Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 ay veya yıllık üyelik arıyorum. pm atabilirsiniz
  • Yok mu bi binbaşı yada yarbay grup açsın
  • 1 senelik üyelik arıyorum arkadaşlar annem için, parasını peşin vereceğim. yer olan mesaj atabilir mi?
  • Bende aynısını söylüyorum ama elini taşın altına koymuyor kimse. Parasını peşin vereceğiz ok deyip kaçma durumu yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mierzejewski kullanıcısına yanıt
    Açayım ben, nasıl açıyorum,
    Yıllık için şartlar nedir?

• 1 yıllık üyelik açmak istyorum arkadaşlar 4 üyeliği satışa çıkarıcağım eski üye olursa sevinirim çünkü netflixte problem yaşamıştık

Ya da bende açılan gruba dahil olabilirim pmleşelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snatch1903 -- 6 Ağustos 2019; 18:5:35 >
  • Ben Er'im. Sırf Spotify aile hesabı için donanımhaber'e üye oldum. Şuan grup olarak çok memnunuz. Benden önceki üyelik isteyen 10 kişiye mesaj attım. Dönen arkadaşlarla ilk gün grubu kurdum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu tecrübeli arkadaşlara soralım benim bilgim yok. Sanırım tüm adreslerin birebir aynı olması gerek ve adres değişikliği mümkün değil. O yüzden gruba katılmak isteyeler aynı adres ile yeni hesap açar çözeriz bu konuyu.

Uzun süreli üyelik arayan arkadaşları gördüğüm kadarıyla etiketledim. Sen, ben ve diğer 4 şanslı kişi ile gruba girebiliriz. 6 aylık (21 tl) veya 12 aylık (42 tl) ücreti baştan öderiz sana ona göre sen kurarsın.

@snatch1903 @colaker @Dark Brotherhood @MrExelance @Sar1Lac1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mierzejewski -- 6 Ağustos 2019; 18:41:8 >
    Yıllık üyelik için kuralım o zaman
    Ben 1

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    Anlatayım şöyle: Spotify hesap yükselt diyerek aile hesabına geçtim. Benden önceki üyelik arayan 10 kişiye yazdım gruba katılmak ister misiniz diye. İlk gün dönüş yapan ilk 6 kişi ile wp grubu kurduk. Önce e postalarına davet yolladım. Sonra ücreti gönderdiler. İşte dün onaylama postası gitti 2 arkadaşa, posta kodunu aynı yazdık. Şuan bir sıkıntı yok çok şükür, kullanıyoruz.

Ben 2.
    Ben derim ki yıl sonuna kadar kurun. Spotify fiyat değişimine gidebilir yıl sonu. Tabi değişmezse devam eder değişirse ona göre ayarlarsınız.

• Davet kodundan katılanlar yeni hesap mı açtılar sizin adresinizle yoksa adres değiştirme imkanı var mı?
  • Açıyorum hesabı o halde...
    Katılmak isteyen pm ile mail adresini ve cep telefonunu iletsin lütfen
    1 kişinin önceki aile üyeliği zamanaşımı olmadığı için hesabıyla geçemedi. Diğer arkadaşlar olduğu gibi aynı hesabıyla kullanmaya başladı. Adresi tıpatıp aynı yapın boşluk bile farkediyor. Hatta bazı arkadaşlarla soyadımızı da aynı yaptık. 2 gün sonra 1 ay olcak. soyadını aynı yapmayanlardan doğrulama istedi onlarda benim posta kodunu yazdı, şuanda bir sıkıntı yok.

• Hesabı açtım arkadaşlar,
    1 Yıllık üyelik isteyen arkadaşlar telefon numarasını ve mail edresini göndersin lütfen.
    Ad Soyad
    ve mail istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 6 Ağustos 2019; 18:59:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mierzejewski

Bunu tecrübeli arkadaşlara soralım benim bilgim yok. Sanırım tüm adreslerin birebir aynı olması gerek ve adres değişikliği mümkün değil. O yüzden gruba katılmak isteyeler aynı adres ile yeni hesap açar çözeriz bu konuyu.

Uzun süreli üyelik arayan arkadaşları gördüğüm kadarıyla etiketledim. Sen, ben ve diğer 4 şanslı kişi ile gruba girebiliriz. 6 aylık (21 tl) veya 12 aylık (42 tl) ücreti baştan öderiz sana ona göre sen kurarsın.

@snatch1903 @colaker @Dark Brotherhood @MrExelance @Sar1Lac1
    Hocam aile planı oluştururken, aile üyeğini kim kuracaksa o bir adres giriyor. Girdiği adresi unutmasın, kaydetsin bir yere. Size aile üyeliği daveti yollamadan önce size girdiği adresi söylesin.

Aile üyeliğini kuran kişi sizin mail adreslerinizi alıp davet yolluyor. Siz daveti kabul edip, aile üyeliği oluşturan kişinin verdiği adresi giriyorsunuz ve premium işlemi tamamlanıyor.

Dikkat edilmesi gereken hususlar:
    1-Daha önce aile planına girip,çıktıysanız tekrar aile üyeliğine girmek için 12 ay beklemek gerekiyor. Bir grup kurulacaksa daha önce aile üyeliğine katılmamış veya katılmışsa üzerinden 12 ay geçmesi lazım.
    2- Aile üyeliği kuran kişinin verdiği adresi doğru girin sıkıntı çıkmasın.
    3-Sıkıntı olmasın diyorsanız yeni üyelik açıp aile planınaa katılabilir veya oluşturabilirsiniz.

Önemli olan aynı adresi girmek.

Eğer enpara sahibi olup spotify indiriminden yararlanabilen biri aile üyeliği oluşturacaksa bende katılmak isterim. Uzun süreli olması tercihimdir.

• Evet 5 kontenjan da boş, bekliyorum...
  • 4 Kaldı...

enpara avantajı yoktur.

Kişi başına; 42 TL / Yıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 6 Ağustos 2019; 19:57:4 >
  • 3 Kaldı
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.