Şimdi Ara

Stadta otopark sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün stada arabayla gitmeyi düşünüyorum. Arabayı nereye park edebilirim? Stadın otoparkı kaç liradır? Bu konuda bilgisi olan varsa biliglendirebilir mi?

• Bende merak ediyorum. Bilen biri varsa cevaplayabilir mi?
  • Stadın otoparkına kartınız olmadan giremiyorsunuz ama hemen yolun öbür tarafında ispark var arabayı oraya çekip alt geçitten stada girebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Stadın otoparkına kartınız olmadan giremiyorsunuz ama hemen yolun öbür tarafında ispark var arabayı oraya çekip alt geçitten stada girebilirsiniz.

İspark'ın fiyatı ne kadar?
  • ispark geçen sene 5 liraydı. bu sene fiyatını 10 lira yaptığına dair duyum aldım. 10 liradan fazla değildir ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkeita

quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Stadın otoparkına kartınız olmadan giremiyorsunuz ama hemen yolun öbür tarafında ispark var arabayı oraya çekip alt geçitten stada girebilirsiniz.

İspark'ın fiyatı ne kadar?

Yanlış hatırlamıyorsam 5 TL idi.
  • fiorentina maçında isparka bıraktım geçen yıl 5 liraydı bu yıl 10 yapmışlar, çok rahat oluyo, kapalı otopark ve stada metro yoluyla bağlantısı var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz c

fiorentina maçında isparka bıraktım geçen yıl 5 liraydı bu yıl 10 yapmışlar, çok rahat oluyo, kapalı otopark ve stada metro yoluyla bağlantısı var..

Oraya nasıl gidebiliriz peki. Tabelalar filan var mı İspark otoparkı diye?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deniz c

fiorentina maçında isparka bıraktım geçen yıl 5 liraydı bu yıl 10 yapmışlar, çok rahat oluyo, kapalı otopark ve stada metro yoluyla bağlantısı var..

Oraya nasıl gidebiliriz peki. Tabelalar filan var mı İspark otoparkı diye?

var kardeş stadın direk karşısındaki seyrantepe metrosu girişinin önünde zaten.
  • Gecen sene cok toz toprakti o otopark. Bu sene duzeldi mi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen sene insaat halindeydi ben gittigimde.

Mactan sonra 45 dk. arabayi aradim. Zor buldum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demekki sorun yokmuş. Başlık stadta bir otopark sorunu olduğunu anımsatıyor, konu açarken dikkat edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_stig

Gecen sene cok toz toprakti o otopark. Bu sene duzeldi mi acaba?

Bunu bende merak ediyorum.

• Kaç lira gençler bilgilendirirseniz sevinırım

• Gittik gördük anlatalım... Tasarlayan mimarın kulaklarını çok çınlattık. Öyle bir büyük bir otopark yapıyorsun stad için tek giriş-çıkış koyuyorsun. Maç çıkışı otoparkın içi ana baba günüydü her yerden araba fışkırıyordu. Bazı yerler hala toz toprak. Fiyatı ise 10TL fakat iki tane 5TL'lik fiş veriyorlar. Tahminimce maç günü çakallığı.

Gideceklere tavsiyem maç bittikten sonra bir yarın saat oturun rahat rahat çıkarsınız.
  • quote:

Gittik gördük anlatalım... Tasarlayan mimarın kulaklarını çok çınlattık. Öyle bir büyük bir otopark yapıyorsun stad için tek giriş-çıkış koyuyorsun. Maç çıkışı otoparkın içi ana baba günüydü her yerden araba fışkırıyordu. Bazı yerler hala toz toprak. Fiyatı ise 10TL fakat iki tane 5TL'lik fiş veriyorlar. Tahminimce maç günü çakallığı.

Gideceklere tavsiyem maç bittikten sonra bir yarın saat oturun rahat rahat çıkarsınız.

Hocam bikeresinde arabanın teki ikinci kattan birinci kata düşmüş ters cevrilmis haldeydi 1 çıkış kapandı diğerini yonlenmek zorunda kaldık 3 saatte parktan çıkmistik 1.5 saatte sakaryaya vardık( evden tam 102 dakikada parkın içine giriyoduk normalde) nimarin kulaklarını bende baya cinlatmistim 3000 aracı aynı zamanda 2 gecitten mi cikarilir zekasını seveyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.