Şimdi Ara

SSC Napoli Taraftar Köşesi (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
838
Cevap
3
Favori
26.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hic uzulmedim lige asilmak icin avrupadan elendin ey sarri. Boyle patlatirlar adami
  • Bu yıl Napoli şampiyon olacak. Juve Napoli maçı belirleyici olur. Ayrıca Juve'nin Roma ve inter deplasmanları var. Puan kaybı olası. Napoli'nin moral bozmadan devam etmesi lazım.
  • Maradona yapmış bir daha zor gibi yada olurda biz göremeyiz
  • Juvenin inter ve roma deplasmanları duruyor hala
  • Maçın 2.yarısını izleyecektim, sonradan izleyemedim ama 89 ve 90 da 2 tane atıp kazanmış napoli. Şampiyon olsalar iyi olur.
  • An itibari ile şampiyonluk yarışının bitmediğini gösterdik,İhale inter ve romaya kaldı.4 te 4 yapıp beklemekten başka şansımız yok
  • Şampiyonluk h.o
  • Juventus'un olmasındansa Napoli'nin olmasını isterim yeter bu kadar hegomanya
  • inş juve olur yoksa ali ecenin agzı susmaz. napoli olamasa da yine susmaz anasını satiim nefretimsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 23 Nisan 2018; 1:32:22 >
  • Napoli çok büyük bir iş başardı. Juventus'un hem Inter hem Roma deplasmanı var. Her iki takımda şampiyonlar ligi için kıyasıya mücadele veriyor en az beraberlik koparacaklardır Juventustan. Napoli artık sadece kendi fikstürüne odaklanmalı 4te 4 yaparsa şampiyonluk gelir.
  • Biz Milanlıyız ancak Milan olmuyorsa Juve hiç olmasın, Napoli olsun.
  • Sarrinin aptal puan kayıpları ve juventusun inter ve bologna maçlarında aldığı galibiyetler sonucu şampiyonluk yarışı sona erdi sayılır..
  • Sarri

• yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    Balon patladı.

Daha UEFA alamayan adam Juve'den ligi mi alacaktı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Balon patladı.

Daha UEFA alamayan adam Juve'den ligi mi alacaktı!
    Öyle deme ligde şampiyon olabilmek için hepsi

• Vay arkadaş şu Juve'ye dur diyebilecek bir takım ne zaman çıkacak?
  • Ohh varya GS şampiyon olmus gibi oluyorum su napoliyi gorunce bi sey tutturmuslar napoli uefayi lig icin boşladı falan. Leipzig icinden gecti napolinin ne bos vermesi ne umursamamasi ahaha sarri lennn ali ece lennnn.
  • SON DAKİKA: Napoli başkanı Aurelio De Laurentiis, teknik direktör Maurizio Sarri ile yolların ayrıldığını açıkladı.
  • Ancelotti geldi, Vidalle konusmus Ancelotti, o da gelecek heralde.

Napoli, ligi alacagim diyorsa, Vidal gibi 1-2 tecrubeli ve winner karakterli topcu sart.
  • Ancelotti, Mousa Dembele'nin menajeriyle Londra' da buluşmuş. Dembele'nin Napoli'ye transferi olası. Açık söyleyeyim Premier Lig'den bir rakibimize gitmesindense Napoli'ye gitmesini tercih ederim. Sezonun en büyük transferlerinden biri olur.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.