Şimdi Ara

[SSS] BAŞLANGIÇ REHBERİ ( Ayrıntılı ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
21.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aranelxtr

Arama yaparsan detaylı bilgiler bulursun arkadaşım.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bende bi ton kutu oldu bu gm quizlerndn flm gelen onlar nedir ne işe yarar kırdırınca ne cıkar satılır mı para eder mi ?? bide bn okçu olmk istiodm 1 dan oldm aldıım kitap sword kitabıymş 3 point verdm sword skline 1 pointte bow a verdm napmlym bişe farkeder mi bide sworda verdiim pointleri 0 layablrmym biri kesn bişe yazsın tanıtımlar çoq geniş ltfn ... oyuna yeni başladım yardıma ihtiyacım war oyunda gerçktn bana yardım edeblck warsa msn adresmi vercm ki yardımıda karşılksz kalmz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmokyPistol -- 21 Haziran 2007; 15:31:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SmokyPistol

arkadaşlar bende bi ton kutu oldu bu gm quizlerndn flm gelen onlar nedir ne işe yarar kırdırınca ne cıkar satılır mı para eder mi ?? bide bn okçu olmk istiodm 1 dan oldm aldıım kitap sword kitabıymş 3 point verdm sword skline 1 pointte bow a verdm napmlym bişe farkeder mi bide sworda verdiim pointleri 0 layablrmym biri kesn bişe yazsın tanıtımlar çoq geniş ltfn ... oyuna yeni başladım yardıma ihtiyacım war oyunda gerçktn bana yardım edeblck warsa msn adresmi vercm ki yardımıda karşılksz kalmz...

Alıntıları Göster
    Para etmez...

Fiveları sürekli aç çıkanlar genelde npc lik, Fortune Case bunlarıda açtır.

• quote:

Orijinalden alıntı: aranelxtr

Para etmez...

Fiveları sürekli aç çıkanlar genelde npc lik, Fortune Case bunlarıda açtır.

Alıntıları Göster
    Gm case leri 1000 hit yapınca açın yoksa içindekiler hiçbi işe yaramaz. 1000 hit yapınca boar meat loaf lar fln 100 erli çıkıyo. veyada silver bar/g ol d bar atıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirstClass -- 21 Haziran 2007; 20:45:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

Gm case leri 1000 hit yapınca açın yoksa içindekiler hiçbi işe yaramaz. 1000 hit yapınca boar meat loaf lar fln 100 erli çıkıyo. veyada silver bar/g ol d bar atıyo

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: SithMASTER

Anlatimin icin saol kardes

• quote:

Orijinalden alıntı: KocaBekir

quote:

Orjinalden alıntı: SithMASTER

Anlatimin icin saol kardes

Alıntıları Göster
    Ya bir takım şeyleri parayla satan oyunlardan nefret ediyorum.Bu oyunda da ncash var kesin öyle bişi buda...

• quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Ya bir takım şeyleri parayla satan oyunlardan nefret ediyorum.Bu oyunda da ncash var kesin öyle bişi buda...

Alıntıları Göster
    emeğine sağlık kardeş güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: alyekta

emeğine sağlık kardeş güzel olmuş

Alıntıları Göster
    tebrik ederim güzel olmuş ama benim bir sorum var hangi hayvan en güçlü yani sizce ben hangisini kullanayim lwl 30 um
  • koca oyunda Mageler sadece heal mi basıo? Bu ne biçim bi oyun böle. Damage Dealer kim bu oyunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigSexy

koca oyunda Mageler sadece heal mi basıo? Bu ne biçim bi oyun böle. Damage Dealer kim bu oyunda?
    quote:

Orjinalden alıntı: BigSexy

koca oyunda Mageler sadece heal mi basıo? Bu ne biçim bi oyun böle. Damage Dealer kim bu oyunda?

