Şimdi Ara

Spy Drop - Amazon TR Fiyat takip uygulaması -HepsiBurada,Teknosa,MediaMarkt ve daha fazlası eklendi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
136
Favori
20.787
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş tebrik ederim çok güzel bir uygulama olmuş. Geliştirmen açısından nacizane bir tavsiyem var. Arama kısmında ürün ismi girip bir şey ararken çıkan sonuçlar çok karışık oluyor. Bir filtreleme yazarsan çok daha kullanışlı olur. fiyata göre sırala gibi mesela.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Çakallar ürünleri satıştan kaldırıp geçmişini uçuruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu eklentiyi kurmak istiyorum ancak "kopyaladığınız ve yapıştırdığınız verileri değiştirme" izni kafamı karıştırıyor
    gerçekten buna izin vermek bir güvenlik açığı yaratmıyor mu? tabii ki uygulamanın çalışması için gerekiyordur kimseyi zan altında bırakmıyorum. Bilen birisi bu izni bana açıklarsa çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunners49 -- 21 Ağustos 2020; 1:44:2 >
  • gunners49 kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk mesajda belirtmiştim alınan izinlerin ne için kullanıldığını. Eklentide sadece panoya kopyala ma izni var. Yani herhangi kopyaladığınız bir veriyi okumam imkansız. Bu panoya kopyalama, grafik kopyalamak istediğinizde, oluşturulan link panoya otomatik kopyalanıyor, burada kullanılıyor. Haricinde eklenti kodu açıktır. Dileyen kontrol edebilir.

• hocam harika bir uygulama elimiz kolumuz oldu nerdeyse . sürekli kullanıyoruz çok teşekkür ederim
    acaba şu tarz geliştirmeler yapılabilir mi
    mesela amazon indirimleri otomatik olarak yüksek indirimden düşüğe doğru sıralanıyor. indirime girme zamanına göre sıralanma gibi bir özellik eklenebilir mi
    ya da fiyatseyir deki gibi indirim miktarı, yüzdesi son 24 48 saat vb özelliklere göre filtre edebilme gibi
    bir de fiyat geçmiş grafiğinde bazen fiyatlarda çok sık değişiklik olduğunda çok iç içe girebiliyor tarih ve fiyatlar. o grafiğin bir de düz yazı versiyonu olabilir mi
    çok teşekkürler çalışmalarınızda başarılar diliyorum
  • Spydrop da sorunmu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emregokcimen

Spydrop da sorunmu var?
    Bir sıkıntı vardı hocam sorun çözüldü.
  • Mükemmel program.Trendyol Firefox ta çalışmıyor ama.
  • Acaba şöyle bir şey olabilir mi?
    Satış yapan herhangi bir sitedeki (örn: bellona.com) ürünün önceki fiyatlarını görmek için biz linki kopyalayıp bir yere yapıştırsak.
    Yani sizin seçmiş olduğunuz sitelerdeki tarama indirimi bildirme vs. değil. sadece kendi seçtiğim ürünü bir şekilde eski fiyatlar ını görsem. Böyle bir şey mümkün mü?

• Trendyol için Firefox eklentisini kontrol edicem hocam.

@sercan149

Hocam o dediğiniz yapılması zor çünkü ekleyeceğiniz her site için robot yazılması gerekiyor.
  • Merhabalar,
    e-posta yolu ile ilettim yalnız dönüş yapılmadı buradan da belirtmek isterim ki morhipo, boyner gibi sitelerinde eklenmesi çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Merhabalar,
    e-posta yolu ile ilettim yalnız dönüş yapılmadı buradan da belirtmek isterim ki morhipo, boyner gibi sitelerinde eklenmesi çok iyi olur.
    Merhaba, mailinizi görüp geliştirme listesine eklemişim. Fakat yazdığım cevap draftta kalmış gönderilmemiş mail kusura bakmayın . Teşekkürler desteğiniz için.
  • Sadece ürünlerin geçmiş fiyatlarına mı bakabiliyoruz? İndirime giren tüm ürünleri görme gibi bir şey var mı?
  • Hocam biz sana nasıl bir destekte bulunabiliriz? Bunca emek var burda çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmaarmutportakal

Hocam biz sana nasıl bir destekte bulunabiliriz? Bunca emek var burda çok teşekkürler.
    Merhaba hocam,

Uygulamayı kullanmanız en büyük destektir. Yinede maddi açıdan destek olmak isterseniz Trendyol, Teknosa ve Mediamarkt alışverişlerinizden önce , spydrop üzerinden ilgili mağazanın herhangi bir ürününden ürüne git dedikten sonra alışveriş yaparsanız maddi yöndende bir destek sağlamış olabilirsiniz.

Bu yaptığınız işlem sizin alışveriş deneyiminizi asla değiştirmeyeceği gibi kullandığınız SpyDrop uygulamasına bir katkı sağlayacaktır.

Aynı şekilde kupon ve kampanyalar kısmını kullanarak yaptığınız alışverişlerle de destekte bulunabilirsiniz.

İyi günler.
  • RaiNFallDown kullanıcısına yanıt
    Şu mesajı yukarı çıkarsak güzel olur ya da ilk mesajın en altına ekleseniz, size destek çıkmak isteyen herkes görür. Yolunuzda başarılar hocam
  • Merhaba,

Amazon fiyatlarının taranmasında şuan bir aksaklık yaşanmakta. Düzeltilene kadar bazı kategorilerde fiyatların güncellenmesi konusunda yavaşlıklar veya hatalar olabilir.

İyi günler
  • Benim eklentide sadece acık olan sitedeki fiyat geçmisini gösteriyor karşılaştırma yok mu?
  • ellerinize sağlık
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.