Şimdi Ara

SSS & Yeni Başlayanlar Konusu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
9
Favori
23.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokg

quote:

Orijinalden alıntı: time123456

quote:

quote:

Arkadaşlar oyuna yeni başladım deck ne işe yarar ve nasıl yapılır bilmiyorum. Neye göre ve nasıl yapmalıyım?

Oyunda kullandığın 30 karta deck (deste) deniyor işte. Belli ki yenisin 9. soruyu bi okumanı tavsiye ederim. Burada hazır desteleri de kullanabilirsin kendi rastgele yaptığın desteleri de.

Peki ne işe yarar?

Oyun attın mı sen hiç?

Evet çok attım 9 karakter de açıldı şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar oyuna yeni başladım deck ne işe yarar ve nasıl yapılır bilmiyorum. Neye göre ve nasıl yapmalıyım?

Oyunda kullandığın 30 karta deck (deste) deniyor işte. Belli ki yenisin 9. soruyu bi okumanı tavsiye ederim. Burada hazır desteleri de kullanabilirsin kendi rastgele yaptığın desteleri de.

Peki ne işe yarar?

Oyun attın mı sen hiç?

O halde oyunda kartların ne işe yaradığını anlamış olman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 14 Temmuz 2014; 22:15:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Peki ne işe yarar?

Oyun attın mı sen hiç?

O halde oyunda kartların ne işe yaradığını anlamış olman lazım.

Oyunu zaten anladım. Sadece şu anda hiç deste oluşturmadım ve ne işe yaradığını bilmiyorum. Nasıl oluşturmalıyım, ne zaman oluşturmalıyım ve ne işe yarıyor. Ben bunları merak ediyorum hocam.
  • quote:

Oyunu zaten anladım. Sadece şu anda hiç deste oluşturmadım ve ne işe yaradığını bilmiyorum. Nasıl oluşturmalıyım, ne zaman oluşturmalıyım ve ne işe yarıyor. Ben bunları merak ediyorum hocam.

Deste oluşturmanın iki yolu var: ya internetteki hazır destelerden kullanacak ya da kendi destelerini oluşturacaksın. Hazır desteler genelde iyi oyucular tarafından oluşturulan sağlam destelerdir ama oyundaki herhangi bir kartı isteyebileceğinden belirli bi süre oynayıp koleksiyonu genişletmedikçe yapabilmek zor. Kendi desteni oluşturmakta da, çok tecrübeli değilim diğer arkadaşların da katkısını beklerim ama genel olarak dikkat ettiğim şeyler kart çekme kartları, tauntlar, minyon-spell dengesi, minyonları direkt ortadan kaldırmaya yarayan removal denen kartlar, bir de mana dengesi. Genelde mana grafiğinin tepesinin 2-3-4 aralığında olup, 0dan itibaren artıp 7+ya doğru azalması beklenir. Eğer grafik böyle değilse ona göre önlem alınması gerekebilir.
  • ilk bastan beri uyeligim var betadan dahi daha 2-3 kez oynayabildim kavramaya calisiyorum tesekkurler yazin icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: shortcut

ilk bastan beri uyeligim var betadan dahi daha 2-3 kez oynayabildim kavramaya calisiyorum tesekkurler yazin icin

Lafı bile olmaz .)
  • Çok faydalı konu teşekkürler kafamdaki soru işaretlerinin çoğu giderildi diyebilirim
  • güzel konu eline sağlık.
  • Yaralı konu takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  SSS & Yeni Başlayanlar Konusu
    tek seferlikgörvlerin çogunu yaptım günlük görevleri yatım bütün basic kartları aldım ranked oynamayada başladım şuan 1305 gold var ne yapmalıyım bir kaç tane pack açtım 2 kere arena girdim onlarda da 1 win aldım
  • İlk yapılması gerekenleri başında, kanaatimce koleksiyonu genişletmek geliyor.En az orta seviye oyun tecrübesine sahip oyuncular için bunun en makul yolu Arena.Gelen ödül, kazanılan oyun sayısına göre değiştiğinden ötürü şu etapta Arenaya girmeniz zarar olacaktır. Elinizdeki kartlarla, farklı classlar için farklı farklı deckler oluşturup; main classınız ve oyun stilinizi oluşturmakla başlayın. Ranked'da tecrübenizi arttırmaya, ilerlemeye çalışın. Bu esnada deckinizde mevcut eksiklikleri zaten tespit edeceksiniz; her destede olması gereken kartlar nedir, deck nasıl oluşturulur tecrübeniz artacak. Bu süre zarfında en az 1K gold kenarda kalmak kaydıyla, fazla gold ile pack açabilirsiniz. Sonrasında Arenaya girip, Gold, dust ve pack farm yapmak en iyisi olacaktır.

