Şimdi Ara

SRO'ya tekrar başlasam mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben susayım, server doluluğu konuşsun.

• ne hale gelmiş :'(

gerçi eğer bot yoksa oyunda ve bot kullananlar banlandığı için bu kadar düşmüşse oyuncu sayısı hala oynanabilir

• Bot'larda clientless özelliği yok şu anda ama hemen hemen herkesin bilgisayarı SRO'yu rahatlıkla açabilecek düzeyde. Yani normal bir bilgisayarda bile multiclient açan vardır.

Doluluğu da bir kenara bırakalım. Oyun çok fazla silk istiyor ve silk Türkiye'de çok pahalı. Basit bir toplayıcı pet uzatma işlemi bile 20₺. Gerisini siz düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Bot'larda clientless özelliği yok şu anda ama hemen hemen herkesin bilgisayarı SRO'yu rahatlıkla açabilecek düzeyde. Yani normal bir bilgisayarda bile multiclient açan vardır.

Doluluğu da bir kenara bırakalım. Oyun çok fazla silk istiyor ve silk Türkiye'de çok pahalı. Basit bir toplayıcı pet uzatma işlemi bile 20₺. Gerisini siz düşünün.

sro da hatırladığım kadarı ile kostümler petler bir de exp arttırıcı premium ticketlar vardı güç ve defansa yönelik herhangi bir item yoktu değil mi?
  • İstemediğiniz kadar var... Bir defa VIP sistemi geldi oyuna, her ay belirli bir miktar silk harcayana VIP buff'lar veriliyor. %30'a kadar fayda sağlayan VIP buff'lar var. Adamlar bir de premium plus basıyorlar, alın size %40. Bitti mi? S grade spirit'ler var, fellow pet var, str 50/int 50 scroll bile var item mall'de.

• başlanmaz o zaman tamamen pay to win oyun olmuş sro tavsiye edebileceğin başka online oyun var mı?

• Daha sayamadığım bir sürü şey var, bunlar ne ki?

Maalesef yok. Hiçbiri bu lanet oyunun yerini tutmuyor bana göre.

• online oyun kıtlığı yaşıyorum wowu çok övüyorlardı gittim D&R'a paraya kıydım aldım ve oynayınca hayal kırıklığına uğradım

knight online'ı deneyeyim dedim 18 lvl oldum item mall'a baktım çeşit çeşit scrollar var karakteri güçlendiren anında bıraktım

• haberdar etmeyi unuttum ve düzenleyemiyorum mesajı

• Diğer oyunlara kalitesiz falan demiyorum tabii. Hayatımda hiç WoW oynamadım, fakat ne kadar efsane bir oyun olduğunu kabul ediyorum.

Silkroad Online'ın farklı bir havası ve insanı kendine bağlayan bir ruhu var. Bunu başka hiçbir oyunun sağlayacağını sanmıyorum.

Mobil sürümde sorunlar oluyor ve bu da yalnızca Silkroad Online bölümünde karşıma çıkıyor. Aylardır bu durumu bildiriyorum; hiçbir şey yapılmıyor bu konuda. "Cevap Yaz" deyip, bildirim gitmesini istediğiniz kullanıcı adını yazın ya da mini sürüme geçip alıntılayın.

• Silkroad private serverlerini deneyin,ben 3 4 senedir aralıklarla private serverlerde oynuyorum,şuan yurtta kaldığım için oynamıyorum bu internetle ama yazin evde başlıyacam gene :D

• Private oynamaktan başka çare yok. iSRO ve iSRO-R ölmüş durumda.

• En azından private serverlarda daha makul bir dayanışma ortamı bulunuyor. Şu an oynadığım serverda durduk yere bir guilde davet alıp 7/24 kasılıyorum artı çok iyi bir muhabbet ortamı buldum.

Orjinalinde 10m gold için gerçekte birbirini bıçaklamaya meyilli tipler vardı yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Private oynamaktan başka çare yok. iSRO ve iSRO-R ölmüş durumda.

Aynen öyle,yukarima yazdığın mesaja da katılıyorum.Bu bölümde sorun olması saçma yav tüm forum ayni kodlarla yazilmiyor mu :D Ben bazen 2800li sayfalari falan okuyorum guzel oluyo eski anmak :)

Catchpayı yazıp siyah ekran geldigi zamanki mutluluk hangi oyunda vardi ya:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbiSnickers -- 1 Mayıs 2017; 18:14:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski Silkroad Online'da immortal'lı item düşüyordu, guild'den arkadaşlar +7 yapıp birbirlerine hediye ediyordu. Elixir ve lucky powder'dan başka masraf olmuyordu tabii. Bu da insanları birbirine daha sıkı bağlıyordu, oyuncular da mutlu oluyordu. Şu anda SRO'da bir item için dünyanın parası gidiyor, kimse kimseye en ufak bir şey bile vermiyor doğal olarak. Bu da samimiyetsiz bir ortama, birbirlerinden kopuk oyuncu kitlesine ve en sonunda da zevksiz bir oyuna sebep oluyor. SRO'da server'ların 3500/3500 olduğunu görseniz dahi aldanmayın, herkes solo takılıyor 2011'den beri.

• ben de online oyunlarda solo takılıyorum genelde

güzel vakit geçirip,kafa dağıtıp geri dönüyorum hayatıma

• MMORPG oyunlarda diğer oyunculara da ister istemez bağımlısınız. Satacağınız şeyi alacak oyuncu, alacağınız şeyi satacak oyuncu olması elzemdir bu tarz oyuncularda. Maalesef oyun içi ticaret de oldukça kötü denebilir. Ben 2014 yılında kendi partimi kurmuştum, 6 char'ın tüm item'larını 7-10 gün bir sürede tamamlamayı başarmış, hepsinin blue'sunu basmış, partiyi kasmaya bırakmıştım. Şu anki SRO'da bunu yapmak mümkün değil ya da çok uzun süre gerektirir. Ben en son oynadığımda (Ağustos 2016) D12-D13 item bulmak, item bulunsa bile D12-D13 stone satan yok denecek kadar azdı. Şu anda clientless çalışmıyor, partilerin birçoğu kasamıyor. Dolayısıyla daha büyük bir kıtlık yaşandığını varsayıyorum.

• Private sw lerde cok iyi ama gelistirici ozellikler yok isrodaki gibi.Ama piyasalari cok iyi 1.5-2 bin tl ye char satanlari goruyorum.

• oynadığın başka mmorpg var mı şu an?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.