Şimdi Ara

(Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
30
Favori
24.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen sürekli psikopat bı adamdan kaçan ülke yer değiştiren kişi degilmiydin konu vardı öyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • usta arkadaş ekledim seni uygulamadan detayli bilgi verir misin, doğa koşucusuyum eskişehirde hiç koşacak yürüyecek arkadaşım yok boyle doğada, daha çok tanışma gibimi oluyor yoksa kamp veyahut yürüme esas mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Güzel bir imkan dostum. Bende katılabilirim :)
    Şimdiden hoş geldiniz o zaman 4 yıldır aktif ve çok güzel şeyler oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: NeyzenEfendi

Sen sürekli psikopat bı adamdan kaçan ülke yer değiştiren kişi degilmiydin konu vardı öyle
    Hala öyle şu an yurt dışındayım, eleman unutmamış hala, nereden çıkar karşıma bilmiyorum daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marco van Basten.

usta arkadaş ekledim seni uygulamadan detayli bilgi verir misin, doğa koşucusuyum eskişehirde hiç koşacak yürüyecek arkadaşım yok boyle doğada, daha çok tanışma gibimi oluyor yoksa kamp veyahut yürüme esas mı
    Daha çok doğa yürüyüşü, dağ tırmanışı, kamp ve eğlence ağırlıklı, teşekkür ederim.

Grupta sizin gibi uzun mesafe yürüyüşçüler var, birlikte de aktivite de yapabilirsiniz.

Ayrıca hafta sonu akşam vakitleri de tanışma ve muhabbet etkinlikleri oluyor.

Çok Renkli :)

• Theologist kullanıcısına yanıt
    Anonim kimlik mi? Profilinde numaran yazıyor, ismin yazıyor, buradan evlenme teklifleri aldığını kendin söyledin, pazarlamaya devam ilahiyatçı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

Anonim kimlik mi? Profilinde numaran yazıyor, ismin yazıyor, buradan evlenme teklifleri aldığını kendin söyledin, pazarlamaya devam ilahiyatçı
    İsteyen zaten bulur, burası Facebook mu? Ne malum profilimde yazdıklarım gerçek? Sanal alemde bir kimliğim, pazarlamanın bir getirisi yok burada.

Bahsettiğin konular çoktan kapandı, nedense kapanan konular dahil sürekli takiptesin, ilahiyatçı demene gerek yok her ilahiyat okuyan ilahiyatçı olmaz, merakımdan okudum, mesleki olarak uygulamadım hiç.

Sürekli takipte değilim, konuya girdim, nickine bakmadan okudum ve bu zırvaları forumda yazan sadece 1 üye var o da ilahiyatçı.
    Theologist kelimesi de ilahiyatçı demek, bunda alıncak gücencek bir şey yok.
    Senin gibilerin içini bilirim ben, show business sizden sorulur, 3 yaşarsınız 10 anlatırsınız, çünkü işiniz gücünüz başkalarına reklam yapmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire Cavalry -- 13 Şubat 2020; 13:12:45 >
  • quote:

Sürekli takipte değilim, konuya girdim, nickine bakmadan okudum ve bu zırvaları forumda yazan sadece 1 üye var o da ilahiyatçı.
    Theologist kelimesi de ilahiyatçı demek, bunda alıncak gücencek bir şey yok.
    Senin gibilerin içini bilirim ben, show business sizden sorulur, 3 yaşarsınız 10 anlatırsınız, çünkü işiniz gücünüz başkalarına reklam yapmak.
    Tabi kesinlikle öyledir, konunun amacı reklam değil sosyalleşme, toplum faydası... Burada şahsi ne zenginliğimi sergiliyorum?

Araba, ev, zenginlik mi paylaşıyorum da hava atıyorsun diyorsun?

Cidden sen gibiler her zaman boş ve saçma taraftan bakıyor bu olaylara, neyseki sayınız az.

