Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
823
Cevap
22
Favori
97.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sony sonuçta SpyBox ile mukayase edilemez .

Ancak Uydu alıcısı Dediğimiz zaman Favori kanal düzenlemesinden , Oscam'ine kadar bizim aklımıza çok şey geliyor .

İnternet demiyorum Uydu alıcısı için aklının bir köşesine CI modullü Enigma2 yaz . kardeş tavsiyesi
  • tavsiyen için sağol doğru diyorsun sony tv 7500 lira spybox 750 lira mukayese edilmez ayrıca birisi dünya markası birisi yeni piyasaya giren bir android uydu alıcısı,uydu alıcısı olarak vu düşünüyorum vu4k
  • saban33 kullanıcısına yanıt
    vu+ zero 4k uygun fiyatlı . Galiba VU+ powervu ları streamsız çözmeyede başlamış . akıllı bir seçim olur .
    İnternet ihtiyacı Youtube falan olursa 30-40usd ye bulabileceğin Androidlerle çözebilirsin .
    Enigma2 sanırım Uydu temelli oldukları için Klavye mauseye el atmadılar .
    vu+ ye birde klavye mause bağlana bilse idi 4x4 olurdu .
  • tamam işte vu zero 4k istiyorum sağol dostum tavsiyen için
  • vu zero spybox tan daha kaliteli gibi geldi bana
  • Bende de bir tavsiye.Mecool K2 pro 4K. fiyatıda uygun.Android 7.1 versiyonlarında powervu,tanberg ve biss şifreleme var.
  • Bu cihazda kanal sıralamasında ip kanallarda eklendiği için pip izlemede bir tane uydu kanalıdiğeride ip kanalı olur.

İstediğin kanalları aynı anda izlersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben 3 aydır kullanıyorum en ufak hata görmedim neden bir tv parası diğer Linux enigma cihazlara verelimki bende istemeyerek de olsa aldım ama çok güzel bir cihaz çıktı görüntü kalitesi olsun akış bakımından çok stabil harika bir ürün google playstore den istediğimiz uygulamayı indirin o pahalı Linux enigma cihazlardan on gömlek daha iyi çünkü dünyanı en büyük işletim sistemini kullanıyor açmayacağı media formatı yok bu cihaz Çin malı falan değil kore de yapılmış fortis marka lı bir cihaz ben hdmi kablosunu değiştirdim lg tv nin sihirli kumandasını tanıttım lg tvyle mükemmel bir uyum sağladı artık kumanda olarak lg tv nin kumandasını kullanıyorum hdd bağladım istediğin yayını programları istediğin saatte kayıt yapıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmirde bire bir cihazı inceledim.
    Kasa alüminyum, kaliteli metal falan değil resmen teneke.
    Kanal geçişleri eh.
    Satıcı tarayıcı performansını garanti etmiyor, yani tarayıcıdan film, dizi, belgesel izleme.
    Face, instagram girme vs tatmin etmez dedi.
    Birde youtubede videolara bakın şikayet var bayağı.

Atlanta çıktı ondanda Turkey forumda şikayet dolu.
    Biri 4 çekirdek koyar, bir diğeri ddr 3 rem koyar. Sorarsın neden maliyet der 800 TL satar. Yahu şunu adam gibi yap 1.200 TL 'ye sat.

Şimdilik sadece ip tv için android box bakıyorum (T96z)

Burada alanların düşüncesini merak ettim. 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Ohoo... baktım da benim mesajlarımı da uçurmuşlar.

İsmi Lazım Değil Forum ve bu forumdaki satıcılar her zamanki gibi iş başında nöbet tutmaya devam ediyorlar demek ki...

Uydu cihazı kullanmaya ihtiyaç duyanlar yada cihazın uydu işlevlerinden faydalanmak isteyenler, s11 cihaz ve diğer android cihazları kesinlikle almamalıdır. Çünkü cihaz yazılımının içindeki uydu modülü bölümü, ilkel olup kullanılabilir değildir. Bug'larla doludur.

