Şimdi Ara

SSS & Yeni Başlayanlar Konusu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
9
Favori
23.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokg

Günlük görevler dahildi ona. Genelde tüm heroları 10 level yapmak bir günde yapılan bişey değil.

yarısı 10 oldu mesela bugün günlük görev henüz gelmedi kaçta gelecek acaba
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Gece 1'de geliyor TSİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

dediğiniz 1000 altını nereden yapacaz ki ben expertde yendim bir kaç heroyu altın gelmedi acaba önceden yenmişiyim dicem sanmıyorum nerden bakabiliriz

Heroları 10 level yapıp , expert botların hepsini yenip , günlük görevleride kaçırmadan yaparsanız bunları yapana kadar 100 winde 300 gold ödülü vs de alırsınız , birikiyor o kadar gold hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvoRoncatto

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

dediğiniz 1000 altını nereden yapacaz ki ben expertde yendim bir kaç heroyu altın gelmedi acaba önceden yenmişiyim dicem sanmıyorum nerden bakabiliriz

Heroları 10 level yapıp , expert botların hepsini yenip , günlük görevleride kaçırmadan yaparsanız bunları yapana kadar 100 winde 300 gold ödülü vs de alırsınız , birikiyor o kadar gold hocam.

expert botlar çok zor ya rare kartlar falan ben basic kartlarla nasıl yenicem bunları

• Merhabalar birkaç sorum olcak yardımcı olursanız sevinirim. Öncelikle HS ye 4 gün önce başladım ve birçok şey hakkında bilgim yok yazınızı okudum. Fakat aklıma takılan sorular ;
    1) tüm şampları açtım 5 tanesini seviye 10 yaptım hepsini yapmam şart mı ? hepsini yaptıktan sonra 1 class belirleyip sürekli onunla mı oynamam gerekiyor.
    2) Turnuva maçlarını izlediğimde genelde 3-4 class üzerinde yoğunlaşılıyor bu diğer classların zayıf kaldıgı anlamına mı geliyor ?
    3) Oyunun mantıgını az çok çözmeye çalışıyorum fakat şimdilik masada kartı fazla olanın oyuna hakim oldugunu anladım gerçekten böyle mi ?
    4) Deck kısmında 5 tane deckim olduğu görünüyor bunları hemen açmalımıyım ? Şimididen teşekkürler
  • Lynefaynel L kullanıcısına yanıt
    1.tüm heroları 10 level yaparsan gold veriyor fazladan zaten hepsini denerken 10 oluyorsun.Hatta ben hala karar veremediğim icin hepsi 40 oldu

2.Metada olan decklere göre popüler olan classlar var. Bu diğerlerinin kötü olduğu anlamına gelmez ama şu son nerflerden sonra rogue un işi zor gibi.priest warrior falan el üstünde tutulan classlar mesela.

3.Duruma göre kartın varsa her an değişebiliyor oyun lethal kaçırmamaya calış ve masa temizlemek için kart bulundur.silence ve draw kart bulundur deckinde. Örneğin masa kontrolü olmasina rağmen priest auc+circle combosuyla mage fs la bütün minionlarını hiç edebiliyorlar.o yüzden kimle oynadığına dikkat edip canlarını kontrol etmelisin.control warrior da minion koydurmayan cinsten bir deck.

4.Beklemene gerek yok aç gitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1) Bütün classları 10 level yapmak zorunda değilsin fakat yapmanda yarar var. Oynamak istediğin classa ait basic kartları o classı 10 levela getirmeden almanın başka yolu yok, oynamak istemiyorsan tek eksiğin bütün classları 10 level yapınca verilen gold ödülü olur (100 golddu yanlış hatırlamıyorsam)

2) 1 ay önce Paladin en zayıf classtı onun dışında bütün classların arasında denge vardı, şimdi Paladin fena değil gibi Rogue zayıf kaldı onun yerine. Diğer classların hepsi oynanıyor.