Grupta 1220 kişi var kimse senin söylediklerini söylemedi şimdiye kadar... Aklın yolu bir ve sen yalnız taraftasın...

Asosyal takılmaya devam et, zorla sana hayat tarzını değiştir diyen yok

• Şu forumda senin konularını severek takip ediyorum. @Theologist
    Bilgilendirici yazıların birazda olsa forumun vahşi, yabani ortamını kültürlendiriyor.
    Asosyal arkadaşların feyz alması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortus -- 13 Şubat 2020; 13:40:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mortus

Şu forumda senin konularını severek takip ediyorum. @Theologist
    Bilgilendirici yazıların birazda olsa forumun vahşi, yabani ortamını kültürlendiriyor.
    Asosyal arkadaşların feyz alması lazım
    Çok teşekkür ederim, çok çok haklısın.

Teknosa, tren, bisiklet vs. Konularını bilen zaten amacımı az çok anlamıştır. Ama ısrarla asosyalliğini kabul etmemek için en iyi savunma saldırıdır psikolojisinde olanlar var, neyse ki sayıları az. :)
    Tekrar çok teşekkür ediyorum.

Sosyal bir insanım eşim dostum boldur, yarın cenazem olsa katılacak çok kişi var. Şimdi sen internette orada burada tanımadığın insanlarla takılınca sosyal mi oluyorsun? Canını emanet edebileceğin kaç arkadaşın var? Sen bence hayatı tanıyamamışsın. Sosyalleşmeyi hippilerle çay içmek zannediyorsun.
    Benim asosyal seninse sosyal olduğunu ileri sürmen bile nasıl bir ego istimnacısı olduğunu gösteriyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire Cavalry -- 13 Şubat 2020; 14:10:56 >
  • quote:

Sosyal bir insanım eşim dostum boldur, yarın cenazem olsa katılacak çok kişi var. Şimdi sen internette orada burada tanımadığın insanlarla takılınca sosyal mi oluyorsun? Canını emanet edebileceğin kaç arkadaşın var? Sen bence hayatı tanıyamamışsın. Sosyalleşmeyi hippilerle çay içmek zannediyorsun.
    Benim asosyal seninse sosyal olduğunu ileri sürmen bile nasıl bir ego istimnacısı olduğunu gösteriyor zaten.
    Hocam sende sosyalliği akrabalarınla kafede oturup çay içip instagrama durum atmak olarak algılıyorsun galiba
  • logist senin fetöcü olmandan şüphelenmeye başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

logist senin fetöcü olmandan şüphelenmeye başladım.
    Garip, ülke komple paranoyak olmuş artık :) daha geçen ay orduda askerdim hem de Milli Elektronik Bilgi Sistemleri kısmında... Şimdi de büyük elçilikteyim :) öyle olsa sokarlar mı beni kritik yerlere?

• quote:

Sosyal insanım eşim dostum boldur diyen sensin, benim öyle bir iddiam yok, sadece sosyalleşelim diye bir çabam var... Ve burada ego yapan ben mi oluyorum? Sırf sosyalleşelim dediğim için?.

Beni ben anlatmayayım bak beni gerçekte tanıyanlar hakkımda ne düşünüyor...

Bak bunlar sadece kişisel görüşler, daha yüzlercesi var paylaşmadığım ama gerek var mı bilmiyorum... Hepsi ile de irtibatım yıllardır var...

Şimdi bunları paylaştığım için de diyecek illa bir lafın olacaktır.
    (Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi (Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi (Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi (Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi (Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi (Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi

• Mortus kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var? Eş dost diyince aklına yalnızca akraba mı geliyor?

Eveet çok güzel konuyu yine kendi muhteşemliğine getirdi 😄😄

• quote:

Eveet çok güzel konuyu yine kendi muhteşemliğine getirdi 😄😄
    Yorumları ben mi yaptım? Anlaşıldı yorumları okuyacak İngilizcen de yok...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.