Şimdi Ara

Spotify Çalma Listem (Müzik Severlere Tavsiyedir) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
119
Cevap
38
Favori
12.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Listede küçük bir yenilik yapacağım arkadaşlar 1990-2009 listesi yerine 1990-1999 ve 2000-2009 diye ayrı 2 liste olacak 1990-1999 listesinin neredeyse sonuna geldim, daha ayrıntılı olsun diye ve çok fazla şarkı 1 listede olmasın diye listeleri ayırdım 2000-2009 listesine de buradan ulaşabilirsiniz ilk mesaja da ekledimhttps://play.spotify.com/user/11141659883/playlist/0ZKhDYXJ3rFI0Wjld677rb liste güncellenecek, 1990-1999 listesinde de birkaç ekleme daha yapacağım

• 1990-1999 yıllarındaki şarkıları kapsayan listede sona geldim arkadaşlar. 740 şarkıdan oluşan bir liste ortaya çıktı. Ayrıca love songs listesinde ufak bir güncelleme yapıp 260 şarkıdan 320 şarkıya çıkardım.
  • 2000-2009 yıllarındaki şarkıların listesini tamamladım arkadaşlar listede 1111 şarkı yer alıyor. 2 yıl aradan sonra Slow Rock listesini güncelledim 51 şarkıdan 100 şarkıya çıkardım ve 2016 hits listesini güncelledim yeni çıkan birkaç şarkı ekledim, umarım seversiniz
  • Son olarak Rap şarkılarının listesini 250 şarkıya çıkardım arkadaşlar. 2016 hits hariç tüm listeleri tamamladım artık sadece 2016 hits listesi güncellenecek.
    Bugün 2016 hits listesindeki şarkı sayısını 457 ye çıkardım bu ay ve bu hafta çıkan şarkılardan da eklemeye çalıştım
  • eline sağlık güzel bir liste olmuş
  • didi84 D kullanıcısına yanıt
    Çok zaman aldı bu listeleri oluşturmak onbinlerce şarkı dinledim belkide ama değdi sonunda. Beğendiniz için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradan onca zaman geçmiş konuyu bırakmamışsınız emeğinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: castraelectro

Çok zaman aldı bu listeleri oluşturmak onbinlerce şarkı dinledim belkide ama değdi sonunda. Beğendiniz için teşekkür ederim

Emeğinize sağlık hocam dinlemeye başladım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemihBayraktar

Aradan onca zaman geçmiş konuyu bırakmamışsınız emeğinize sağlık

Teşekkürler. İlk zamanlar fazla ilgilenmemiştim bu spotifyla daha sonra şu listeler de olsun dedim normalde her dönemin müziğini dinliyorum ama listeler dağınık oluyordu bunu biraz düzene sokmak istedim ve daha sonra koca bir arşiv ortaya çıktı. Bunu yaparken hem kendi müzik arşivimden, spotifydaki birçok listeden, youtubedaki listelerden ve bazı sitelerdeki listelerden yararlandım.

• zallas kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Umarım severek, beğenerek dinlersiniz

• Harika.Kalite akıyor listelerden

• All Nightmare kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

Bu arada yıldızlılar listesi tamamen değişti 1900-1949 Songs oldu 1900 den 1949 yılına kadar olan hit şarkılar yer alıyor listede daha çok 30lu ve 40lı yılların şarkıları bulunuyor listede belki dinleyen olur diye düşündüm. Tür olarak jazz, blues, rhythm and blues, pop, folk, country ağırlıklı.

• Ayın son güncellemesini de yaptım 2016 Hits listesinde, listeyi 455 şarkıdan 655 şarkıya çıkardım birçok eksiği kapattım ve son 2 gün içerisinde çıkan şarkıları da listeye ekledim ayrıca bu ay çıkan en hit şarkı Bruno Mars - 24K Magic oldu.

• Hocam çok çok büyük bir emek valla elinize kolunuza kulağınıza takip hemen takibe aldım
  • iar İ kullanıcısına yanıt
    Yaptık işte bir şeyler. Beğendiğin için teşekkür ederim

• Hocam çok beğendim listeleri arkadaşlarıma bile öneriyorum emeğinize sağlık daim olsun

• Uçamayan Pegasus kullanıcısına yanıt
    Aslında bu listeleri hazırlarken bazen çok zorlandım, bazen çok sıkıldım çünkü her geçen sene daha fazla şarkı ve şarkıcı piyasaya çıkıyor haliyle hepsini dinlemek de zor oluyor elimden geldiğince de kaliteli şarkılar eklemeye çalıştım bu 2016 listesi pek kaliteli bir liste olmadı çünkü bazı şarkılar çok kaliteli bazıları kalitesiz ama hit olmuş, ben de 2016 yılını detaylı incelediğim için biraz kalabalık bir liste oldu, genel olarak da aradığınız bulamadığınız bir şarkı varsa biraz da bilindikse bu listeler içerisinde bulabilirsiniz, beğendiğiniz için teşekkür ederim

• hocam ben biraz acemiyim bu playliste nasıl ulaşabilirim cihaz üzerinden teşekürler.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Telefondan linklere tıklayınca spotifyla aç diyor zaten nasıl ulaşamadınız anlayamadım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.