3) Oyunda önemli olan 4 tane avantaj türü var. Biri senin dediğin board avantajı, öbürleri can durumun, elindeki kart sayın ve harcadığın/harcamadığın kartlar. Bunların hepsinde üstünsen oyunu açık ara kazanıyorsun demektir. Masada kartın fazla diyelim ama elinde rakibe göre çok az kart var, olur da rakip senin masadaki kartlarını temizlerse elindeki kart avantajından dolayı rakip kazanıyor demektir. Destelerin stratejileri zaten bu avantajlardan hangisine yoğunlaşacağı üzerine oluşturuluyor.

4) Deck dediğin ana menüdeki siyahımsı yerse pack onların adı. Beklemenin herhangi bir faydası yok aç tabi ki.

Arkadaşlara ek olarak;

1) Class belirlemekteki amaç deste oluşturmak içindi. İstersen tüm classlarla da oynayabilirsin ama sadece paketlerden gelen kartlar yetmeyecek, toz kullanarak kart açman gerekecek ve tutarlı bi deste oluşturman için her classta ayrı kartlara ihtiyaç duyacaksın. Para yatırıp 40'lı paket alabiliyorsan öyle bir sıkıntın olmaz, ama aksi durumda yeni başlayan birisi çokca kart ve toz sıkıntısı çekecek, o yüzden de belirli sınıfları seçip onların desteleri için kartları açmaya başlamak daha mantıklı.

2) Her zaman metada bazı desteler diğerlerine üstünlük kurar ama o seviyeye gelmene daha çok var diye tahmin ediyorum (başka oyunlardan deneyimli değilsen). Şu anda oynadığın maçarın kazananını büyük oranda oyun bilgisi ve doğru hamleler belirleyecek. Bu bilgiler iki tarafta da tavana yaklaştığında artık destelerin gücü büyük oranda belirleyici faktör oluyor, o yüzden turnuvalar kısıtlı sayıda destelerle dönüyor.

• Çok teşekkür ederim cevaplar için arkadaşlar
  • Twitch de izledim baya keyifli bir oyuna benziyor, bende önerilere göre oyuna ilk adımlarımı atacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.sezondakilerden sonrakilerin olmadigi bir konu mu acsak yaw

• Görevleri bulamadım,
    Play Altında CASUAL ve RANKED var.
    Solo Adventure altında ise PRACTICE ve NAXXRAMAX var...
  • Rikudou kullanıcısına yanıt
    Quest Log'da oluyor günlük görevler. Tek seferlik görevler oyunda görünmüyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokg

Quest Log'da oluyor günlük görevler. Tek seferlik görevler oyunda görünmüyor zaten.

Akşam bakayım, Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 19 Aralık 2014; 7:49:21 >
  • Dün ilk giriş ücretsiz olduğundan arenaya girdim,
    Oynadığım mage sınıfı yerine hiç oynamadığım 3 sınıf sundu, en tanıdık sınıf ile oynayıp, doğal olarak birazda tanımadığımdan 3 yenilgi aldım. Anduin silahı var diye sürekli rakibe ateş ediyorum, meğerse iyileştirmeyi . bende diyorum adam neden teşekkür edip duruyor. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 19 Aralık 2014; 7:45:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rikudou

Dün ilk giriş ücretsiz olduğundan arenaya girdim,
    Oynadığım mage sınıfı yerine hiç oynamadığım 3 sınıf sundu, en tanıdık sınıf ile oynayıp, doğal olarak birazda tanımadığımdan 3 yenilgi aldım. Anduin silahı var diye sürekli rakibe ateş ediyorum, meğerse iyileştirmeyi . bende diyorum adam neden teşekkür edip duruyor. :)

• Açtığımız kartları nereden görebiliriz? Collection' da sınıflara ait kartlar NEW yazan kartlar var, bunlar mı acaba?
    Evet my collectiondan kendi kartlarını görüp destene Alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: LeeOrAfk

Evet my collectiondan kendi kartlarını görüp destene Alabilirsin

Destemizle sadece Arena' da oynayabiliyoruz değil mi?
    casual vs diğer modlar da pc dağıtıyor hep.
    hayır dostum arenada sana 30 tane rastgele kart çektirirler (3 kart gösterilir 1 tanesini seçersin bu böyle 30 kere devam eder )
    casual ve rank modlarında kendi kartlarınla oynarsın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.