıyor okuduk merak etmeyin ben de 3500 yazar 3000-3100 indiririm pek ala sizin yaptığınız gibi değil mi ?

ayrıca yine yüksek sizin fiyat ben sizin ilanı bulup "ne bu fiyat satamazsın, 1900 e anca satarsın, 1900 de etmez 2200 e sıfırı var, kim ne yapsın garantisiz konsolu" vs vs dedim mi de falancanın ilanına yazdığım dalga geçtiğim belli bir şeye damlayıp "3500 e garantisiz konsol mu olur ben aldım şu kadara olması gereken bu" vs vs diyorsunuz bunu cidden merak ediyorum :)

size göre öyleyse ben de bence böyle diyorum mesele bu kadar basit.

• Boşver tartışmayın. Ben size one x satayım olay kapansın😂 Sizde kurtulun bende. 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kynenn -- 7 Haziran 2020; 8:43:49 >

• .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.