Şimdi Ara

SsangYong Korando

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
105
Cevap
2
Favori
13.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2020 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı 2021 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı

Platinum D1.6 4x2 Otomatik - ₺430.000

Limited G1.5 Turbo 4X2 Otomatik ₺325.000 ₺330.000

Platinum G1.5 Turbo 4X2 Otomatik ₺360.000 ₺370.000

Titanium D1.6 4X2 Otomatik ₺380.000 -

• Araç araştırmalarımı sonlandırdım ve SSangyong Korando Platinium aldım.

Bir çok kişi ön yargılı olarak araca yaklaşıyor ve tavsiye etmiyor ama ben farklı düşünüyorum. 1-2 haftalık kullanımdan sonra da verdiğim kararın ne kadar doğru olduğunu anladım.

Fiyat/performans olarak yanına yaklaşan araç yok. Boş paket 3008, Tiguan, Karoq (güvenlik donanımları ya yok ya en üst donanımda var) alıncaya kadar Korando daha iyi bir seçim diye düşünüyorum.

+Motor çok iyi (Turbo 1.5, 163hp)

+Sessiz

+Sessiz vites geçiş

+Start/stop

+Sürüş modları (normal, kış, spor)

+Güvenlik donanımları muazzam (şerit takip, şeride sokma, çarpışma engelleme, mesafe uyarısı, yokuş kalkış/iniş, v.b.)

+Anahtarsız çalıştırma

+İyonizerli çift bölge klima

+Ön koltuklar ısıtmalı

+Carplay, Android auto

+Cruise control

+Kablosuz şarj

+Hayalet ekran

+İç mekan geniş ve ferah

v.b.

Bütçesi uygun olanlar değerlendirebilirler.

• Beleş
  • Araç araştırmalarımı sonlandırdım ve SSangyong Korando Platinium aldım.

Bir çok kişi ön yargılı olarak araca yaklaşıyor ve tavsiye etmiyor ama ben farklı düşünüyorum. 1-2 haftalık kullanımdan sonra da verdiğim kararın ne kadar doğru olduğunu anladım.

Fiyat/performans olarak yanına yaklaşan araç yok. Boş paket 3008, Tiguan, Karoq (güvenlik donanımları ya yok ya en üst donanımda var) alıncaya kadar Korando daha iyi bir seçim diye düşünüyorum.

+Motor çok iyi (Turbo 1.5, 163hp)

+Sessiz

+Sessiz vites geçiş

+Start/stop

+Sürüş modları (normal, kış, spor)

+Güvenlik donanımları muazzam (şerit takip, şeride sokma, çarpışma engelleme, mesafe uyarısı, yokuş kalkış/iniş, v.b.)

+Anahtarsız çalıştırma

+İyonizerli çift bölge klima

+Ön koltuklar ısıtmalı

+Carplay, Android auto

+Cruise control

+Kablosuz şarj

+Hayalet ekran

+İç mekan geniş ve ferah

v.b.

Bütçesi uygun olanlar değerlendirebilirler.

• Çok pahalı maalesef 360 bine daha donanımlı C5 aircross shine bold varken bunu almam
  • Kaça aldınız acaba? Aralık ayında 325bin demişlerdi platinum için. Şu aracın 4*4ünü getirmediler gitti.

Bence de adı dışında güzel araba.

• Tercih meselesi tabi. Ben C5'in tipini sevmiyorum. Ayrıca, İç mekan ferahlığı farklı geldi bana.

• 2. El veya marka algısı önemli dğl diyorsan çok güzel araç hocam. Ben de showroomda incelemiştim. İç dış tasarım olarak hali hazırdaki bir çok c suv'un önünde. Sürüş dinamiklerini bilmiyorum ama 2 haftanın ardından ondan da memnun kaldım diyorsan gayet iyi bir seçim olmuş. Hayırlı uğurlu olsun.
  • Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt

hocam araba markaları konusunda fransız manyağı mısınız?