Herhangi bir cihazdan uydu işlevlerinin yanında, IPTV hizmetlerinden de yararlanılmak isteniyorsa, tavsiyem enigma2 cihazlardır.

Merhaba serkan bey sizi yıllardır takip ederim, yazılarınızı büyük bir zevkle okurum.
    Bana eski samsung tv mi akıllı hale getirecek bir cihaz lazım.
    Şimdi internette dolu olan android boxlar moda.
    Bunları tarayıcı kullanmak (internet üzerinden film vs izlemek), ip tv, youtube izlemek için önerirmisiniz.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-tv-box-3-4k-android-tv-box-global-versiyon-pm-teldatamitvbox3

http://www.ince-le.com/t96z-tv-box/

Hangisini önerirsiniz veya sakın almayımmı.

Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

quote:

İsmi Lazım Değil Forum ve bu forumdaki satıcılar her zamanki gibi iş başında nöbet tutmaya devam ediyorlar demek ki...

Uydu cihazı kullanmaya ihtiyaç duyanlar yada cihazın uydu işlevlerinden faydalanmak isteyenler, s11 cihaz ve diğer android cihazları kesinlikle almamalıdır. Çünkü cihaz yazılımının içindeki uydu modülü bölümü, ilkel olup kullanılabilir değildir. Bug'larla doludur.

Herhangi bir cihazdan uydu işlevlerinin yanında, IPTV hizmetlerinden de yararlanılmak isteniyorsa, tavsiyem enigma2 cihazlardır.

Merhaba serkan bey sizi yıllardır takip ederim, yazılarınızı büyük bir zevkle okurum.
    Bunları tarayıcı kullanmak (internet üzerinden film vs izlemek), ip tv, youtube izlemek için önerirmisiniz.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-tv-box-3-4k-android-tv-box-global-versiyon-pm-teldatamitvbox3

Saygılarımla.

Bütçe müsaitse, barebone PC tavsiye ederim. 200 - 300 dolar'ı gözden çıkarmak gerekir.

Bütçe müsati değilse, s912 işlemcili android tv box'lardan birini alabilirsiniz.

Çünkü android cihaz alınca en güçlü işlemcili olanını almak lazım. Bu nedenle link verdiğiniz cihazları da unutun yani...

önerdiklerimi aliexpress araştırınız.

• quote:

quote:

quote:

Saygılarımla.

Bütçe müsaitse, barebone PC tavsiye ederim. 200 - 300 dolar'ı gözden çıkarmak gerekir.

Bütçe müsati değilse, s912 işlemcili android tv box'lardan birini alabilirsiniz.

Çünkü android cihaz alınca en güçlü işlemcili olanını almak lazım. Bu nedenle link verdiğiniz cihazları da unutun yani...

Yanıtınız için teşekkür ederim.
    Önerdiğiniz pc de uzaktan kumanda varmı.
    İnternette Türkçe kaynak bulamadım.

S912 işlemciler ısınır altına mutlaka fan alın diyenler var bu konuda düşünceniz nedir.
    İşinizi görür derseniz hemen şimdi ısmarlıyorum. Çünkü araştırmaktan çok yoruldum.
    Emekli biri olarak tek eğlencem evde bir şeyler izlemek.

Sağolun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılarımla.

S912 işlemciler ısınır altına mutlaka fan alın diyenler var bu konuda düşünceniz nedir.
    İşinizi görür derseniz hemen şimdi ısmarlıyorum. Çünkü araştırmaktan çok yoruldum.

Sağolun.

Android altında çalışan işlemcileri tamamı, diğer işlemcilere göre daha çok ısınır. Çünkü android işlemciler nano micron teknolojili board'larda çalışmak üzere dizayn edilmiş işlemcilerdir. Yani cep telefonu board'larına göre dizayn edilmiş işlemcilerdir. İşlemciyi cep telefonu board'una takmayıp ta, daha kaba dizayn edilmiş bir board'a takınca, ısınma( yüksek ısı altında çalışma demek daha doğru olur. ) kaçınılmaz olmaktadır.

