Şimdi Ara

Spring Water PH 9 Su Arıtma Cihazı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
5
Favori
11.842
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba efendim;
    Şirketimizin merkezi İzmirdedir.İletşim linkimiz
    https://springaritma.com.tr/index.php?route=information/information&information_id=5 .

Tankımızla ilgili bilgileri aşağıda paylaşıyorum efendim.

http://www.manufacturers.com.tw/showroom-5451-1-2-0-3630.php BU link üzerinden PA.E Machıne firmasınnn resmi sitesine erişebilirsiniz.
    Spring Water PH 9 Su Arıtma Cihazı

BU FOTO İSE ÜRÜNÜMÜZÜN KOLİSİNİN GÖRSELİDİR.

TANKIMIZIN GÖRSELİDİR

NSF Sertifikalı Anti-Bakteriyel Spring Water Tankının Fiziksel Katmanları

SİZ DEĞERLİ FORUM ÜYESİ MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL %10 İNDİRİM UYGULANMAKTADIR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPRİNGWATER -- 8 Nisan 2020; 12:25:36 >

• Teşekkürler paylaştığınız bilgiler için şeffallık gerçekten çok önemli şu dönemde özellikle.
  • SPRİNGWATER kullanıcısına yanıt
    Bu tanki kullandığınizi bilmiyordum. Bu tank piyasada kabul görmüş iyi bir tank.

Omnipure, filmtec, biocera vs. Filtrelerin Nsf onaylı olduğunu biliyoruz. Ama springwater isimli filtrelerin onaylı olduğunu nasıl teyit edebiliriz.
    Foruma gösterdiğiniz ilgiden dolayı ayrıca teşekkür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPRİNGWATER

Merhaba efendim;
    Şirketimizin merkezi İzmirdedir.İletşim linkimiz
    https://springaritma.com.tr/index.php?route=information/information&information_id=5 .

Tankımızla ilgili bilgileri aşağıda paylaşıyorum efendim.

http://www.manufacturers.com.tw/showroom-5451-1-2-0-3630.php BU link üzerinden PA.E Machıne firmasınnn resmi sitesine erişebilirsiniz.

BU FOTO İSE ÜRÜNÜMÜZÜN KOLİSİNİN GÖRSELİDİR.

TANKIMIZIN GÖRSELİDİR

NSF Sertifikalı Anti-Bakteriyel Spring Water Tankının Fiziksel Katmanları

SİZ DEĞERLİ FORUM ÜYESİ MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL %10 İNDİRİM UYGULANMAKTADIR.
    nsf sertifikanızın geçerliliğini teyit etmek için mümkünse bir link alabilir miyim? NSF de bir tek ihlas görünüyor şu anda sertifikalı olarak

• Ürünlerimizin içerisinde kullanılan malzemeler nsf onaylıdır

0 505 259 72 62 WhatsApp dan bana ulaşın görüntülerini göndereyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPRİNGWATER

Öncelikle iyi günler diliyoruz...

Cihazımızın tüm filtrelerinin NSF onaylı olduğunu belirtmek isteriz.
    Bunu özellikle belirtmemizdeki amaç; ''filtre kalitesi'' konusuna dikkat çekmek içindir.
    Cihazlarda öncelikli amacımız A kalite su üretilmesini sağlamaktır ve insanlara A kalite içme suyu üreten ürünler sunmaktır...
    Cihazın dış tasarımını beğenmemiş olmanıza saygı duyuyoruz fakat; kullanışlı olması açısından, ve ar-ge aşamasında ölçüler bu şekilde belirlendiği için düz bir model tasarımına karar verildi, şu ana kadar hiç bir şikayet olmadığı için kasa şeklini değiştirmeye lüzum olmadığı kararı alındı.
    Ayrıca kullanılan Plastik gerekli tüm onayları almış sağlığa zararı olmayan ve A kalite ham madde yapısına sahip 1. sınıf plastiktir.
    Son olarak Çingene renkleri diye hakaret etme güdüsü ile hareket ederek sarf etmiş olduğunuz sözler hoş olmadı, çünkü biz cihazımızın renk seçimini yaparken Türk Bayrağımızın Renkelerini tercih etmek istedik.
    Her ne kadar beğenmemiş olmanıza saygı duysakta; hakaret içeren sözlerinizin muhatabı olamayacak kalitede cihazlar üretiyor ve 28 yıldır 81 vilayetimize satış servis ve A kalite ürünler gönderiyoruz...
    Hiçbir rakibimizi ve frmayı karalamadan, sektörde varlığını sürdüren ve sürdürmeye devam edecek olan Nadir firmalardan biriyiz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.
    Ayrıca Binlerce refarans, ve resmi kurumlara kurulan arıtma sistemlerimizi görebilmek için'de sizleri sayfamıza davet etmek isteriz.

SAĞLIK-SEN TARAFINDAN ÖNERİLEN A KALİTE SU ARITMA CİHAZLARI ÜRETİCİSİ SPRİNG WATER SAĞLIKLI GÜNLER DİLER...
    Aritma Almayi düşünüyordum konuyu inceleyim dedim. Kibar cevap vermissiniz eyvallah.

Da bu sağlık sen kimdir? Hangi vasıfla ürün önerebilir? İçerisinde dogru düzgün doktor bile barındırmayan bi oluşumdan bahsediyoruz. Tabip odasi desen neyse de, radyoloji teknikerinin, saglik memurunun oluşturduğu tüm sendikalar gibi isi gücü siyaset olan bi topluluk. Ne anlar arıtmadan? Hangi hakla ve yetkiyle önerebilir. Bir de BÜYÜK PUNTO ile yazmışsınız. Allah ım ne günlere kaldık.

