Şimdi Ara

Spotify, reklam engelleyici kullanan ücretsiz hesapları kapatacağını açıkladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Masaüstünde mobile göre bir yere kadar katlanılır ama şu gerçek ki benim gibi müziği tutku haline getirenler için premium çok önemli. Her platformda avantaj sağlıyor. "Ben zaten arada sırada dinlerim, mobilde işim olmaz" diyenler için ücretsiz üyelik yeterli. Her şeyde olduğu gibi ihtiyaçlara bağlı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Öğrencilere de aylık 6.99tl
  • Cidden kafayı yedirtecek insanlar var, öğrenci + malum banka ile 3,5 liraya geliyor, keş gibi paket paket sigara içen adama ayda 15 lira olsaydı da verirdim deyince gözleri fal taşı gibi açılıyor. Ulan elindeki çubuğa ne kadar veriyorsun günlük hiç düşündün mü?

Müzik la bu, bu kadar basit bir eğlence aktivitesi için ordan burdan ara şunu indir, kalitesine bak, reklamı geç, albüm kapağını ve ismi düzelt, şu dosyaya at bilmem ne diye neden eziyet çekeyim?

İnternete verdiğim para nasıl gücüme gitmiyorsa bu tür hizmetlere verdiğim para da gitmiyor.

Bu tür aktiviteleri istediğim zaman, istediğim gibi sağlayabilecek her hizmet en basitinden

bana zamandan kazandırıyor, dolayısıyla zaman para karşılığında kazanıldığı için dalga geçilen bu durum gayet normal.

• Infinitum kullanıcısına yanıt
    Hardcore torrent kullanıcılarına bu durumu anlatamazsınız. Alışmışlar uğraşmaya veya dandik kalitede seyretmeye.. Tabii ben de sizin gibi, maddi durumu el verdiği halde korsan kullananlar için konuşuyorum.

Film, dizi ve belgesel için Netflix + Amazon Prime Video kullanıyorum. Müzik için ise TIDAL HiFi kullanıyorum. Bu platformların yurtdışı US içeriklerine erişmek için bir de Amerika'da özel IP adresim var. Aylık toplam 100 TL gidiyor. Sonuç ise neredeyse tüm film, dizi, belgesel ve müzik içeriği. Tabii ki en kaliteli görüntü ve ses seçeneğiyle birlikte..

Çalışan bir insan kendisinin/ailesinin eğlencesine aylık 65 - 100 TL ayırabilir diye düşünüyorum. Üstelik gereksiz sinema masrafı aradan çıkmış oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Hardcore torrent kullanıcılarına bu durumu anlatamazsınız. Alışmışlar uğraşmaya veya dandik kalitede seyretmeye.. Tabii ben de sizin gibi, maddi durumu el verdiği halde korsan kullananlar için konuşuyorum.

Film, dizi ve belgesel için Netflix + Amazon Prime Video kullanıyorum. Müzik için ise TIDAL HiFi kullanıyorum. Bu platformların yurtdışı US içeriklerine erişmek için bir de Amerika'da özel IP adresim var. Aylık toplam 100 TL gidiyor. Sonuç ise neredeyse tüm film, dizi, belgesel ve müzik içeriği. Tabii ki en kaliteli görüntü ve ses seçeneğiyle birlikte..

Çalışan bir insan kendisinin/ailesinin eğlencesine aylık 65 - 100 TL ayırabilir diye düşünüyorum. Üstelik gereksiz sinema masrafı aradan çıkmış oluyor.
    Kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.