Şimdi Ara

SPOTIFY MI YOUTUBE MUSIC Mİ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
2
Favori
30.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence tartışmaya açık bile değil spotify telif haklarına takılıyor. Aradığın her şarkıyı bulamazsın amatör sevdiğin şarkılar olabilir bulamazsın youtube musicde hepsi var herşey remixlerden tut bilinmedik çocuklara kadar. :) Arayüz felan geç hepsini bu sebeple bile kıyaslanamaz ikisi.
  • Mr. Cheritto kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Premium olmadan uygulama içerisinde ki bazı önemli ayarlar devre dışı kalıyor. Zaten fiyatı ucuz yani. Öğrenci iseniz, öğrenci üyeliğini aktif ederek daha ucuza kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eawald

Spotify bayağı mantıklı gelmeye başladı bana da hocam.
    aslında youtube premium daha mantıklı. benzer paraya hem reklamsız video izlemek hem muzik dinlemek güzel. Ancak dedim ya benim spotify ile bir geçmişim var :) Ne dinleyeceğini bilen listeleri olan biriysen youtube music kullnaışlı olacaktır. Tabi spotify verdiğim zamanı youtube music verirsem o da güzel tavsiyeler verecektir elbette ama ben yazılım geliştiriciyim musik benim kulak tıpam. Muzik seçmekle uğraşmak da istemiyorum. Mudavimi olduğun mekana gidip her zmaankinden demek gibi.
  • Eawald E kullanıcısına yanıt
    Anladım indirebiliyor musun peki vanced ile yoksa sadece internet üzerinden mi?

Ek olarak spotify 17-20 liraya çıkacak unuttum fiyatı fakat youtube music 13 liradan devam :) Yani kısaca Spotify'a ölüm!

• Hayatımız mod oldu

West Side NIGGA !

• Vieux12 V kullanıcısına yanıt
    Hocam YouTube Vanced var zaten her şeyi dinliyorum istediğim gibi hem de reklamsız o yüzden Spotify Premium almam daha mantıklı.

• Açıktan üniversite okuyan öğrenci sayılıyorsa öğrenciyim hocam.

• Sayılıyor. Ben de açıktan üni okuyorum. Ben öyle yaptım oldu.
  • mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Hocam reklamsız her şeyi izliyorum zaten modlu YouTube Vanced var. Spotify Premium daha mantıklı benim için.

• Spotify tabiki de sorun bile saçma.
  • UpTheIrons kullanıcısına yanıt
    Sadece internet üzerinden hocam ayrıca Spotify Premium'un çevrimdışı çalma listeleri olunca her şeye yetiyor benim için. Aradaki fiyat farkını pek takmam hatta 1 yıllık peşin alırım.

• Spotify öğrenci üyeliği -> 6,99 TL
    Dostum spotify kadar çeşit yok ve öneriler o kadar iyi değil ancak Tidal den çok daha fazlası var. Ayrıca gerek spotify ı gerek deezer ı android için modlu olarak bulabilirsin Google da araştırırsan. Yani boşuna para verme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Cheritto kullanıcısına yanıt
    Türk olmak bunu gerektirir.

• O zaman hemen alırım hocam.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Sorunun saçma olduğunu konuyu açtıktan sonra fark ettim hocam.

• Bedava resmen nelere o parayı vermiyoruz ki?

Dostum spotify kadar çeşit yok Deezer da ama Türkçe katalog Tidal den çok daha geniştir. Ayrıca Google da araştırırsan gerek spotify ı gerekse deezer ı modlu olarak bulabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.