Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.424
Cevap
319
Favori
253.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dopplereffect

arkadaşlar, aile hesabında 5 kişi aynı anda kullanım yapabiliyor değil mi?

evet. her hesap ayrı olduğundan kullanılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

2-3 gün öncesine kadar şarkı sözlerini görebiliyordum şimdi göremiyorum sorunu bilen var mı

uzun süre önce kalktı lyrics hocam mobil mi pc sürümü mü kullanıyordunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

2-3 gün öncesine kadar şarkı sözlerini görebiliyordum şimdi göremiyorum sorunu bilen var mı

uzun süre önce kalktı lyrics hocam mobil mi pc sürümü mü kullanıyordunuz

hocam mobil uygulamayla kullanıyordum
    https://support.spotify.com/tr/using_spotify/search_play/can-i-see-lyrics-on-spotify/

linkte gösterildiği gibi behind the lyrics kısmında hem şarkı sözleri geçiyordu hemde parça hakkında bilgiler veriliyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: Dopplereffect

arkadaşlar, aile hesabında 5 kişi aynı anda kullanım yapabiliyor değil mi?

evet. her hesap ayrı olduğundan kullanılıyor

teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: knidos

Teşekkürler cok yardımcı oldunuz anladım tek seferde :) Peki son bir soru daha sorabilirmiyim?

- 6 ayrı üyelik 6ay eder dediniz. bu üyelik parası heray ailedeki bir kişiden mi kesiliyor sırayla yoksa toplu olarak ilk baştamı ödeniyor? 1 yıllık paketi ilk seferde ödeyebiliyormuyuz?

Bu arada türkcell kullanıcısıyım şimdi fizzy ilgimi cekti durduk yere kafam karıstı fizyde turkcellilerden internet harcamadan dinleyebiliyormuşuz.

her ay bir kişiden değil aile babasından yani üyeliği kim başlattıysa ondan çekiyor. bildiğim kadarıyla aile paketinin yıllığı yok. her ay ödeniyor.

fizzy hiç kullanmadım arşivi nasıldır albümler hangi sıklıkla güncelleniyor. hiç bilgim yok ne yazık ki

Çok teşekkürler. sizden başka aktif bakan yok sanırım buraya. Aileden vazgectim Vodafonda 4.60 kuruşa aylık premium kampanyası varmış. Şuan Turkcelle aylık 30 lira ödüyorum zaten. Vodafona geçicem ve aylık 28 liraya konuşma paketi internet ve sms paketiyle beraber spotify de gelicek.

Şuan 7 günlük deneme süresini kullanıyorum. Vodafone geçmem 3-4 günü bulur hafta sonu oldugu içinde benm deneme sürem bitmiş olur. Premium süresi bitince çalma listelerim gidecekmi kaydettiklerim müzikler? Tekrar premium oldugunda kaldıgım yerden devam edebilcekmiyim acaba?

• Aile grubunda boş yer olan varsa pm atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Numara -- 24 Şubat 2017; 19:27:49 >
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler cok yardımcı oldunuz anladım tek seferde :) Peki son bir soru daha sorabilirmiyim?

- 6 ayrı üyelik 6ay eder dediniz. bu üyelik parası heray ailedeki bir kişiden mi kesiliyor sırayla yoksa toplu olarak ilk baştamı ödeniyor? 1 yıllık paketi ilk seferde ödeyebiliyormuyuz?

Bu arada türkcell kullanıcısıyım şimdi fizzy ilgimi cekti durduk yere kafam karıstı fizyde turkcellilerden internet harcamadan dinleyebiliyormuşuz.

her ay bir kişiden değil aile babasından yani üyeliği kim başlattıysa ondan çekiyor. bildiğim kadarıyla aile paketinin yıllığı yok. her ay ödeniyor.

fizzy hiç kullanmadım arşivi nasıldır albümler hangi sıklıkla güncelleniyor. hiç bilgim yok ne yazık ki

Çok teşekkürler. sizden başka aktif bakan yok sanırım buraya. Aileden vazgectim Vodafonda 4.60 kuruşa aylık premium kampanyası varmış. Şuan Turkcelle aylık 30 lira ödüyorum zaten. Vodafona geçicem ve aylık 28 liraya konuşma paketi internet ve sms paketiyle beraber spotify de gelicek.