Tabi ki sadece heal degil. Paralysis cure, posion cure ve confusion cure de basabiliyorlar. Bunun yaninda 50 lvl de alanla paralysis vurabiliyorlar. Paralysis kisileri dondurmaya yariyor. Zaten diger skill ler meslekle degil kullandigin silahla ilgili oldugu icin yazmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroOfWorld

quote:

Orjinalden alıntı: BigSexy

Tabi ki sadece heal degil. Paralysis cure, posion cure ve confusion cure de basabiliyorlar. Bunun yaninda 50 lvl de alanla paralysis vurabiliyorlar. Paralysis kisileri dondurmaya yariyor. Zaten diger skill ler meslekle degil kullandigin silahla ilgili oldugu icin yazmaya gerek yok.

Alıntıları Göster
    begenmediysen oynama (bigsexy)

• quote:

Orijinalden alıntı: nicksizadam

begenmediysen oynama (bigsexy)

Alıntıları Göster
    ARKADASLAR görevler nasıl yapılıyor biri bana anlatabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsenon

ARKADASLAR görevler nasıl yapılıyor biri bana anlatabilirmi

Alıntıları Göster
    Görev veren npc ler var onlara gidip çift tıklıyosun ve quest yazan yere tıkılıyorsun ordanda hangi görevse seçip alıyorn. Hangi görevin geldiğini anlamak içinse q harfine bastığında çıkar. Ayrıca görevi kimden alcan nsıl yapacaksın ibi sorularınada görevin yazdığı yerin yanında details diyi bir yazı olacak ona< tıkladığında görevi nerden alıcağın yazıyor.Görevi aldıkta sonra tıkladığındaysa nasıl yapacağın yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lorddeath

Görev veren npc ler var onlara gidip çift tıklıyosun ve quest yazan yere tıkılıyorsun ordanda hangi görevse seçip alıyorn. Hangi görevin geldiğini anlamak içinse q harfine bastığında çıkar. Ayrıca görevi kimden alcan nsıl yapacaksın ibi sorularınada görevin yazdığı yerin yanında details diyi bir yazı olacak ona< tıkladığında görevi nerden alıcağın yazıyor.Görevi aldıkta sonra tıkladığındaysa nasıl yapacağın yazıyor.

Alıntıları Göster
    SAOL KARDEŞ

• quote:

SAOL KARDEŞ

Alıntıları Göster
    arkadaslar love, tidings or mother (young seo nun verdiği görev ) onda diyo ki mistress peony i bul ben çok aradım ama bulamadım nerden bulcam onu
  • quote:

arkadaslar love, tidings or mother (young seo nun verdiği görev ) onda diyo ki mistress peony i bul ben çok aradım ama bulamadım nerden bulcam onu

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: xsenon

Highlandda... Haritaya bak npc lerde gezdir mause yi bulursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroOfWorld

quote:

Orjinalden alıntı: xsenon

Highlandda... Haritaya bak npc lerde gezdir mause yi bulursun.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bide bu binek hayvanının gücü azaldığında tekrar nasıl doluyu
  • quote:

arkadaşlar bide bu binek hayvanının gücü azaldığında tekrar nasıl doluyu

Alıntıları Göster
    hp den kastedıyosan npc den alıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet09

hp den kastedıyosan npc den alıyosun

Alıntıları Göster
    ya bende dueol expel ve guild yokkkkk onları nasıl eklicez
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasmindemir

ya bende dueol expel ve guild yokkkkk onları nasıl eklicez

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar internetten para kazanmak istiyorsanız..Bir PayPal hesabı ve bux.to hesabı gerekıyor.İlgilenirseniz linkleri altta

bux.to(link) http://bux.to/?r=soydanmert
    PayPaL(link) https://www.paypal.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: K3RB3LA

Arkadaşlar internetten para kazanmak istiyorsanız..Bir PayPal hesabı ve bux.to hesabı gerekıyor.İlgilenirseniz linkleri altta

bux.to(link) http://bux.to/?r=soydanmert
    PayPaL(link) https://www.paypal.com/

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bir görev yapamadım da yardım ederseniz sevinirim görevde diyorki herb of reliefi ara bu herb of reliefi nerde bulabilirim

görevin tamamı diyoki search for [herb of relief] inside [tree of healing] located at the highlands yardımlarınızı bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.