Şimdi Ara

SRO'ya tekrar başlasam mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Private serverler isro dosyalariyla olmuyor maalesef bu yuzden bir cok ozellikten mahrum kalıyoruz mesela chate item koyma gibi,tek avantaji var serverlerin vsro dosyalarıyla açılmasının bedava bir şekilde mbot çalışıyor:) Geçenlerde piooner mesela isro dosyalarıyla açmış serveri fakat sirf mbot calismadigi icin oyuncu sayısı az.Millet private serverde bota para vermek istemiyor

• senin tavsiye edebileceğin başka mmorpg var mı?

• Yok maalesef private cok guzel serverler açılır yaz başi başla birine veya uzun süredir devam eden joysro jollygame gibi serverlere başlayabilirsin.Mbot,kervan yada alchemybotu iyi kullanirsan private serverlerde cok iyi yerlere gelirsin para yatirmadan

• @nightsinwhitesatin

Ben 15-20 gündür JoySRO oynuyorum. Oynadığım server 5 senedir açık.

@AlbiSnickers

iSRO'nun gelişmiş özellikleri çok da önemli değil dostum. Zevk olmadıktan sonra, o özelliklerin bir anlamı kalmıyor.

Ben private server'da da sBot kullanıyorum. Paralı ama efsane.

• Chate item koyma guzel bence baya, gerisini salla zaten o yuzden bitmedi mi oyun :D

• - Chat'e item'ın link'ini ekleyebilmek.

- Alchemy'de elixir, enhancer, stone gibi şeyleri her defasında tekrar tekrar koymak zorunda olmamak.

- Unique'e birden fazla oyuncu saldırdığında, kesilmeden önce o anlık olarak kimin avantajlı olduğunu gösteren ok işareti.

- Chat'te konuştuğunuz kişinin nick'ine sağ tıklayarak guild daveti, parti daveti gibi şeyler gönderebilmek.

- EU silah ve giysileri kendi arasında, CH silah ve giysileri kendi arasında gold ile çevirebilme.

Bence de çok iyi özellikleri var iSRO'nun. Kötü özellikleri sayesinde, bu iyi özellikleri gözü görmüyor insanın.

• 2007-2009 arasi iSRO , 2009-2010 arasi KoreanSRO ( ki silkroaddan en keyif aldigim zamanlardi) 2013 e kadar da çeşitli private serverlarda oynadim. Bu oyun hayatimdan çok şey goturse de hatirladikca tebessum ettigim bir cok sey kazandirdi. Baska bir online oyun bu etkiyi hala birakamadi benim uzerimde, hala yilda 1-2 kere herhangi bir private server yukleyip jangana gidip town muzigini dinlerim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

@nightsinwhitesatin

@AlbiSnickers

iSRO'nun gelişmiş özellikleri çok da önemli değil dostum. Zevk olmadıktan sonra, o özelliklerin bir anlamı kalmıyor.

Sbotun cracklisi cıktı diye duydum ama asli var mı acaba biliyor musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JoySRO'da yalnızca mBot'u crack'liyorlar. sBot'u hiç görmedim. Görsem de paralı olanı alırım ya, kafam rahat böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenji99

quote:

@nightsinwhitesatin

@AlbiSnickers

Sbotun cracklisi cıktı diye duydum ama asli var mı acaba biliyor musunuz?

Evet crackli sbot cıktı private serverlerde çalışıyor
  • JoySRO'da stabil mi? Çoklu char açmada, clientless özelliğinde falan bir problem var mı?

• Hocam yaklaşık bir aydır oynamıyorum iş okul yoğunluğundan dolayı ama çoklu charda client özelliğide çalışıyordu ben kullanmıştım şahsen
  • Teşekkürler

@night4114

• sBot'un crackinin içinde trojan tarzı birşey var beyler.Skype'da bol bol spam link gönderiyordu bende sonradan bottan kaynaklandığını farkettim.Kesinlikle kullanmayın..
  • Ben de araştırdım, virüslü olduğu yazıyor her yerde.

• virüslü olabilir, dikkat etme lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

2007-2009 arasi iSRO , 2009-2010 arasi KoreanSRO ( ki silkroaddan en keyif aldigim zamanlardi) 2013 e kadar da çeşitli private serverlarda oynadim. Bu oyun hayatimdan çok şey goturse de hatirladikca tebessum ettigim bir cok sey kazandirdi. Baska bir online oyun bu etkiyi hala birakamadi benim uzerimde, hala yilda 1-2 kere herhangi bir private server yukleyip jangana gidip town muzigini dinlerim :)

bende Hotan için aynısını yapıyordum yalnız olmadığıma sevindim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XIII -- 19 Mayıs 2017; 21:27:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbiSnickers

quote:

Private oynamaktan başka çare yok. iSRO ve iSRO-R ölmüş durumda.

Aynen öyle,yukarima yazdığın mesaja da katılıyorum.Bu bölümde sorun olması saçma yav tüm forum ayni kodlarla yazilmiyor mu :D Ben bazen 2800li sayfalari falan okuyorum guzel oluyo eski anmak :)

Catchpayı yazıp siyah ekran geldigi zamanki mutluluk hangi oyunda vardi ya:D

Sen ne yaptın be hocam son paragraf ağlattı resmen

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.