Yine ayrıca cep telefonu işlemcileri, sürekli film izleneceği yada oyun oynanacağı varsayımı üretilmez. Cep telefonu ile sürekli oyun oynayan kişi, 1.5 - 2 saatte pili tüketir. Sonra şarja bağlamak zorundadır. Şarja bağlandığında, işlemci ağır işlem yükü altında çalışmaktan kurtulmuş olur.

Oysa, aynı mantıkla üretilmiş işlemcilerle, devamlı film izlersek, oyun oynarsak, işlemcilerin iç ısısı 85 - 90 dereceleri görecektir. Bu durumda ya işlemci kendini korumaya alacak, yada cihazda donma vs sorunlar gözlenecektir.

Barebone pc için uzaktan kumanda değilde, media kullanımlı klavye ayrıca satın almak gerekir. Örnek barabone pc ;https://tr.aliexpress.com/item/Fans-z-mini-pc-i5-7200u-barebone-sistemi-windows-linux-ubuntu-core-i5-6360u-nettop-300/32836111993.html?spm=a2g10.search0104.3.47.5a9a4f7eltzS45&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_3_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10325_10546_10343_10340_10548_10341_10696_10084_10083_10618_10307_5711215_10313_10059_10534_100031_10103_10624_10623_10622_10621_10620_10811%2Csearchweb201603_1%2CppcSwitch_5&algo_expid=509ae8e3-028a-4282-ba0a-361b1e312c58-7&algo_pvid=509ae8e3-028a-4282-ba0a-361b1e312c58&transAbTest=ae803_4&priceBeautifyAB=0

Tabi barebone pc'ler uzun süre demode olmaz. En az 10 yıl ve üzeri... Barebone PC'lere, aynı diğer PC'lerde olduğu gibi, ilave cihaz/cihazlar bağlanabilir. Görüntü kalitesi üst düzey olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 24 Mart 2018; 11:17:46 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılarımla.

Sağolun.

Android altında çalışan işlemcileri tamamı, diğer işlemcilere göre daha çok ısınır. Çünkü android işlemciler nano micron teknolojili board'larda çalışmak üzere dizayn edilmiş işlemcilerdir. Yani cep telefonu board'larına göre dizayn edilmiş işlemcilerdir. İşlemciyi cep telefonu board'una takmayıp ta, daha kaba dizayn edilmiş bir board'a takınca, ısınma( yüksek ısı altında çalışma demek daha doğru olur. ) kaçınılmaz olmaktadır.

Yine ayrıca cep telefonu işlemcileri, sürekli film izleneceği yada oyun oynanacağı varsayımı üretilmez. Cep telefonu ile sürekli oyun oynayan kişi, 1.5 - 2 saatte pili tüketir. Sonra şarja bağlamak zorundadır. Şarja bağlandığında, işlemci ağır işlem yükü altında çalışmaktan kurtulmuş olur.

Oysa, aynı mantıkla üretilmiş işlemcilerle, devamlı film izlersek, oyun oynarsak, işlemcilerin iç ısısı 85 - 90 dereceleri görecektir. Bu durumda ya işlemci kendini korumaya alacak, yada cihazda donma vs sorunlar gözlenecektir.

Barebone pc için uzaktan kumanda değilde, media kullanımlı klavye ayrıca satın almak gerekir. Örnek barabone pc ;https://tr.aliexpress.com/item/Fans-z-mini-pc-i5-7200u-barebone-sistemi-windows-linux-ubuntu-core-i5-6360u-nettop-300/32836111993.html?spm=a2g10.search0104.3.47.5a9a4f7eltzS45&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_3_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10325_10546_10343_10340_10548_10341_10696_10084_10083_10618_10307_5711215_10313_10059_10534_100031_10103_10624_10623_10622_10621_10620_10811%2Csearchweb201603_1%2CppcSwitch_5&algo_expid=509ae8e3-028a-4282-ba0a-361b1e312c58-7&algo_pvid=509ae8e3-028a-4282-ba0a-361b1e312c58&transAbTest=ae803_4&priceBeautifyAB=0

Tabi barebone pc'ler uzun süre demode olmaz. En az 10 yıl ve üzeri... Barebone PC'lere, aynı diğer PC'lerde olduğu gibi, ilave cihaz/cihazlar bağlanabilir. Görüntü kalitesi üst düzey olur.

