Şimdi Ara

Ssangyong Tivolimizi Aldık (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
3
Favori
15.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tivoli, SsangYong'u dünyanın en zorlu yarışı Dakar Rallisi'nde temsil ediyor.
    SsangYong Tivoli DKR
     Ssangyong Tivolimizi Aldık

• 6 ay kadar Ssangyong Actyon Sport Otomatik vites kullandım. Araçtan memnun kaldım, uygun fiyatı göre sundukları çok fazla idi.

Etrafımdakilere Ssangyong öneriyorum. Direk kötülemeden bir gidip incelemek test sürüşüne çıkmakta ve bu markaya bir şans vermekte fayda var.

Kia ve Hyundai'nin gelişimi ortada ve bu firmada kendini geliştitiyor. Özellikle yeni kasa Rexton efsane olmuş ama maalsef yüksek hacimli motorundan dolayı fahiş fiyatla gelecektir.

Ssangyong Tivolimizi Aldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 16 Ocak 2018; 22:21:11 >

• Çok beğendiğim fakat asla almayacağım ve almaya cesaret edemeyeceğim. Sizi tebrik ediyorum, malesef insanlar yavaş yavaş bu hale geliyor bu ülkede. Bi araba, almaktan neden korkasın ki?

Size keyifli sürüşler diliyorum, Allah korusun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 Tivoli 4x4 dizel otomatik araclara bakiyordum ikinci el.

Şuan sıfır satisi yok sanirim bu kombinasyonun.

Bayilerdeki elemanlar dahi 4wdsi tutulmadi diyor.

Yani aracla ilgili net bilgiler edinemiyor tuketiciler.

Belkide cekis sistemi cogu aractan iyidir ama yabanci birkac video disinda 4ceker Tivoli hakkinda bilgi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 17 Ocak 2018; 9:37:7 >
  • uzun zamandır araştırıyordum. Karar verdim 2015 model Tİvoli aldım 4x2 platinum araç ile 1000 km uzun yol geldim 10 saat ve hiç yorulmadım. Araç çok konforlu ve dolu bir araç kullandıkça burada yorum paylaşırım isterseniz.
  • MarcusFrex kullanıcısına yanıt
    para kazanmak veya biriktirmek zor malesef bu yüzden insanlar piyasa arabası alıyorlar.
  • dediğiniz firma ilgili alakali olsa ne yazar, kullanicilara kazigin büyüğünü atmıştır.

Halen uretimde olan KYRON model aracini Distribütör olarak piyasaya girmek amaçlı kullanıp, o donemin parasiyla 70-80 liralara satip, sonra ikinci elini ve kullanicilari ölüme terk edip, Neredeyse ayni paraya (dolar cinsinden) daha ust sinif Rextonu piyasaya sürüp tum mevcut kullanicilarini yari yolda birakan bir firmadan degil araba almayi, vida bile alinmaz.

Simdi de DFSK cin mali kamyonetler ile ayni showroomda yanyana satilan Ssangyongdan hic birşey alınmaz.

KYRON 0km alanlarin hepsinin elinde patladi.

Kyron alanlar o donemde 1 yasinda Xtrail alsaydi Bugun 2 kyron parasina satacaklardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfAnarchy -- 27 Mart 2018; 9:5:33 >
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt
    rexton taş gibi araçtır mercedes alt yapılıydı yanılmıyorsam. çok iyidir rexton w hyundai santa fe'den bile büyük diye biliyorum rakibi ix55 filan olur.
  • 2018 de ncap ten 5 yıldız almayı başarmış.
    4 yıl geri alım garantisi var.4. yılda aracın ilk satış değerinin %65 ini vermeyi garanti ediyor.yıl azaldıkça oranlar yükseliyor tabii. 2. elde satamam diye düşünenler için bulunmuş bir yöntem.bence iyi bi olay.
    sağlamlığına diyecek yok.
    ama kullanan az ve doyurucu yorumlarda az dolayısıyla.
    araç tasarımı dikkat çekici piyasada az olduğu için herkes dönüp bakıyor.
    24 saat içnde yedek parça garantisi veriyor.

daha çok kullanıcı yorumu lazım.konunun 4te3ü kafadan sallanan yorumlar.
  • yeşillendirse ya kullanan arkadaşlar tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yvzbzdmr

yeşillendirse ya kullanan arkadaşlar tekrar
    Yakın zamanda bir yakınım daire almak için sattı, yaklaşık 3 sene kullandı aracı, ben de hem şehiriçi hem uzun yol yaptım araçla. 2015 model manuel, limited sanırım (koltuk soğutması, sunroofu, anahtarsız girişi vs. herşey olan).

İki eksisi var aracın.
    1. Servise gitmek zorundasınız, dışarıda ssangyong ustası yok.
    2. İkinci eli yavaş, uygun alıp kar amacı gütmeden uygun satarsanız sorun teşkil etmez. Fakat acil para ihtiyacım var dediğinizde piyasa aracını (corolla gibi) galeriye ya da al satçıya 5bin düşüğüne aynı gün verirken bu aracı daha indirmeniz veya beklemeniz gerekir. Bahsettiğim araç piyasa ederinde 2 ay ilanda durdu, pek arayan olmadı, ilandan çekildi. Bir süre sonra piyasasının altına ilana kondu ve yanlış hatırlamıyorsam 2 ay gibi bir sürede satıldı.

Gelelim artısına. Araç donanımı ile, performansı ile, güvenliği ile, yol tutuşu ile verilen fiyatın üstünde. Üzerinde piyasa markası dediğimiz bir arma olsa değeri minimum yüzde 30-40 fazla olurdu.

Ben aracı alırım, yılda (ya da km gelince) bir bakımını yaptırırım, uzun süre kullanırım diyen için alınacak araba. Ben alırım ama sıkışınca satarım, bir sene sonra sıkılıp değişirim, yakın zamanda ev almak için satma niyetim var vs. diyen için riskli.

• Malum sitede xlv var aralık ayında 167.500 tl ilanda idi, belki öncede ilana koymuştu. Araç hala satılmadı ama sürekli fiyatı arttırıyor. önce 173.500, sonra 177.500 sonra 179.500 sonra 183.500 sonra 186.500 şimdi 188.500 tl. Bakalım ne olacak.
  • ben de bir entry açmıştım, açıkçası alıp binmek için araba tivoli almayı düşünüoyrum, sizin dediğiniz model platinum donanımlı olanı, çok teşekkür derim bilgileriniz için
  • Bugün almış olduğum araç ilk gün baya bir oyalandık gerçekten verilen parayı kat kat hakeden bir araç. Performans çok iyi iç dizayn için biraz daha kafa yorulabilirdi ama firma estetik kaygısı olan bir firma değil.ayrıca ses yalıtımı umduğundan iyiydi.son olarak Arka koltuk aşırı kullanışlı bebek oto koltuğu için muazzam ve şaft çıkıntısı neredeyse yok orta koltuk rahat kullanılıyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.