• Merhaba Bizler için sağlık çalışanların hepsi özel özellikle şu günlerde haklarını ödeyemeyiz.

• Müşterilerimiz arasında yüzlerce doktorda var.

• Ürününüzle ilgili yorum yapmadım. İyidir kötüdür bilen arkadaşlar söyler zaten. Benim söylediğim ürüne referans olmak sagliksen ya da baska bi sendikanın görevi ya da yetkisi degildir. Ortada bir pazarlama hatasi var onu belirttim. Yanlisim varsa da duzeltin lütfen.

Iyi calismalar hayırlı bol kazançlar dilerim.
  • Doktorlar dışında kalan sağlık görevlilerini küçümsemeniz çok yanlış bahsettiğiniz insanlar uzun zamandır çocuklarını göremiyor.
    Sağlık sen bizi önermedi sadece bizimle bir yıllık bir protokol imzaladı . Biz de Sağlık Sen Üyelerine sunduğumuz bu imkanı ülkemizin içinde bulunduğu durumu göz önünde bulundurarak tüm sağlık calışanlarına tanıma kararı aldık.
  • daha öncesinde yine forum üzerinden arıtma alıp 5 senedir kullanan biri olarak,satıcının üslübunu gördükten sonra bir daha arıtma alasım geldi. Şaka bir yana en azından filtre temini için destek alacağım kesin. Hayırlı işleriniz olsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cawrash -- 3 Mayıs 2020; 4:21:22 >
  • Destek mesajınız için teşekkür ederiz.

• Suyun hayatımızdaki önemi her geçen gün artıyor Salgın insanların rüya sağlığa verdiği önemi her geçen gün arttırıyor su arıtma cihazını Kapı kapı gezip satan pazarlamacılar sıradan bir alet gibi insanları tanıtıp Arıtma cihaz denildiği anda tamam tamam diyerek konuyu kapatır izlenimi yarattılar. Spring water gördüğüm kadarıyla su arıtma cihazı sektörüne ciddiyet ve kalite getirdi forumda yazılan ve diğer müşteri yorumlarına dayanarak ürünü aldım çok memnun kaldım. Firmaya göndermiş oldukları hediyeden dolayı çok teşekkür ediyorum.

• Suyun hayatımızdaki önemi her geçen gün artıyor Salgın insanların rüya sağlığa verdiği önemi her geçen gün arttırıyor su arıtma cihazını Kapı kapı gezip satan pazarlamacılar sıradan bir alet gibi insanları tanıttı. Arıtma cihaz denildiği anda tamam tamam diyerek konuyu kapatır izlenimi yarattılar.
    Spring water gördüğüm kadarıyla su arıtma cihazı sektörüne ciddiyet ve kalite getirdi forumda yazılan ve diğer müşteri yorumlarına dayanarak ürünü aldım çok memnun kaldım. Firmaya göndermiş oldukları hediyeden dolayı çok teşekkür ediyorum.

• Yıllık filtre değişim ücreti nedir acaba? teşekkürler.
  • Ürünlerimiz içerisinde en çok tercih edilen spring water 11 aşamalı su arıtma cihazdır ürünümüzün bakım periyodu yılda bir dir. Bir yıl sonra değişecek olan üç adet filtrenin fiyatı 150 tl filitrelerin tamamı değişti nde ise 400 tl veriyorsunuz. Bu süre iki ya da dört yıla kadar uzayabiliyor. Yüksel halı modelimizde ise yıllık bakım periyodu yine 150 tledir kilitlerin tamamı iki ya da dört yıl sonra değiştiğinde ise 600 tl ödüyorsunuz

• Selamlar, bundan 2 hafta önce su arıtma cihazı alacaktım ancak arkadaşımın uyarısıyla almaktan vazgeçtim, size de bu konuyu danışmak istiyorum.

Ben Ankara'da yaşıyorum ve Ankara'da su hatlarınında kullanılan borular paslı. Biliyorsunuz bu durum geçenlerde de belediye tarafından gündeme getirilmiştir. Arkadaşım, arıtma cihazlarının bu duruma çare olmayacağını söylemişti yarım bilgisiyle. Damacana su ise şehir hattıyla hiç temasta bulunmadığından bu yönden artıma suyuna göre daha güvenli olduğunu söylemişti.

Bu konuyu danışmak istemiştim.
  • MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı bayramlar ürünlerimizde kullanılan filitreler suyun içindeki tortu Çamur ve pası %99.9 oranında artmaktadır bu konuyla ilgili kesin çözüm sağlar su arıtma cihazını güvenle satın alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPRİNGWATER -- 25 Mayıs 2020; 19:47:38 >
  • MilanRapajic M kullanıcısına yanıt

Solda bulunan filitre şebeke suyundaki pası tutan kirlenmiş olan filtredir. Sağdaki ise temiz halidir. Bu fiillerden sonra suyun geçmesi gereken üç tane daha Filtre vardır. Bunlar sırasıyla kaç karbon ve blok karbon ve Mebran filtredir
    Mebran filtre Görselde ki Filitreden yaklaşık 500 kat daha küçük gözeneklere sahiptir.
    Suyun içerisinden aratılması istenen En basit şey belki de pas ve tortutudur.
    Gerekli filtrasyon aşamaları sağlandığı taktirde suyun içerisinden tüm ağır metallerle, klor, kistler, tarımsal ilaç kalıntıları hatta bakteri, virüs arıtılabilinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPRİNGWATER -- 25 Mayıs 2020; 19:46:34 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.