Haklısınız Barebone pc almak daha mantıklı.
    Evde kablosuz maus ve klavyem mevcut.
    Sağolun bilgiler için.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Multimedia ve internet için gerçek ve kalıcı çözüm.
    Ekonomi yetmez ise bir sene ertelersin olur biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fauconni

Multimedia ve internet için gerçek ve kalıcı çözüm.
    Ekonomi yetmez ise bir sene ertelersin olur biter.

İşte aradığım gerçek uzun vadeli çözüm.
    Yıllar önce Dark firmasının media playerini almıştım.
    Sanırım alalı 6 yıl veya fazla oldu, bunca zaman içinde açmadığı film sayısı 3
    H265 çıktıktan sonra onlarda sorun yaşamaya başladım, onu çözeyim derken intenetede gireyim derken buralara geldim.

Atlanta 4K Ultra CI var birde ama alıp inceleyeni göremedim daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saint Ralph -- 25 Mart 2018; 16:30:04 >
  • İyi kalitede görüntü için, forumda 600 - 700 Euro( 700 - 800 dolar ) fiyatlı ürün tavsiyeleri yapılmakta... Ki tavsiye edilen ürün( ler ) iyi kalitede görüntü üretmenin ötesinde, diğer sunduğu özellikler itibariyle, 3 - 4 sene sonra teknolojinin gerisinde kalmaya mahkum aletlerdir.

İyi kalite görüntü için, 700 - 800 dolar civarında bir harcama gözden çıkarılabiliyorsa, hiç olmazsa uzun süre demode olmayacak cihazlara yönelmek daha akılcıdır.

Barebone PC'ler; Windows 10 dx12 desteği, güncel codec desteği ile işlediği video'ları en iyi ölçekleyebilen cihazlardır. Ayrıca uzun süre demode olmaz.
  • mesaj yazıyoruz sıldırıyorlar
    mesaj yazıyoruz sıldırıyorlar

cıhazda free ıptv var yazıyoruz sılıyorsun receıver bolumunde ıptv satıyorlar sılmıyorsun bu ne perhız bune lahana tursusu ?
  • arkadaşlar

yukarıda goruyorsunuz fake uyelıklerle cıhazı almıs gıbı yazıp cızıyorlar sonra aynı ıpden gırınce banlanıyor

o zamanda ılk uyelıgıyle gırıp yazmaya baslıyor
  • cıhazı test etmek ısteyen arkadaslar kadıkoy magazamızda 4K TV ve WIFI baglantı ıle deneyebılırler

CIHAZDA WIFI SORUNU YOKTUR evımde wıfı ile kullanıyorum

kumanda cekım sorunu yoktur tv ile eslestırıp kapatıp acmak ıcınde kullanabılırsınız

bagımsız tuner ıle ramı kullanmaz dıger androıd cıhazlar gıbı dvb apk kullanmaz kanal gecısınde yavaslama yoktur

resım ıcınde resım PİP

my onlıne sıstemı ıle mag 254 cıhazlardakı gıbı 24saat acık kalsa 3 mb ınternet ıle donmasız ıptv ızletır

cepten ızleme ve kumanda

usb 3.0 gırısı ıle 4k vıdeoları formatları sorunsuz donmasız ızletır

youtube

İnternetten Kanal Güncelleme

İnternetten Yazılım Güncelleme

FREE İPTV DİZİ FİLM BELGESEL

2 gb ddr4 ram ıle yarıs oyunlarını donmasız oynatır

androıd 7 versıyonu enson uygulamaları ındırıp kullanabılırsınız telefonlarınızda androıd 6 var

mıracast ıle cep telefonu ıle ekran paylasımı yapar

bluetouth takılarak kulaklık veya kamera baglanabılır

ısteyen 4k vıdeo dolu hdd getırebılır 4 k vıdeo formatlarını sorunsuz donmasız acmaktadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 19 Nisan 2018; 11:16:12 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.