@ozgurr84
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

İlk yapılması gerekenleri başında, kanaatimce koleksiyonu genişletmek geliyor.En az orta seviye oyun tecrübesine sahip oyuncular için bunun en makul yolu Arena.Gelen ödül, kazanılan oyun sayısına göre değiştiğinden ötürü şu etapta Arenaya girmeniz zarar olacaktır. Elinizdeki kartlarla, farklı classlar için farklı farklı deckler oluşturup; main classınız ve oyun stilinizi oluşturmakla başlayın. Ranked'da tecrübenizi arttırmaya, ilerlemeye çalışın. Bu esnada deckinizde mevcut eksiklikleri zaten tespit edeceksiniz; her destede olması gereken kartlar nedir, deck nasıl oluşturulur tecrübeniz artacak. Bu süre zarfında en az 1K gold kenarda kalmak kaydıyla, fazla gold ile pack açabilirsiniz. Sonrasında Arenaya girip, Gold, dust ve pack farm yapmak en iyisi olacaktır.

@ozgurr84

costum deck konusunda pek başarılı degilim basic kartlarla yapabilecem deckleri nerden bulabilirim
  • ozgurr84 kullanıcısına yanıt
    Yoruma açık bir soru, ama ben de paket almanı ve oyunu tam öğremeden arenaya girmemeni tavsiye ederim. ANDREI'in aksine ben tüm paranı harca diyorum . Ya şu anda diğer kartlara ulaşmada altın sıkıntısı çekeceksin, ya da ilerde arena kasarken. Bana ikincisinde beklemek daha iyi gibi geliyor. Oynayacağın sınıfları seç, oynamayacağın sınıfların kartları çıkarsa da acıma, kır. Koleksiyonu genişletip yeni kartlarla yeni desteler deneyecek, bu süreçte oyunu öğreneceksin zaten.
  • ranked girmezsek beli süre rankimiz düşüyor mu böyle bişi var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr84

ranked girmezsek beli süre rankimiz düşüyor mu böyle bişi var mı
    Her sezon başı; sezon bitimi rank'ınıza göre düşüş yaşanır @ozgurr84.
  • Yeni başlayan olarak bana çok yardımı dokunan bir konu
  • Konuya naxx güncellemesi yapsak güzel olabilir. Güzel konu olmuş bu arada eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

Konuya naxx güncellemesi yapsak güzel olabilir. Güzel konu olmuş bu arada eline sağlık.

Eyvallah. Ya ne zamandır aklımda da fırsat olmuyor. Yaz okulu staj yeni dönem derken kaldı böyle. Naxx haricinde de konuyu biraz daha düzenlemeyi düşünüyorum en kısa zamanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Tutorialde lorewalker i gecemedim yardim eder misiniz?

Nasıl bir sıkıntı yaşıyorsun?
  • quote:

quote:

quote:

Tutorialde lorewalker i gecemedim yardim eder misiniz?

Nasıl bir sıkıntı yaşıyorsun?

Cok zor hocam benim mana bitiyor adam 3 kart basiyor ayni anda. Sonra bana 5 dmg 1 hp ve 2 dmg 7 hp creepler geliyor onlari da kesiyor.

Tutorial'ı oynayalı aylar oldu ama hatırladığım kadarıyla gözün korkmadan oynamalısın. Büyük minyonlarının hasarını küçük minyon öldürmek için ziyan etme, rakibe vur ve her tur adamı öldürüp öldüremediğini kontrol et. Hero Power'ını etkili kullanmaya çalış. Bir canlık minyonları onunla öldür hep.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.