Şuan 7 günlük deneme süresini kullanıyorum. Vodafone geçmem 3-4 günü bulur hafta sonu oldugu içinde benm deneme sürem bitmiş olur. Premium süresi bitince çalma listelerim gidecekmi kaydettiklerim müzikler? Tekrar premium oldugunda kaldıgım yerden devam edebilcekmiyim acaba?

Çalma listeniz aynen duruyor silinmiyor. Sadece çevrimdışı dinleyemiyorsunuz karışık reklamlı şekilde listenizi dinlemeye devam edebilirsiniz. Yeniden premium olunca çevrimdışı listeniz varsa yeniden indirmek zorundasınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yeni aile paketi alacağım. Ben şuan free üyeyim, bir arkadaşımda Premium. Aile paketini nasıl oluşturacağız. Arkadaşımın Premium olması sorun yaratırmı. Birde şu ayrı adreste oturma durumu konuşulmuş ama netleşmemiş, farklı mesajlar var. 6 üye farklı il veya ilçelerde sorun olurmu aile paketi için. Teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felice Forte

Arkadaşlar yeni aile paketi alacağım. Ben şuan free üyeyim, bir arkadaşımda Premium. Aile paketini nasıl oluşturacağız. Arkadaşımın Premium olması sorun yaratırmı. Birde şu ayrı adreste oturma durumu konuşulmuş ama netleşmemiş, farklı mesajlar var. 6 üye farklı il veya ilçelerde sorun olurmu aile paketi için. Teşekkürler şimdiden.

arkadaşının premium'unu iptal edip free olması gerekiyor senin gibi galiba hocam davet edemiyorsun o şekilde
    adres sorun olmuyor aynı adresleri yazınca
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam vakit ayırıp cevap yazdığınız ve bilgilendirdiğiniz için.

• Aile premiumunda 2 kisilik bos yerim var. Gelmek isteyenler mesaj atabilir. Ilk 2 ay icin aylik 2.5tl sonraki aylar icin aylik 3.5tl.

EDIT: Dolmustur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluees -- 27 Şubat 2017; 23:37:21 >
  • İlgini çeke bilir. Bi bak istersen.http://bilmediginhersey.com/kategori/bilgisayar/page/10/
  • Mazhar Alanson - Neden Bana Ask Sarkisi Yazan Cikmaz

Bu sarkiyi Spotify'da bulabilen var mi?
  • iphone da özel mesaj alınca neden bildirim düşmüyor üstelik bildirimler açık
  • En yüksek kalitede dinliyorum şarkıları, şimdi bir tane indireceğim hücresel veriden, ortalama kaç mb gidiyor bu şarkılardan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aile Premium paketinde kendi hesabımızı kullanıyoruz değil mi?Yani yeni hesap almak gerekmiyor?
  • Aile icin yer varsa lütfen pm atabilir misiniz malum tek kisi aylik 14 lira olmus aileye geçebilirsem iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbiSnickers -- 2 Mart 2017; 14:58:2 >
  • Jack-White kullanıcısına yanıt
    En yüksek kalite şarkılar ortalama 10 Mb

• Arkadaşlar merhaba . 3 ay kampanyasıyla Spotify'a kredi kartı bilgilerimi vererek 1 liraya üye oldum .
    Ancak geçen ay bitmiş ve 10 lira çekmiş . Hiç kullanmadığım için kredi kartı bilgilerimi silip üyeliğimi iptal etmek istiyorum fakat kredi kartı bilgilerimi silemiyorum . Bu konuda bilgisi olan var mıdır ? Kart bilgisi silmeden üyelik iptal etmeye zorlamak nedir ?
  • TheOrdery kullanıcısına yanıt
    Üyeliğinizi iptal etmiyorsunuz, free üyeliğe dönüyor. Kart bilgileriniz de siliniyor. Şurada detaylı bir yazı var;
    https://support.spotify.com/tr/account_payment_help/account_settings/how-to-cancel-your-subscription/
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.