Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.971
Cevap
718
Favori
1.708.683
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

Sorun yok linkte

.
    SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
  • quote:

Sorun yok linkte

2.0 mı yoksa 3.0 mı acaba?
  • tr aliexpress üzerinden açılmıyormuş nedense, sağ üstten global siteye geçiş yapın düzeliyor. veya hdd caddy diye aratın herkes aynı ürünü satıyor zaten.

quote:

Orijinalden alıntı: soldier_330

quote:

Sorun yok linkte

2.0 mı yoksa 3.0 mı acaba?

sata 3 yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 12 Ağustos 2015; 8:25:52 >
  • quote:

siz aldığınız da kaç tane kalmıştı? benim 40 falandı heralde hala kargolanmadı bende bunu almadan önce 250gb 850evo almıştım, bunu öylesine aldım göndermezler diye şansa bak

Hiç bakmadım dostum kaç tane olduğuna. Direk operasyona başladım ben
  • msi z68a gd65 (g3) anakartım var sata 3 için uygun mu arkadaşlar. 250gb 850 evo alacak olsam tam verimli kullanabilir miyim? birde kablo çıkmıyormuş sanırım bağlantı için ... neler gerekli bağlantı için hangi kabloyu almalıyım bilgilendirebilir misiniz link vererek ? benim bildiğim sata 3 6gb kablo lazım
  • 850 evo'yu satmak isteyen olursa alabilirim. Ankara içi elden veya dışından kargo ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 850 EVO 250 gb için güzel kampanya gelebilirmi arkadaşlar almayı düşünüyorum ama şöyle 250 civarına gelme ihtimali yokmudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: faya85

O fiyatlara satan olursa, Ben alıcı olurum ama satan Çıkar mı bilemem

Bilmiyorum ama bence olması gereken budur. Sonuçta 5-10 tane alıp 3 kuruş kâr etmeye çalışmak pek mantıklı gelmiyor bana. Umarım arkadaşlar bu hassasiyeti gösterir.

• Samsung evo 1 adet sistemim için ihtiyacım var. Uygun şartlarda satmayı düşünen olursa yada ben fazla aldım diye yardımcı olmak isteyen olursa mesajla ulaşabilir teşekkürler.
  • Eğer istediğimi bulamazsam sandisk 128 gb g25 mi alayım ? Yoksa Silicon Power S60'mı ? Hangisinin performansı daha iyidir. sandisk 128 gb g25 gittigidiyorda 129 lira.
  • Bana da lazım satmayı düşünen arkadaşlar pm atablir.
  • dESiLVer kullanıcısına yanıt
    İkisi de iyi değil bilginiz olsun. Bütçeniz maksimum ne kadar ona göre teklif verelim ?

bu arada elimde ocz arc 100 ve 850 evo var. birisini satacağım ama karar veremedim. Sizce hangisini satayım ?
  • Bütçem 150-160 lira, bu bütçeye en uygun en performanslı ne alabilirim ?

@fairstars
  • dESiLVer kullanıcısına yanıt
    şu ürünlere başka sitelerden de bakabilirisniz. Fiyat araştırması yapamadım tam olarak ama dediğiniz fiyatlara bulaiblirsiniz diye tahmin ediyorum hediye çeki vs bulursanız.

http://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-plus-128gb-530mb-290mb-s-sata3-ssd-sdssdhp-128g-g25-p-BD500672

http://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-ii-120gb-550mb-500mb-s-sata-3-ssd-sdssdhii-120g-g25-p-BD801661

• Öneri için teşekkürler.

@fairstars
  • Satacak varsa 2 adet lazım 300 lira verebilirim evolara.
  • İhtiyaç fazlasıni bende alırım bir tane.

• MediaMarkt hadi ya bi kıyak daha yap da 250 lik den alalım bizde
  • ayıp gençler yeni konu açmamışsınız bununla ilgili, görüp alırdık bizde. ya da açıldı da ben mi görmedim acaba?
  • 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.