Şimdi Ara

Spring Water PH 9 Su Arıtma Cihazı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
5
Favori
11.843
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efendim sizler gibi değerli müşterilere hizmet vermek bizler için bir onurdur. sağlıkla kullanmanız dileğiyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, bu tür filtrelerin kendi musluğunu monte etmek için mutfak tezgahında delik mi açılıyor?
  • Spring Water PH 9 Su Arıtma Cihazı

Efendim görselde görmüş olduğunuz gibi tezgahın üzerinde on milimlik bir delik açılarak ufak bir musluk konumlandırlıyor arıtma cihazı da tezgahın altına yerleştiriliyor.

• Bu ürünle tek seferde en fazla 8 litremi su oluyor. Ben akvaryuma bu sudan kullanmak istesem tek seferde ortalama 60-70 litre değişiyor bu kadar su sağlarmı yüksek ph lı olarak

• Merhaba, araştırdıgim kadarıyla net bilgiye ulaşamadım.

Acaba hangi parçalarda nfs sertifikası yok, sertifikası olan parçalar için nfs org linki gönderebilir misiniz.

İlk sayfada olan ürün Websitede 1900tl olarak görünüyor, bu sayfada 1750.. aynı ürün mü? Ve 2 cihaz alımında indirim yapıyor musunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -observer- -- 8 Ağustos 2020; 20:25:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinan bey merhaba görmüş olduğunuz ürünün Bütün filitreleri tankıı nsf onaylidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPRİNGWATER -- 8 Ağustos 2020; 20:27:43 >
  • 1750 TL’ye görmüş olduğunuz ürün farklı özellikte ürünlerimizin hazırlanmasında seçilen malzemeler hassasiyetle seçilmektedir.

• merhaba.2 adet sipariş vereceğiz. indirim %10 indirim devam ediyor mu?
  • matrix71 M kullanıcısına yanıt
    11 aşamalı fiyatı 1600 olan bu ürünü mü almayı düşünüyorsunuz, ikilinin fiyatı sitede 3100 görünüyor

Bende kararsızım

Amerikan yazan ürünün filtreleri Omnipure yazıyor ama diğer üründe sadece 1 inde sediment markası yazıyor, diğerleri spring filtre azıyor onların markası nedir? Bilen cevaplarsa sevinirim. ÜRünler hep birbirine benziyor, hangisi dezavantajlı onu arastırıyorum

Ek olarak - Bu cihazlar yaklaşık olarak ne kadar atık su çıkarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -observer- -- 9 Eylül 2020; 19:12:17 >
  • 2. Ek olarak üründe bulunan filtrelerin hepsini kullanmak zorunda mıyız bazılarını cıkarabiliyor muyuz? yada yerine farklı bir filtre takabiliyor muyuz. (Örneğin filmtech cıkarıp pentair filtre kullanma veya UV filtre kullanmama, veya tüm filtreleri USA marka alıp değiştirmek gibi gibi)
  • ya ben çok kararsızım. Damacana zararlı diyorlar, arıtma alalım diyoruz bu seferde arıtma zararlı diyorlar. Ne kullanacağız biz? :) Şu an cam damacanaya geçtik ama aklımın bir yerinde hep arıtma var.
  • var mı indirim kodu?

• Ortalama 1 litreye 3 litre çıkarıyor bizde ,orta sertlikte.

• 10 aydır bıocera olan modeli kullanmaktayız suyun tadı bir harika. Hazır su içince bepenmez olduk. Alırkende satış sonrasıda firma çok ilgiliydi gönül rahatlığı ile kullanabilirsinşz

• SPRİNGWATER kullanıcısına yanıt
    Duzeysiz mesaja cok duzeyli ve profesyonel cevap verdiginiz icin tebrikler.
    Almiyosan cek git kardesim, urunu kotulemek niye...

• Bu cihazin satışı yok mu acaba artık konusu canlı değil pek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • restorana koymayi dusunen visor

• Merhaba;

Konu Aktiftir efendim Bizlere Her Zaman springwater.com.tr üzerinde iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ediyoruz.
  • bir süre sonra su damlama problemi neden oluyor?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.