Şimdi Ara

[SSS] BAŞLANGIÇ REHBERİ ( Ayrıntılı ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
21.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok merak edilen hayvan yakalamak ( tame ) hakkında ufak tefek bilgiler verdim ana mesajdaki adrese tıklarsanız görebilirsiniz.
  • book of eyebal of divine diye bi kitap buldım npcde 100k para ediyo belliki ii bişey bu bu ne işe yarıyor ben kullanabilirmiyim yardım ederseniz sevinirim
  • bu hero online nasıl oynucaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: PuSaT28

book of eyebal of divine diye bi kitap buldım npcde 100k para ediyo belliki ii bişey bu bu ne işe yarıyor ben kullanabilirmiyim yardım ederseniz sevinirim

Sanırım süre kısıtlamalı olarak assasinleri görmeye yarıyor 3.5 - 6 m arası ediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aranelxtr

quote:

book of eyebal of divine diye bi kitap buldım npcde 100k para ediyo belliki ii bişey bu bu ne işe yarıyor ben kullanabilirmiyim yardım ederseniz sevinirim

Sanırım süre kısıtlamalı olarak assasinleri görmeye yarıyor 3.5 - 6 m arası ediyor.

3 ile 6 milyon mu dedin gidem hemen satam ozamn yahuuu eğer alan olursa varya garanti zengin oldum
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: aranelxtr

quote:

3 ile 6 milyon mu dedin gidem hemen satam ozamn yahuuu eğer alan olursa varya garanti zengin oldum

Kitabı değil ya eyeball kendisi o kadar ediyor. Malzemesi 2m filan toplayabiliyorsan bas.

• hevesim kursağımda kaldı oyle deseydinya bende tamda girip oyuna bağıra bağıra yazacaktım :
    book of eyebal of divine 5milion gold diye rezil olduğumuz an olacaktı galiba
    neyse oyuna tekrar bağlanmayı düşünüyodum vazgectim mana ve hp param yok aclıktan nefesim koktu behhhh
  • ben 100 potla başlar 5 mil para 800 potla cıkarım 12 saatte
  • quote:

Orjinalden alıntı: SelimTeklif

ben 100 potla başlar 5 mil para 800 potla cıkarım 12 saatte

Senin levela göre Bambo bana göre Venom oluyo git bide stone da o parayı yap nasıl oluçak açıbaa
  • nCash ve Hero Tavern eklendi.

Ayrıntıya inmedim pek inmemde mümkün değil zaten. :D
  • Chat sistemi eklendi.
  • Chat sistemini açıklaman çok iyi oldu...
  • en yeni server hangisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cone

en yeni server hangisi

tüm serverlar birbirine bağlı

yeni server diye bi kavram yok yani
  • he anladım istediğin yerde istediğin serverda kas gene aynı lvlsin oke anladım
  • kitapçı dede nerde yaa
  • Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: HequeL

Teşekkürler

• arkadaşlar sanırım ben The Ruthless Blade karakterinden açtım yeni oyuna başlıorm stat pointleri nasl vericm ve skill pointleri nasl vercm bi yardımcı olurmsnz ? klavyeden otomatik atak tuşları neler?
    şmdiden teşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmokyPistol -- 20 Haziran 2007; 14:45:58 >
  • Arama yaparsan detaylı bilgiler bulursun arkadaşım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.