Şimdi Ara

SSL kurdum çalışmıyor yardımm !!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
1.287
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Yazılım Geliştirme >> PHP / CGI >> SSL kurdum çalışmıyor yardımm !!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    856 Mesaj
    arkadaşlar Rapidssl sitesinden ücretsiz free ssl kurdum herşey tamam ancakhttps://siteadi.com olarak giriyorum veya link veriyorum ssl çalışmıyor. Ne yapmalıyım nasıl test etmeliyim. Cpanel kullanıyorum.

|
    |
    |
    |
    Fedora Linux Addict
    Apache Configurator
  • Teğmen
    127 Mesaj
    Profesyonel destek ve ücretsiz SSL almak isteyen arkadaşlar olacaktır. O nedenle birkaç tane firma derledim. Detayları burada bulabilirsiniz:http://www.incele.co/ucretsiz-ssl-sertifikasi-veren-hosting-firmalari-ucretsiz-kurulum/

Kafanıza takılan sorular olursa, lütfen hemen ko içerisinden bana ulaşın.
    |
    |
    rapidssl in ssl free değil deneme için ve sınırlı süreli. ücretsiz ssl istiyorsanız startssl var. let's encrypt var. Cloudflare ile SNI ssl ücretsiz sadece siteni cloudflare arkasına alman yeterli. detaylı bilgi için: google.com
    quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

rapidssl in ssl free değil deneme için ve sınırlı süreli. ücretsiz ssl istiyorsanız startssl var. let's encrypt var. Cloudflare ile SNI ssl ücretsiz sadece siteni cloudflare arkasına alman yeterli. detaylı bilgi için: google.com

Hocam merhaba. Bir Hosting firması ile anlaşmazlığa düştüğüm bir nokta var. Kendileri açıkça SignSec kullanıyor sertifka olarak. Ssl Labs kaydı var. Özelden atarım isterseniz ama. Ama kendileri ısrarla Rapid SSL kullandıklarını ve SignSec ifadesinin sadece TÜR olarak kayıtlarda yer aldığını iddia ediyorlar. SignSec, İsimtescil gibi firmaların pazarladığı bir sertifika diye biliyorum. Doğru bildiğimden şaşmamak adına daha fazla kendileri ile tartışma içine girmek istemedim. Özelden SSL Labs kaydını ve Hosting sitesini size atabilirim. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    5948 Mesaj

Ben sunucuda SSL kullanmıyorum cunku gerek olmuyor. Fakat hacker news'ta ücretsiz ve güvenilir SSL hizmeti veren yerler konusu açılmıştı. SSL kullanacak olsaydım önce o yerleri araştırırdım. Şuradaki sonuçlara bir bak:

https://hn.algolia.com/?query=free%20ssl&sort=byPopularity&prefix&page=0&dateRange=all&type=story

|
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: revivo72

Ben sunucuda SSL kullanmıyorum cunku gerek olmuyor. Fakat hacker news'ta ücretsiz ve güvenilir SSL hizmeti veren yerler konusu açılmıştı. SSL kullanacak olsaydım önce o yerleri araştırırdım. Şuradaki sonuçlara bir bak:

https://hn.algolia.com/?query=free%20ssl&sort=byPopularity&prefix&page=0&dateRange=all&type=story

SSL artık moda oldu hocam. Bende normalde veri girişi yoksa SSL için uğraşmaya yanaşmayan bir kimseyim aslında ama SSL'siz site bulmak imkansız gibi artık. 😀

Bu arada önceki mesajımda bahsi geçen firmanın destek ekibi ya beni anlamamazlıtan geliyor ya da ağır cehalet var kendilerinde. SignSec'e bile CA yerine "tür" diyorlar. Dumur oldum. Bilgili bir hosting firması tavsiyesi arıyorum açıkçası uygun fiyatlı.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Media Sözlük
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.