Şimdi Ara

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
0
Favori
240.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam ya şu runtime hatasına bi çözüm bulun,kafayı yiyeceğim.. ne yaptımsa çözemedim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nømad

Arkadaşlar burada belli başlı SRO hataları ve çözümleri konusunda sizleri yönlendirmeye çalışacağım.
    SRO teknik olarak biraz nazlı bir oyun diyebilirim. Güncel bir windows, güncel anakart ve ekran kartı sürücüleri ve temel birkaç program sorunsuz bir oyun deneyimi için şart.

Öncelikle SALI GÜNLERİ OYUNUN BAKIM GÜNÜDÜR. SERVERLER 07:00 - 13:00 ARASI KAPALIDIR diyeyim size. Gereksiz konu açmayın salı günleri affetmem.

SRO ya başlamadan önce aşağıda verdiğim programların kurulumunu ve sürücü güncellemelerini yaparsanız rahat edersiniz. Muhtemelen de sorunsuz bir şekilde oyununuzu oynarsınız. Bunları yapmanız durumunda oyunun en sık rastlanılan hatası "??????? RUNTIME ERROR" çözülecektir.

1. Windows update: "Başlat/Windows Update" simgesine tıklayın. Kalanını windows sizin için otomatik olarak halledecektir. Tabiki windows unuzun orjinal olduğunu varsayıyorum. Eğer değilse bunu yapmayın, elinizdeki windows dan da olmayın.

2.Microsoft .net (Microsoft .NET Framework ) pakedi. Artık her bilgisayar için olmazsa olmaz bir paket. Muhakkak kurun. İndirmek için TIKLA

3.Ekran kartı sürücülerinizi en güncel versiyona yükseltin.

Nvidia ekran kartları (GeForce Serisi) için TIKLA
    Ati ekran kartları (Radeon Serisi) için TIKLA

4. Anakart sürücülerinizi en güncel versiyona yükseltin.
    İntel chipset TIKLA
    Via chipset TIKLA
    Nvidia chipset TIKLA
    Sis chipset TIKLA

5. Ve son olarak NUBOT hatası. Nubot kurmayı denediniz, elinize yüzünüze bulaştırdınız, oyun sürekli the server is out of examination or cannot connect zart zurt hede hödö hatası veriyor.
    a. Öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin. BAğlantıda bir sorununuz varsa bu hatayı alırsınız. Eğer bağlantınız sağlamsa;
    b."C:\WINDOWS\system32\drivers\etc/hosts" dosyasını notepad ile açın, içindeki Joymax ile başlayan satırı silin, kaydedin çıkın. Eski versiyon Nubot hatasını bu çözer.
    c. Olmadı mı? Satırı sildikten sonra oyunu "program ekle kaldır" dan uninstall edin. Program Files içinden SILKROAD klasörünü de silin. Oyunu yeniden kurun ve updatelerini yapın.
    d. Gene mi olmadı. Gidin Pacman veya KO oynayın. Hakkınız budur.

6. Bu yazdıklarım eğer sisteminizde bir donanım hatası veya internet bağlantınızda bir sorun (kesilme, modemsel sorunlar, firewall veya antivirus sorunu) yoksa oyunu sorunsuz oynamanızı sağlayacaktır. Hala problemleriniz varsa bu konu altına yazın cevaplamaya çalışalım.

nomad ekran kartlarını nasıl indireciğimizide resimlerle anlatabilirmisin bn denedim ama indiremiom bi türlü

• kardes benım runtime library hatasına devam edio senın dediklerini yaptım hala devam edior bunlardan baska bi onerin warmı
  • lol
  • TeşekkürLer karde$.
  • nomed bende m.visual c++ hatası hala devam edior yapabilcek baska bisey warmı??
  •  SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

Bendede Böyle Bir Hata Verio internet Üzerinden Gunz Die Bi Oun Oynıcam Daha Önceden oynuodm Sora Format Falan Attım Yükledim Calısmadı Böle Bi Hata Verio gunz.ijji.com Adresinden indirdim Zaten Siteside Burası Benim üst Kattaki Kuzende Aynısını Yaptı Onda Oluo Ve Oynıa Bilio Sorunuma Cevap Verirseniz Cok Sevincem Virüs Tarama Prog. Falan Gerekiosa Hangi Programı indirim Sölersiniz ;) Nod32 Var Bende Şu an
  • benim sorunum message string error diye bişey çıkıyo neden acaba yardımcı olursanız sevinirim.
  • bende içine directx 9 yapamıyom bilgisi olan yardım plsss
  • slmlar bende nubot madurlanırdanım
    hosts içine girdim boyle joymaxla başlayan bi satır yoktu
    bende hosts dosyalarını sildim gene açılmadı bi yardımcı olurmusunuz
    bugun gunlerden pazar(salı değil :)
  •  SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

hade bide bu hatayı çözün
  • yaw nomad ust konudan dewam edelim demisin bakalım yardım etcenmi

CPU : Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.40GHz
    Memory : Physical(382.5MB), Page(921.6MB), Virtual(2047.9MB)
    Graphic Card : HAL (sw vp): Intel(R) 82845G/GL/GE/PE/GV Graphics Controller
    Graphic Card Version : 6.13.0001.3442
    Graphic Driver Date : 2003- 1-14 12:38
    Build(exe) : [2000-00-00] [00:00:00]

nedir bunun cozumu-
  • saol kardeşşş
  • ya nomad abi ben şöle bi hata vero her salı günü oyu açılıo uptade mi ne bitiyo oyuna giremio m hata aşşağıda

can't create file transfer manager!
    Maybe pack file corrupted or someone is already accessing it now... try a few minutes later

dio yardım abi lwl atlayacaktım yaaaa
  • bende ablamın bilgisayarına yüükllemek istiyorum sroyu bunda da çalışırmıı
    işlemci Intel(R)Core(TM)2CPU T7200@2.0 GHz

Bellek(RAM) 2046MB
    Sistem türü 32 bit İşletim sistemi
  • kasak kardeş senden allah razı olsun en sonunda oldu ya 4 5 gündür oyuna giremiyordum senin sayende girdim çok saol eline sağlık kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: grisli777

kasak kardeş senden allah razı olsun en sonunda oldu ya 4 5 gündür oyuna giremiyordum senin sayende girdim çok saol eline sağlık kardeş

ne yaptımki ben hiç bişi hatırlamıorum????ama nese bi faydam olmuşsada bundan mutluluk duyarım ama tekrar sölim bn hiçbişi hatırlamıom
  • quote:

Orjinalden alıntı: rmscafe

quote:

Orjinalden alıntı: rmscafe

bende boyle bir hata veriyor yardımcı olurmusunuzz teşekkur edeim

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

aynısı bendede oluyor yardım edermisiniz
  • the user is already conneceted hatsının nedenini bilen warmı?şu an benim karakter oyunda deil ama bu hatayı weriyor acil yardım pls
  • bana eror code(2) nedemek onu bulun
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.