• Limelar kullanıcısına yanıt
    Fransız manyağı olduğum gibi aynı zamandan alman manyağıyımdır (vw, seat ve Skoda hariç)
  • Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt

bende fransız sevmekle beraber üst düzey japon manyağı ve normal derecede italyan manyaklığı var.

• ben 2012 model 2. el almıştım. 3 sene kullandım. çok memnun kaldım. ferahlık arka koltuk genişliği tavan yuksekliği kasası vs çok memnun kaldım. mercedes motor şanzuman ile konforlu (silkelemeden vurmadan vites geçişi) az yakan sürüş (tabi 1.3 dizel değil 8-9 litre yakıyordu 2.0 2 tonluk araç) Sattıgımda da çok üzüldüm. çok rahat etmiştim. bu yuzden herkese tavsiye ederim. Nem bu aracı 2018 yılında alırken benzinli otomatik fiestalat 60 bindi , ancak bu aracı 48 bine almıştım. ve fiesta gibi bir araca binmektense bu çok daha keyifliydi.

• Bir tanıdık yakın zamanda tivoli sattı. Araç gerçekten fiyatına göre çok kaliteli, aynı rakama satılan piyasa araçlarının üstünde. Ev almasa ömürlük kullanma niyetindeydi zaten.

İki dezavantajı var.
    1. Nakite çevirmesi zor. Kendi alıcı kitlesi var ama denk gelmesi lazım. 10 sene kullanırım, satarken uygun veririm ya da beklerim derseniz önemli değil.
    2. Servise bağımlısınız. Servis fiyatları uçuk değil fakat yine de alternatifin kısıtlı olması dezavantaj.
  • mb2007 M kullanıcısına yanıt
    Bence de çok heybetli güzel bir araç. Şanzıman japon aisin sanırım tork konvertörlü, PSA grubunda kullanılan. Kaça aldınız acaba? Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.
  • O piyasanın ateşli oldugu dönemde bile 1.5benzinli platinium 325 e al götür demişlerdi
    360 şu piyasada asla etmez
    Ama sunu rahatlıkla söyleyebilirim ki arac gerçekten kaliteli
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthtsn34

Bence de çok heybetli güzel bir araç. Şanzıman japon aisin sanırım tork konvertörlü, PSA grubunda kullanılan. Kaça aldınız acaba? Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.

%0 kredi kampanyası kullanırsanız liste fiyatı nakit olursa diğer markalar gibi 15-20 bin TL altına alınabiliyor.

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt

360 bin TL e başka bu donanıma sahip başka bir marka araç bulamadım ben. Ya donanım eksik ya da fiyat pahalı.

• Aracın resimlerine baktım da hayalet gösterge filan muhteşem duruyor, bir de bu fiyatlara gerçekten iyi.

• mb2007 M kullanıcısına yanıt

Mesele donanım değil

Marka algısı

Dün aldığınız aracın sıfırı 315 bin liraydi sari sitede

Bugun kaldırmışlar yayından

Yüksekten almışsınız. Araca lafim yok.Hatta ben de düşünüyorum. Ama 360 bini bu markaya bağlamam

Edit: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-ssangyong-2021-model-korando-1.5-t-platinum-otomatik-0-km-916184703/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocker35 -- 24 Mart 2021; 23:1:28 >
  • 230 bandına girecek bir araba getirseler daha çok satarlar, bu ülkede 350 bin arabaya verecek kişilerin çoğu bu parayı bilinmeyen bir markaya vermez
    150 bine otomatik dolu bir b sınıfı, 230'a da full dolu bir b SUV veya c hatchback getirseler bu piyasada ilk 5'e girecek kadar satarlar
  • Jocker35 J kullanıcısına yanıt

O ilanlar hep var ama nedense satılmıyor. Zaten ararsanız nasıl fatura kesildiğini veya kesileceğini anlatıyorlar. Bana uymuyor bu işler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.